Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza część serii C&C za darmo

54 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Z okazji 12 rocznicy powstania serii, firmy Westwood i Electronic Arts zdecydowały się na udostępnienie pierwszej części strategii Command & Conquer całkowicie za darmo, na stronie internetowej cyklu – dokładniej pod tym adresem.

Przeczytaj cały tekst "Pierwsza część serii C&C za darmo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu daliście screen z Red Alert? Grafika w C&C od tej z Red Alerta jednak kosmetycznie się różni.
A co do newsa - też ją ściągnąłem, ale jeszcze nie grałem. Szkoda, że nie wiem kto "sprywatyzował" mój oryginał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 13:05, Renor Mirshann napisał:

> Już ze 3 dni temu zassałem - dzięki za info ;)
Pan wiedział, pan też, pani też, ale tamten pan może nie i jemu zawsze warto dać znać ;)


;)
nie no jasne. zgadzam się. tylk czemu tak późno ?

PS: ale teraz jest tragiczny transfer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem ten screen z Red Alerta , to dopiero odezwały się wspomnienia. :-) W TD też trochę się zagrywałem swojego czasu. :-). A mają te gry jeszcze jedną zaletę : działają idealnie płynnie nawet na moim starym krzemowcu. :-).
Polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby EA również zabrało się poważnie za patchowanie TFD a nie olewało klientów. Ale miły gest a nuż/widelec ludziom się seria cnc spodoba i kupią cnc3 z dodatkiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 13:20, Smash-PL napisał:

Fajnie by było gdyby EA również zabrało się poważnie za patchowanie TFD a nie olewało klientów.
Ale miły gest a nuż/widelec ludziom się seria cnc spodoba i kupią cnc3 z dodatkiem ;).


EA, EA ..można lubić bądź nie - ostatnio wpadli na pomysł że będą udostępniali ( za kase oczywiście ) gry w podobny sposób jak robi to VALVE w Steam.. rzekłbym że pomysł ciekawy ( choć nie nowatorski ) ale mnie nie zainteresuje bo wole mieć pudełka a w nich instrukcje z ładną płytką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! I takie newsy lubię ;) C&C jedynka to mistrzowska gra i napewno ściągnę. Czekam na C&C: RA2 za darmo, w którym przeszedłem już obie kampanie ale cóż, dobre gry nigdy się nie nudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny chwyt marketingowy EA, ale na pewno skuteczny ( swoją drogą, nawet nieźle się trzyma C&C po tylu latach a wygląda jakby miał jakieś 6-7 lat). Niusik na pewno przydatny. Najpierw był Ubisoft teraz EA jacy jeszcze producenci/wydawcy zdobędą się na takie posunięcie THQ? Sierra? Blizzard? Bioware?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować