Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 jedyną konkurencją dla CoD 4?

40 postów w tym temacie

Tak :) na szczęście ja czekam na :
1. Starcraft 2
2. Jagged Alliance 3
3. Kosmiczne Wilki 2
4. London:Hellgate
więc walka Halo "MS" 3 z CoD "MW" 4 mnie nie rusza. Tak między nami ciekawe jak będzie wyglądał Kryzys i Gears of War na PC ? Chodzi mi tu w szczególności o grafikę pod DX 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, to jeżeli CoD 4 pozostałby w klimatach drugowojennych to Halo 3 nie ma dla mnie do niego startu :)
FPS w przyszłości mnie nie bawią. Szkoda marki CoD na nową grę w stylu walka ze światowym terroryzmem we współczesnym świecie. Od tego jest wg mnie Full Spectrum Warrior, Rainbow Six. Przykład ostatniego Close Combat pokazuje, że nie warto rozmieniać się na drobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni gram w betę w multi i jest niesamowicie,aż ciężko uwierzyć, że można zrobić taki skok od CoD3. i wcale ta gra nie jest futurystyczna jeśli chodzi o rozgrwykę, normalne bronie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:26, Bezimek napisał:

Tak między nami ciekawe jak będzie wyglądał Kryzys i Gears of War na PC ? Chodzi mi tu w szczególności o
grafikę pod DX 10.

Pewnie tak samo jak pod DX 9. Crisis był przez większą cześć czasu tworzony pod DX 9, a Gears of War nie ma być przystosowywanydo możliwości najnowszych kart graficznych (dzięki czemu ruszy na Windows XP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo 3 (niestety) zmiażdży CoD4 w ilości sprzedanych egzemplarzy. No i z miejsca stanie się najpopularniejszym sieciowym shooterem na XO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

halo 3 kupią ludzie nastawieni prawie tylko na online kto nie ma neta (są tacy) kupi cod''a 4. Tak samo na Ps3 w przypadku UT :) Tylko na pieca Cod 4 nie ma konkurencji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 09:49, Boguś50000 napisał:

Halo 3 IMO zsika sie predzej niźli pokona Advanced Warfighter... chociaż nie powiem, czekam
na obydwie te gry z niecierpliwością :)

Lepiej sobie spójrz na zamówienia przedpremierowe w USA, a nie pierniczysz głupoty. Poza tym coś ci się pomyliło - nie mówimy o serii Ghost Recon tylko Call of Duty :) Widać że dopiero co wstałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:47, dannik napisał:

Sądzę (przynajmniej mam nadzieję), że Halo 3 nie pobije CoD 4.

już to zrobił. Liczba preorderów ponad 1 mln !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przestaną mnie śmieszyć firmy starające się przyfikać do serii Bungie. Halo 3 pobije wszelkie rekordy sprzedaży i choćby CoD4 nie wiadomo jak fajny był, to na nic nie wpłynie. Ot, szybki przykład. Preorder na Halo 3 mam złożony - na COD4 - nie. Wśród osób z którymi rozmawiam na Xbox Live nie ma człowieka, który nie kupi Halo 3, a tylko jedna osoba deklaruje chęć zakupu COD (ja też jeszcze walczę ze sobą, bo miesiąc wcześniej wyjdzie Orange Box, którego też warto zaliczyć, jak ktoś w H-L2 nie grał).

Choć faktycznie, jest to chyba druga teraz gra FPP na X360 w którą warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 10:18, Grz3chu napisał:

> Sądzę (przynajmniej mam nadzieję), że Halo 3 nie pobije CoD 4.
już to zrobił. Liczba preorderów ponad 1 mln !


Niestety Cod 4 nie ma jeszcze w sprzedaży więc niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę podoba mi się COD4, choć beta troszeczkę zaczyna się nudzić (za sprawą bugów), to nie ma innej opcji jak po prostu kupić obydwie gry. Halo 3 wychodzi wcześniej i sprzeda się 10x lepiej, ale to dwie zupełnie różne gry, co nie przeszkadza im być rewelacyjnymi produkcjami.

(Ktoś gra w betę? Mój GT: Chomik Rufus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie mówią: ''O rany, to będzie tak duża konkurencja, że powinniśmy przesunąć termin wydania gry, by nie czuć się niekomfortowo''. My uwielbiamy konkurencję"

Typowe marketingowe "pierdu, pierdu". Im więcej gier przed Świętami, tym więcej kandydatów do uszczknięcia z tortu. Jak zobaczy wyniki sprzedaży po gorączce zakupów, to oby nie miał wrażenie, że coś tu jest nie HALO. Nie wszyscy kupią obie gry. A co jest lepsze? Może lepiej poczekać do premiery? CoD 2 mnie zawiódł z powodu swojej długości, w trójkę nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować