Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - nowa strona

92 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2005 o 23:36, Keroth napisał:

> Właśnie !
>
> Kiedy ruszy polska strona o H V ?

Podejrzewam, że w tym celumusi znaleźć się ktoś kto będzie chciał ją prowadzić :-).


www.tawerna.be - Oni mogli by się tym zająć ! Zobaczcie jak to wykonali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 23:38, Lisuu napisał:

www.tawerna.be - Oni mogli by się tym zająć ! Zobaczcie jak to wykonali...


Niech się zgłoszą do CDP - omże CDP pozwoli im zostać oficjalną polską stroną. Da im support itd. Wiem, że kiedyś tak było, że CDP pomagał twórcom stron w zamian za to że oni je prowadzili. Może warto napisać do nich meila :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hirołsi piątka.....
UWAGA: Oddam za friko 3 miesiące, byle mnie tylko przetransportowano w czasie na marzec (najlepiej tak po sesji:)

H5 można kupować w ciemno. Nival jeszcze mnie nie zawiódł a poza tym zdaje sobie sprawę, że to ogromna szansa i na pewno dał wszystko z siebie a pewno i wyszedł z siebie, żeby jej nie zaprzepaścić. Ja biorę ed. kolekcjonerską w ciemno. Do premierowej czwórki CDP dał Hirołsów I i II z dodatkami po polsku!!! Były warte więcej niż sama gra:) Dlatego śpię spokojnie... a raczej niespokojnie, bo jak można spać spokojnie gdy trzeba czekać jeszcze 3 księżyce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 01:00, voltare napisał:

H5 można kupować w ciemno.

Nie mów hop :)
Ja się sparzyłem kupując w ciemno IV a grać w nią bezproblemowo mogłem chyba dopiero w pół roku później.
Tym razem dmucham na zimne. Na pewno ją kupię ale dopiero jak będę miał pierwsze pozytywne komentarze, że wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 23:53, Keroth napisał:

> www.tawerna.be - Oni mogli by się tym zająć ! Zobaczcie jak to wykonali...

Niech się zgłoszą do CDP - omże CDP pozwoli im zostać oficjalną polską stroną. Da im support
itd. Wiem, że kiedyś tak było, że CDP pomagał twórcom stron w zamian za to że oni je prowadzili.
Może warto napisać do nich meila :).


Tak sie składa że mam na liście kontaktów właściciela tego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 13:43, Lisuu napisał:

Wyrażajcie sie na temat strony :> Dział o grze jest przyklejony


Stronka jak na razie jest jeszcze uboga. Mogli by tam udostepnic w najblizszej przyszlosci jakies demko H5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu redakcji www.tawerna.be nawet bym nie myślał o pisaniu do CDP w sprawie nadania im miana oficjalnej polskiej strony HoMM5. Powód?

http://tawerna.kom.pl/forum/index.php?showtopic=73&st=0

Jeśli administratorzy serwisu "pomagają" graczom w zdobyciu NIELEGALNEJ wersji beta gry i co gorsza sami pewnie dobrze się nią bawią to wątpię czy się nadają do tej roboty. Pomijam już stronę merytoryczną serwisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh właśnie rzuciłem okiem na ShoutBox znajdujący się na głównej stronie tego serwisu... aż kipi od piractwa... Kolesie powinni dostać za to niezłą czapę IMHO.

P.S.: Sorry za dwa posty pod rząd, ale widzę, że ciągle nie ma opcji edytowania wpisów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE moge sie doczekac napewno kupuje te gre (limmitowanom) bo to bedzie przelom w serii heroes a pozatym gralem w inne czeszci i sawypasione a tama byc calkowicie w 3D to dopiero bedzie przebuj.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 17:11, Sir Nekro napisał:

Nareszcie HOMM5 to będzie to, gdyby nie część 4 to cała seria byłaby doskonała ;))

zgadzam sie z toba;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H4 wydało upadające studio, ale to i tak niezła produkcja. Teraz np. wróciłem z chęcią do niej bo 2 i 3 zabardzo znam. Mam nadzieję, że 5 i ludzie, którzy ja tworzą staną na wysokości zadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, napewno pod wzgledem grafiki wyprzedza czworke. Jednak ludzie narzekaja, ze piatka totalnie odchodzi od klimatu trojki. To juz nie ta sama gra, imo postep idzie i trzeba sie do niego dostosowac i dlatego takie radykalne zmiany sa wprowadzone. Dlatego nie dziwie sie ludziom, ktorzy od lat grali w trojke i nagle weszly nowe pomysly do gry i sama ona stala sie nie ciekawa. No coz trzeba odbiegac od tradycji inaczej gra stanie sie monotonna i nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 12:48, Sandos napisał:

strona spoko. nie moge sie doczekac kiedy wyjdzie gra!

ja tez gralem tyle w 4 i 3 ale w 5 to dopiero bedzie wymiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować