Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - nowa strona

92 postów w tym temacie

Intro na moim "sprzęcie" poszło z 4 lub 5-oma kilkunastosekundowymi przerwami na ładowanie.
Więc mam już mniej więcej wyobrażenie jak bedzie mi "hulała" gra :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 14:18, A-cis napisał:

Intro na moim "sprzęcie" poszło z 4 lub 5-oma kilkunastosekundowymi przerwami na ładowanie.
Więc mam już mniej więcej wyobrażenie jak bedzie mi "hulała" gra :DDDD

Mowa o filmiku na stronie, prawda?
To raczej kwestia łącza ;)
Ono nie wpłynie na jakość gry, no chyba że przez internet ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie kupię piątej części, czwórka tak ....no nie, poprostu zawalili sprawę z tą częścią czwartą, że odechciało mi się nowych hirosów. Po za tym widziałem screeny, po jasnego gwinta robili w 3D.
Najlperza trójka z dodatkami i oczywiście (WoG) reszta już pokiczowiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 15:16, Monastor napisał:

Mowa o filmiku na stronie, prawda?
To raczej kwestia łącza ;)

Najprawdopodobniej masz rację. Nie pomyślałem o tym a przecież łącze mam dość wolne :)
A Ty też tak miałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowali się przenieść akcję w trzy wymiary, bo za tym była większość fanów. Wielokrotnie twórcy pytali jak ma wyglądac gra i większość zdecydowanie była za 3D. W sumie nie wiem czy to był dobry pomysł, ale nie przekreślam go od razu. Na filmach wygląda ciekawie, więc może w praktyce też będzie dobrze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w miarę normalnie... Zatrzymało się na 3 sekundy ze dwa razy... Mam neostradę, tylko już nie wiem jaką :)
Niby mam 128 wykupione, a wyświetla mi 384
W każdym razie nie narzekam... I tak nie gram w nic przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 15:52, Monastor napisał:

Ja miałem w miarę normalnie... Zatrzymało się na 3 sekundy ze dwa razy... Mam neostradę, tylko
już nie wiem jaką :)
Niby mam 128 wykupione, a wyświetla mi 384
W każdym razie nie narzekam... I tak nie gram w nic przez neta.


Tytulem OT: Masz podwyzszona Neo, bo bodajze do konca stycznia przyszlego roku trwa specjalna promocja - wszyscy abonenci Neo + 128 maja za darmo podwyzszony transfer.

BTW. Bardzo ladny ten filmik na wstepie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko do stycznia?:( szkoda....

A co nowej strony h5, to nie wiem czy mi pasuje. Jest przygaszona. Animacje nie dodają jej życia. Może z czasem jakoś się wyklaruje pośród kilku innych, całkiem ciekawych stronek. Wstawione filmiki są ciekawe, ale widziałem je wcześniej w lepszej jakości, więc te nie porażają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzika ta stronka ale po scrensach mysle ze nadciaga hit wszech-czaso bedzie w co grac ubisoft zarobi miliony a i tak więcej pójdzie u piratów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 17:41, kapi2 napisał:

dzika ta stronka ale po scrensach mysle ze nadciaga hit wszech-czaso bedzie w co grac ubisoft
zarobi miliony a i tak więcej pójdzie u piratów ....


No nie wiem, maja użyć Starforce''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 17:53, Farax napisał:

No nie wiem, maja użyć Starforce''a

Piraci i tak się przełamią, a cały ten system ma kilka wad, które dadzą się we znaki normalnym użytkownikom :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 17:58, Monastor napisał:

> No nie wiem, maja użyć Starforce''a
Piraci i tak się przełamią, a cały ten system ma kilka wad, które dadzą się we znaki normalnym
użytkownikom :/


Sporo naczytałem się na oficalnym forum H5 na temat Starforce''a. Forumowicze przytaczali najróżniejsze artykuły, najczęściej oczerniające ten program. Nie wiem, co mam o tym mysleć. Mimo tych wszystkich całkiem sensownych argumentów, nie wydaje mi się, żeby starforce był tak straszny. Do tej pory chyba nie miałem z nim do czynienia, a nawet jeśli miałem to nie przypominam sobie żadnych problemów o jakich mówili przeciwnicy starforce''a. Ogólnie jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko głupiec kupi pirata takiej gry. Przecież na piracie nie będzie się dało zagrać na multi. A to tryb do którego przywiązano wielką uwagę. Ubisoft ma zamiar zrobić całe zaplecze sieciowe pod rozgrywki multi z turniejami i rankingami włącznie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 18:36, HumanGhost napisał:

Tylko głupiec kupi pirata takiej gry. Przecież na piracie nie będzie się dało zagrać na multi.
A to tryb do którego przywiązano wielką uwagę. Ubisoft ma zamiar zrobić całe zaplecze sieciowe
pod rozgrywki multi z turniejami i rankingami włącznie. :-)


skad wiesz, ze na piracie nie ruszy multi? bylo gdzies juz oficjalnie o autoryzacji do lobby multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat rozmowy zaczyna schodzić na niebezpieczne wody...
Na "stronach", które podał moonman(i wielkie dzięki mu za to) można pooglądać jednostki z 3 miast, a jest na co :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 01:07, Half-Devil napisał:

Temat rozmowy zaczyna schodzić na niebezpieczne wody...


kolekcjonerska mam zamowiona - takze bez obaw :P
pytam z ciekawosci czy bedzie jakis "id key" czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem że mam super łącze ale oglądanie napisu "loading" jest trochę nużące , natomiast myślę że V będzie lepsza niż IV bo już gorzej być nie może . IV też zamówiłem przed premierą i żałowałem ale V wygląda lepiej no i jest wersja kolekcjonerska która jest już w moim koszyku :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Po zapowiedziach Ubisoft odnośnie zaplecza sieciowego można być praktycznie pewnym, że oszustów nie będzie. Na pewno coś wymyślą, nie bój. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 08:26, HumanGhost napisał:

Spokojnie. Po zapowiedziach Ubisoft odnośnie zaplecza sieciowego można być praktycznie pewnym,
że oszustów nie będzie. Na pewno coś wymyślą, nie bój. :-D


nie boje. po prostu zalamka. pytam skad info, a koles mnie uspokaja. nie ma to jak zostac usatysfakcjonowanym rzeczowa odpowiedzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, ale sie czepiasz. Nawet nie ma info o wymaganiach sprzetowych a Ty tu chcesz potwierdzenia odnośnie gry sieciowej. Ja tylko się mogę domyślać. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować