Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - nowa strona

92 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 08:31, HumanGhost napisał:

Rany, ale sie czepiasz. Nawet nie ma info o wymaganiach sprzetowych a Ty tu chcesz potwierdzenia
odnośnie gry sieciowej. Ja tylko się mogę domyślać. Takie jest moje zdanie.


sam sie czepiasz.
napisales "Ubisoft ma zamiar zrobić całe zaplecze sieciowe pod rozgrywki multi z turniejami i rankingami włącznie. :-)"

wiec pytam, skad info.

trudno odpowiedziec: domysly, tak sadze, gdzies czytalem, slyszalem.

"nie boj" odpowiadaj komu innemu. moje pytania mozesz po prostu olac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 08:35, HumanGhost napisał:

> wiec pytam, skad info.

To info jest z CDA. Numer specjalny 3/2005. :-)


Oto mi chodzilo. Za rzeczową odpowiedz pieknie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 08:35, HumanGhost napisał:

> wiec pytam, skad info.

To info jest z CDA. Numer specjalny 3/2005. :-)


niestety, przeczytalem i nie ma w tym artykule NIC nt. autoryzowanego dostepu do zaplecza sieciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja się tylko domyślam! Rany, jeszcze to ciągnie.. Ale skoro ma być organizowane prawdziwe zaplecze sieciowe z rankingami i turniejami to chyba oczywistym jest fakt, że piraci nie będą mile widziani i Ubisoft czy też Nival będą robić wszystko aby ich wyeliminować. Proste. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 21:35, HumanGhost napisał:

Przecież ja się tylko domyślam! Rany, jeszcze to ciągnie.. Ale skoro ma być organizowane prawdziwe
zaplecze sieciowe z rankingami i turniejami to chyba oczywistym jest fakt, że piraci nie będą
mile widziani i Ubisoft czy też Nival będą robić wszystko aby ich wyeliminować. Proste. :-)


nie ciagne. tylko przeczytalem artykul ktory mi poleciles na marne. np. taki Cossacks wg mnie ma wzorcowe zaplecze sieciowe, ma rankingi, oficjalnie rejestrowane klany, historie gier, userinfo itd. a dostep polega tylko na zalozeniu sobie konta - autoryzacja poprzez email i to wszystko. Stad moje pytanie. Pisz od razu ze sie jedynie domyslasz. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 12:30, Rider of Rohan napisał:

Jest napisane w CDA 13/2005 w jednej z ramek w artykule o Heroesie o tym zapleczu dla HoMM5


dokladnie to w kolku na ostatniej stronie artykulu - ale tylko ze ma byc - zero konkretnych info - a ze ma byc to wiadomo juz od pierwszego czata z Farbice''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stronka spoko ale bardziej interesuje mnie kiedy w koncu wyjdzie sama gra bo juz nie moge sie doczekac a swinka tylko czeka na rozbicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować