Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter - Sony postawi na 80 GB PS3

17 postów w tym temacie

czyzby PS3 szykowalo sie na walke o palme mistrza ?
chyba tak - wszak w koncu pojawi sie glowny powod zakupu tej konsoli czyli gry :P ktorych jak wiadomo brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS2 dało mi tyle frajdy i "głebokich" gier które uwielbiam , że życze im najlepszego.Chwile chciałem kupić X360 , ale będą gry na PS3 jak Heavenly Sword , MGS4 , God of War 3 , Killzone 2 itp. w które muszę zagrać , bo takie gry uznaję za symbole elektronicznej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taniej nam taniej droga PS3 ;)
kiedy u nas cenki spadną
wtedy towar klienci zgarną
taniej nam taniej nasza droga
i GT5 szybciej dawaj na Boga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News troche przestarzaly, biorac pod uwage, ze juz pare dni temu pojawila sie informacja, ze zapasy PS3 w wersji 60GB zostaly jednak odnowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>tegoroczne święta przyniosą ofensywę cenową ze strony Sony Computer Entertainment.

Czy to znaczy ze PSP rowniez ma szanse staniec ? :) biorac rowniez pod uwage niedluga premiere PSP Lite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:30, jackass napisał:

>tegoroczne święta przyniosą ofensywę cenową ze strony Sony Computer Entertainment.

Czy to znaczy ze PSP rowniez ma szanse staniec ? :) biorac rowniez pod uwage niedluga premiere
PSP Lite


Oficjalna premiera PSP Slim - Lite już jutro, a będąc w sklepie (nie podam nazwy) widziałem już dzisiaj za 669zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak dysk mozna wymienic wiec po co sie przejmowac mala iloscia miejsca na nim jesli mozna kupic wiekszy dysk i cieszyc sie moca dem, pelniakow i filmikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować