Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy w planie wydawniczym CD Projekt

43 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt ma świetną wiadomość dla wszystkich miłośników gier RPG utrzymanych w konwencji fantasy! Dodatek do znakomitego Neverwinter Nights 2, noszący podtytuł Maska Zdrajcy, znalazł się w planie wydawniczym naszej firmy!

Przeczytaj cały tekst "Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy w planie wydawniczym CD Projekt" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu... W sumie to już raczej można było się domyśleć jeszcze przy pierwszych nowinkach o tym dodatku, ale przynajmniej się ukazało potwierdzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SimFury, one nigdy na początku nie działają. Taka zasada, wpierw news, potem takie pierdółki jak poprawne działanie linków zawartych w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och! Jaki jestem zaskoczony, że to właśnie CDP wydaje dodatek do NWN! ;>
Tanie te gry Wasze jakoś, 60 zł za nówkę funkiel dodatek... Jestem pod wrażeniem. Niestety, nie mam żadnej gry z logiem Neverwinter Nights na okładce, dodatek się póki co nie przyda ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena bardzo dobra, może będzie jakiś mały upust, jak to było z dodatkiem do Medievala 2, dla posiadaczy podstawki? :)

Co do premiery optymalnie - połowa listopada (do tego czasu, jesli The Witcher wyjdzie rzeczywiście w podawanym terminie, powinienm go skończyć), bo na nieszczęście w podobnym okresie wychodzi Wiedźmin i niestety to on jest na pierwszym miejscu, zaś dopiero potem Mask of the Betrayer. ;)

To i to zapowiada się soczyście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka... w listopadzie :( Pewnie premiera specjalnie tak późno, by nie robić konkurencji Wiedźmakowi ;) Bo w końcu dodatek pojawi się wcześniej niż pan G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:40, SadraX napisał:

Och! Jaki jestem zaskoczony, że to właśnie CDP wydaje dodatek do NWN! ;>

Ja też jestem. Myślałem, że Obsidian już zbankrutował...

Dnia 05.09.2007 o 17:40, SadraX napisał:

Tanie te gry Wasze jakoś, 60 zł za nówkę funkiel dodatek...

Jak za "jakość" do jakiej przyzwyczajono graczy NWN2, to i tak dużo...

Dnia 05.09.2007 o 17:40, SadraX napisał:

nie mam żadnej gry z logiem Neverwinter Nights na okładce, dodatek się póki co nie przyda ;).

Szczęśliwi są niektórzy nieznający problemów tego świata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować