Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy w planie wydawniczym CD Projekt

43 postów w tym temacie

Szkoda, że CDP zdecydował się na tłumaczenia angielskich tytułów:/ Mimo wszystko kupię, ponieważ posiadłem już podstawkę, która bardzo wciągnęła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na Złotą Kolekcji, czyli NWN 2 + dodatek za 100 zł (miejmy nadzieję, że takie coś się szybko pojawi). BTW, czemu GW: EotN jest jedynym dodatkiem jaki widziałem, który kosztuje aż 99 zł?? Nie można było za 59 tak jak w tym wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła Neverwinter Nights 2 mnie porwała, zakończenie było dla mnie lekkim szokiem, dlatego na dodatek czekałem z wielką niecierpliwością; no i doczekałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można składać zamówienia? I czy będzie przewidziana Edycja Kolekcjonerska? Miałabym wtedy ładny komplet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia, bo podstawka mnie nie olśniła. Ale jeśli będę mógł cenę znacznie obniżyć przez wPLN (tak jak w przypadku MTW2:Kingdoms), zastanowie sie... tylko koszty wysylki wszystko zniweluja, eh.

Poki co, oby nastepne czesci Wyspy Piratow nie wymagaly dodatku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter Nights 2 jest super grą...jeszcze jej całej nie przeszłem ale napewno kupie dodatek bo narazie nie moge sie od podstawki oderwać..a wie ktos czy w koncu będą mozliwe romanse??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 13:06, Długi18 napisał:

a Czy jest on po polsku????????

Niestety nie... no i troszke jest za dlugi, zebym mogl go sprawnie i szybko przełożyć. Musze wracac do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>]a wie ktos czy w koncu będą mozliwe romanse??????????????????

Jeśliu chodzi ci o romans w podstawce to jest możliwy z Ellany lub z paladynem zależy od płci twojej postaci a w dpdatku też pewnie będzie można romnsować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 19:30, Thalanthas napisał:

>]a wie ktos czy w koncu będą mozliwe romanse??????????????????

Jeśliu chodzi ci o romans w podstawce to jest możliwy z Ellany lub z paladynem zależy od płci
twojej postaci a w dpdatku też pewnie będzie można romnsować.



co do tego romansu z Ellany,to słyszałem własnie, ze jest możliwy....ale nie była w moim guście ;)
wolałbym z Neeshką albo Quarą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować