Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Miecz Wiedźmina" - premiera nowego klipu zespołu VADER już dziś!

267 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2007 o 20:36, ElDudi napisał:

Cóż, osoba o mocno antysemickich poglądach i wyrażaniu swojej opinii poprzez stwierdzenie "przyjdź
na nasz koncert to Ci pokażę" ( oczywiście odpowiednio... złagodziłem tą wypowiedź :P ) nie
pasuje mi jako promotor bodajże jednej z największych polskich produkcji w grach komputerowych,
jeśli nie największej.


No masz troche racji, ale mniej radykalne zespoły tez mozna znalesc, wybor Vader byl tutaj droga na skroty, i za jednym zamachem jest tez reklama na zachodzie - czysta polityka reklamowa.

Dnia 05.09.2007 o 20:36, ElDudi napisał:

O Wojnarze i Gravelandzie się nie wypowiadam, bo już wcześniej uzasadniłem - nic o nich nie
wiem :P


warto poznac :D Muzycznie moze nie jest rewelacyjnie (Graveland), ale dla samego zdania warto sie zapoznac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziadostwo eheheheh :D:D:D Nie lubię takich ludzi, takiej muzyki, i w ogóle nazwa Vader to jakiś kicz dla mnie, ale cóż ja czekam na grę a nie na jakieś klipy :P Pozdro dla fanów Wiedźmina ! :D (nie przejmujcie się moim komentarzem po prostu uwielbiam muzykę instrumentalną, a nie znoszę ciężkich rytmów jak ten tutaj Vader ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm skoro już Vader ma promować wiedźmina to proponowałbym może trochę bardziej ambitny tekst :D, choć nie mówię ten też jest niezły choć można by było trochę go rozwinąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że słucham muzyki elektronicznej i o kawałakach w tym klimacie, nie mam zielonego pojęcia, to ten cały VADER już mi się podoba;) Do tego rodzaju gierek, pasuje tylko coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:52, Ivo kudlaty napisał:

Pytacie się: "dlaczego właśnie Vader?". Wiecie dlaczego? Bo to najbardziej rozpoznawalny za
granicą rodzimy zespół. W niektórych krajach kult Vadera jest dużo większy niż w samej Polsce
(!). Koncert Vadera w Brazylii, czy w Niemczech to jest prawie święto narodowe ;]

nawet nie wiecie, jak bardzo ten klip pomoże w reklamie gry za granicą.


Niedługo ich przebije Behemłot, ale ich wersja by się raczej nie przyjęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich marud co słuchają muzyki instrumentalnej (taa bo gitary nie są instrumentami :P). To zawsze mógł być jeszcze Behemoth albo co dla was jeszcze gorsze Yattering lub Hate Muahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 21:11, hans olo napisał:

Do wszystkich marud co słuchają muzyki instrumentalnej (taa bo gitary nie są instrumentami
:P). To zawsze mógł być jeszcze Behemoth albo co dla was jeszcze gorsze Yattering lub Hate
Muahahahaha.


e tam.. ja lubię od czasu do czasu jakiegoś metalu posłuchać.. chociaż nie dzielę specjalnie muzyki na gatunki... mogę słuchać np. Sepultury Roots, a później np. Sigur Ros - Takk :P ale ten utwór jest po prostu denny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno. A właściwie, to nie musicie mówić - po prostu się zastanówcie. Nad tym co piszecie. Bo jeśli mi się coś nie podoba - ignoruje to. Dotyczy to zarówno muzyki, zespołu, jak i kultury, sposobu bycia. Po co i dlaczego wyśmiewacie się z "metalowców", przeszkadzają Wam w czymś? Mi się akurat teledysk podoba, utwór również, uważam że do klimatu gry pasuje... Ale niektórych to jak widać kompletnie nie obchodzi, bo jeśli "coś mi się nie podoba to musi być do dupy", a "jeśli nie mogę znaleźć żadnego sensownego argumentu to będę się śmiał tak jak inni", tak? Gratuluje.

Druga sprawa. Ktoś tam kilka postów temu napisał coś w stylu "a metalowcy to źli chcą być, a na Chrystusa się stylizują". Primo - chrzanione stereotypy. Czy jeśli mam długie włosy, ubieram się na czarno i słucham gothic metalu, to od razu muszę i chcę być "zły"? Fajnie, miło dowiedzieć się po kilkunastu latach życia, że nagle jesteś tym złym i najgorszym... Secundo - co ma Chrystus do bycia "dobrym" lub "złym"? Za dużo bajek i prania mózgu w Kościele, ja tam to widzę zupełnie odwrotnie. Ale to nie temat na teraz.
Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.
Ave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słucham metalu wszelkiego rodzaju i rocka i jakoś w tym roku idę do bierzmowania nie ubieram się też w glany i jakieś metalowe kolczatki a noszę tylko czarne koszule ale wiesz takie są stereotypy:/


P.S utwór genialny pasuje do klimatu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo. Wciąż czekam na jakiś porządny gameplay, mam nadzieje że się w końcu doczekam. Tym bardziej że premiera tuż tuż, a nic konkretnego na razie nie pokazaliście poza filmikiem Bagińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wygląda ta zajawka. Nie wiem, jak reszta teledysku, ale początek jest OK. Wiadomo z gustami się nie dyskutuje. Jednym się nie spodoba, inni będą wniebowzięci (jak ja :)... Vader to dobry brand u nas a tym bardziej na zachodzie ( i nie tylko, bardzo ceniony również np. w Japonii...), to dobry sposób na reklamę gry. A w dzisiejszych czasach, dobry marketing to podstawa. Za dużo CDP włożyło w tę grę żeby pozostawić coś w tej dziedzinie przypadkowi ... Więc dziwię się niektórym komentarzom ... dbanie o swoje interesy to nie grzech, a konieczność. A że przy okazji wypieczono dobry kawałek muzyki (mam nadzieję, że nie zmienię zdania jak zobaczę całość).

A tak z innej beczki, czy tylko mi przypomina to muzę z pierwszego Diablo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować