Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Miecz Wiedźmina" - premiera nowego klipu zespołu VADER już dziś!

267 postów w tym temacie

Vader jest genialny. Mówiąc krótko: to najlepszy polski zespół. Fajnie że takie zespoły są doceniane nie tylko przez wąskie grono fanów ciężkiego brzmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 19:36, Probos napisał:

Muzyczka niezła, szkoda, że tylko 40s, w dodatku przerwana w najlepszym momencie :(


Wpiszcie "Sword of the Witcher" na youtube, lub po prostu wejdźcie w zakładkę pokrewnych aby obejrzeć pełne(na youtube, jak klikniecie na sam filmik). To dla tych co chcą więcej, a nie wiedzą jak ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 21:31, Poliz napisał:

> Nieżle się zaczyna, czekam na resztę :)

reszte mozesz zobaczyc na youtube.com


Albo na wp.pl bo te 40 s to tylko próbka ;)

Tekst rzeczywiście ambitny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2007 o 10:10, costi napisał:

Mike z CDP napisał wyraźnie, że teledyski inspirowane Wiedźminem (podkreślam: inspirowane,
to nie jest muzyka z gry tylko wariacja danego artysty nt. Wiedźmina) będą reprezentować różne
gatunki muzyki; jakby tego było mało, był wcześniej prezentowany link do niemieckiej strony
mówiącej o współpracy z Nightwishem. Ale nieee, trzeba pojeździć po CDP za Vadera :/



No niestety, wystarczy spojrzeć na strony jednego z wiekszych serwisow internetowych o grach w Polsce, zeby przeczytac takie cos: "Zobacz teledysk zespołu Vader do utworu promującego grę Wiedźmin!"

mi sie to kojarzy jednoznacznie, podobnie kojarzy sie innym ludziom. najgorsze jest to, ze gre promuje jakis wyjec, sluchac sie tego nie da, klimatu zero, tragedia. wstyd puszczac takie cos normalnym ludziom


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:06, DarkStar napisał:

gre promuje jakis wyjec,

Nasz "eksportowy" zespół Vader nazywasz jakim wyjcem?!

Dnia 08.09.2007 o 12:06, DarkStar napisał:

sluchac sie tego nie da,

Raczej powinieneś napisać, że ty tego słuchać nie mozesz. Bo ja jakoś słucham, z niekłamaną przyjemnością i jeszcze żyje.

Dnia 08.09.2007 o 12:06, DarkStar napisał:

klimatu zero,

Ja go jakoś czuje, ale to już inna sprawa.

>tragedia. wstyd puszczac takie cos normalnym ludziom

Wiesz co? Mam wrażenia, że mnie obraziłeś - bo wychodzi na to, że nie jestem normalnym człowiekiem w twojej definicji, skoro słucham tego kawałka i jakoś mi się podoba.

Miarkuj się, waćpan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 13:02, Mimizu napisał:

T34 - pod tym względem jednak Behemoth Vadera wyprzedził.

Ale dopiero niedawno (jakieś dwie płyty temu), zresztą ranga Vadera przez to nie podupadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:16, ad0 napisał:

> gre promuje jakis wyjec,
Nasz "eksportowy" zespół Vader nazywasz jakim wyjcem?!

> sluchac sie tego nie da,
Raczej powinieneś napisać, że ty tego słuchać nie mozesz. Bo ja jakoś słucham, z niekłamaną
przyjemnością i jeszcze żyje.
> klimatu zero,
Ja go jakoś czuje, ale to już inna sprawa.

>tragedia. wstyd puszczac takie cos normalnym ludziom

Wiesz co? Mam wrażenia, że mnie obraziłeś - bo wychodzi na to, że nie jestem normalnym człowiekiem
w twojej definicji, skoro słucham tego kawałka i jakoś mi się podoba.

Miarkuj się, waćpan.


i ja sie pod tą reprymendą podpisuje, tylko że "exportowy" troche tak nie ładnie tu wygląda.. VADER wyjechał do Stanów płyty nagrywać bo w PL nikt tego nie chciał robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, nigdy nie slyszalem o zadnym Vaderze, tak wiec slowo "eksportowy" jest mocno na wyrost:) moze garstka fanow takiej wyjacej muzyki, ale to ulamek procenta ogolu.

nie rozumiem jak mozna do promowania czegokolwiek zatrudniac zespol, ktory tworzy muzyke dla mikroprocenta odbiorcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:23, DarkStar napisał:

lol, nigdy nie slyszalem o zadnym Vaderze, tak wiec slowo "eksportowy" jest mocno na wyrost:)
moze garstka fanow takiej wyjacej muzyki, ale to ulamek procenta ogolu.

nie rozumiem jak mozna do promowania czegokolwiek zatrudniac zespol, ktory tworzy muzyke dla
mikroprocenta odbiorcow.


Pamiętaj, że jest to zespół za granicy i zapewne wiele osób go słucha. Cdprojekt chce promować Wiedźmina w każdy możliwy sposób, a zapewne już niedługo ruszy kampania reklamowa w telewizji, wówczas się będzie działo. Według mnie to jest duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować