Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Miecz Wiedźmina" - premiera nowego klipu zespołu VADER już dziś!

267 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2007 o 16:52, vansatan napisał:

Teraz na chwilkę całkowicie olejmy Wiedźmina ([tylko nie w twarz! aa bolało :(] a tak przy
okazji kto powie z czystym sumieniem że przeczytał sagę Sapkowskiego?) i zajmijmy się Vaderem
(nie lordem XD). A więc - ej co jest? Vader się zrobił grzeczniejszy? ( błuee :) Weźcie sobie
np "The One Made Of Dreams" z albumy Litany i porównajcie ze "Sword of The Witcher" ... jest
różnica? :) to tyle co miałem dodać od siebie :)

No tak, ale z drugiej strony wyobraź sobie taki deathmetalowy utwór promujący Wiedźmina... Ale byłoby gadania, że nie oddaje klimatu gry i tym podobne... Sam zespół Vader powiedział, że to nie jesd do końca styl, który oni grają i wiernym fanom zapewne nie przypadnie do gustu. Ale oni nie napisali tego przecież dla ich fanów tylko dla fanów Wiedźmina!

Dnia 09.09.2007 o 16:52, vansatan napisał:

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:53, Ilona napisał:

Okropnie ochydna muzyka. Czuje sie zniesmaczona ze takie cos ma promowac gre. Fujj bleeee oblesne


no cóż... Vader to Vader i tyle :) Zresztą jeśli to Ci się wydaje "ohydne" to... powiem tylko tyle że w tym nagraniu Vader jest grzeczniejszy (i wolniejszy :) niż normalnie.

obleśne? trochę jest w tym racji tylko... heh jak by to doda zaśpiewała (naprzykład :) to by dopiero było. dens makabre :) albo O.S.T.R (hmm tak sie to chyba pisze, nie jestem pewny bo nie słucham :P) - też nie podchodzi pod Wiedźmina ? według mnie tak i pewnie większość sie ze mną zgodzi (prawda?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 21:16, Gall historyk napisał:

> A można ten kawałek skądś ściągnąć i ewentualnie zaopatrzyć się w tekst?

tekst to nie wiem a co do reszty:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&tpage=189

Widzę tylko wymagania sprzętowe gry. A mi chodzi o piosenkę promującą i jej ewentualne udostępnienie w internecie [ofkorz jesli to legalne, nie orientuje sie do końca w tym wszystkim]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że tego newsa, mimo chęci, nie skomentowałem :) . Teraz czym prędzej trza ów brak nadrobić:

"WoW!", ew. "Ale fajnie :) !"

I, proszę bardzo, mamy już wpis w stylu paru "aktywnych inaczej" gramowiczów (s... aj, dobra, nicków nie wymienię). A poważnie - Vadera (goście są z Olsztyna, tak jak ja - na myśl o tym fakcie ogarnia mnie swoista duma, heh) tudzież innych zespołów pokrewnych mu gatunkowo nie słucham. Za ciężko, za charkotliwie, za mocno :) . Wolę lżejsze klimaty - true, power, symphonic czy ostatnimi czasy - viking metal (choć ten ostatni jednak bywa ciężki i charkotliwy, w tym wydaniu akurat mi to nie wadzi).

A teledysk... nie powiem, bym się przewrócił (acz nie jest jakoś tragicznie :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować