Zaloguj się, aby obserwować  
Homo_sum

Najdziwniejszy temat na forum!

11 postów w tym temacie

Przyszła mi myśl, aby zrobić jakiś konkurs na najdziwniejszy/głupszy/najbardziej wyróżniajacy się temat na forum..

Myśl ta mnie naszła po temacie "KOCHAM CIĘ!!!", dodatkowo jeszcze pojawił się dzisiaj temat "Potwory i dziwne zwierzęta" czy jakos tak..

No a co wy(a najlepiej to i moderatorzy) myślicie o takim plebiscycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plebiscyt raczej nie ruszy bo takie gadanie który najgłupszy to nawet w Kwasach zabronili, a zresztą jak byś się czuł jkbyś ty zrobił głupi temat i wygrał by ten plebiscyt?? Głupio prawda? To takie obrażanie użytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:56, PRINCE JANEK napisał:

Plebiscyt raczej nie ruszy bo takie gadanie który najgłupszy to nawet w Kwasach zabronili,
a zresztą jak byś się czuł jkbyś ty zrobił głupi temat i wygrał by ten plebiscyt?? Głupio prawda?
To takie obrażanie użytkowników...


Dlatego bardziej bym wolał zwrot "dziwny temat"..
Noo i fakt, jest ryzyko, że zaczną celowo zakładać idiotyczne tematy aby zabłysnąć, no ale dlatego też zadałem pytanie co o tym sądzicie, a nie od razu, aby dawać kandydatury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sorki, ale za sekundę ktos wpadnie na pomysł, żeby założyć wątek tylko po to żeby sie tu znaleźć. Nie można w kwasach i nie można tutaj- nie chcemy żeby ten wątek przerodził się w wysmiewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się to podoba! Lubię "gupie żeczy" i po prostu kocham to co śmieszne / głupie / zabawne (?)... Taki już jestem. Nawet jeśli bez sensu, ale jest się z czego pośmiać. Ja proponuję najgłusze zdania świata w tym wątku.

Np. Idę ulicą a tam siedzi Siemens i podrywa Motorolę. Ona mu na to, że jest homo i idzie do Nokii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować