Zaloguj się, aby obserwować  
xbitPOL

Rayman Raving Rabbids 2 - oficjalny temat gry

11 postów w tym temacie

Na Games Convention 2007 usłyszeliśmy zapowiedź tej gry. W pierwszą część okazji zagrać nie miałem, mam nadzieję, że przy premierze drugiej części nadrobię zaległości.
Szykuje się fajna gra, jednak - na moje oko - będzie to klon Rayman Raving Rabbids.
Oto pierwszy trailer:
http://pl.youtube.com/watch?v=qYVcHcv_0dU (ta muzyka na początku jest wieśniacka :P)
A to drugi:
http://pl.youtube.com/watch?v=7p_6eFz7h_g
Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:56, Ostrowiak napisał:

Jeśli będzie fabuła, nie minigierki, FABUŁA, to będzie świetny powrót Popromieńca;)



No właśnie, bo raving rabbids średnio mi się podobał, dla mnie najlepszą częścią jest rayman 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom powyżsi mają racje. w jedynkę się nie gra tylko się bawi :P mogli by połączyć rabddids1 i starsze wersje to może by coś z tego fajnego wyszło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie muszę powiedzieć, że gra wyjdzie tylko na Wii, a więc będzie to to samo co w "jedynce" z tą różnicą, że nie będzie uproszczeń wymuszonych koniecznością dostosowania gry do innych kontrolerów.
Z fabuły wiadomo niewiele, Rayman pojawi się w przebraniu, aby przeniknąć do ukrytej pod niepozornym sklepikiem bazy kólików, przygotowujących się do inwazji na ziemię. Do wyboru będzie więcej kostiumów (na razie widziałem Spidermana, pirata z Karaibów, Dartha Vadera, Sama Fishera itd.), ponad 180 mini-gierek, w tym znane z poprzedniczki celowniczki. Twórcy obiecują większą widowiskowość i lepszą fizykę, no i dużo, dużo zabawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bez przesady można powiedzieć, że same króliki są obecnie zabawniejsze od Raymana. Ba, reklamówki są lepsze od gry z ich udziałem, będącej w zasadzie zlepkiem minigierek do zabawy z konsolą. Filmik "Around the World - Leipzig" czy też parodia Transformers rozbawiły mnie bardziej niż całe Raving Rabbids 1, choć naturalnie humor nie jest w nich zbyt wyrafinowany. Konwersje na inne platformy to średnio udana operacja. "Machanie" myszką to nie jest najsensowniejsza rzecz, jaką można robić na komputerze osobistym. A osobnik grający na touchepadzie to już obraz tak żałosny, że wyobrażać go sobie nawet nie zamierzam. Z tego co widzę Raving Rabbids 2 będzie miał jeszcze więcej atrakcji nastawionych tylko i wyłacznie na wiilota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rayman 2 : the Great Escape i Rayman 3 : Hoodlum Havoc to są najlepsze części Raymana,,gdy dowiedziałem sie, że powstaje nowa część spodziewałem sie takiego lepszego Raymana 3, a co dostałem?? zlepek minigierek z głównym bohaterem, bez jakiejkolwiek fabuły....przeciętna gra, ale jak na godzinke grania dziennie spisuje sie dość dobrze, można sie łatwo odstresować ;),,,do dwójki podchodze z bardzo duzą rezerwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:56, xbit71 napisał:

Na Games Convention 2007 usłyszeliśmy zapowiedź tej gry. W pierwszą część okazji zagrać
nie miałem, mam nadzieję, że przy premierze drugiej części nadrobię zaległości.
Szykuje się fajna gra, jednak - na moje oko - będzie to klon Rayman Raving Rabbids.


Jestem ciekaw kto dał Ci prawo nazywania tego topicu "oficjalnym" ...
A Rayman to kolejna porcja głupich minigierek na 5 min, nic nowego pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 19:04, Bratek196 napisał:

> Jeśli będzie fabuła, nie minigierki, FABUŁA, to będzie świetny powrót Popromieńca;)



No właśnie, bo raving rabbids średnio mi się podobał, dla mnie najlepszą częścią jest
rayman 3

Rayman 3 rządzi !!!
Ta część mi się najbardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować