Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sam&Max Seson 1 - okiem AnKi

26 postów w tym temacie

Hakken

Sam & Max to już klasa sama w sobie. Ta wydana na początku lat 90-tych gra doczekała się nie tylko sequela ale również przeniesienia w świat komiksu. Seson 1 został początkowo wydany w formie odcinków serialu, dostępnych tylko poprzez internet. Teraz możemy cieszyć się nimi wszystkimi naraz dzięki wersji pudełkowej.

Przeczytaj cały tekst "Sam&Max Season 1 - okiem AnKi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sam & Max to już klasa sama w sobie. Ta wydana na początku lat 90-tych gra doczekała się nie tylko sequela ale
> również przeniesienia w świat komiksu.

Błąd, komiks był pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, Max to nie królik to... HIPERKINETYCZNE KRÓLIKO COŚ, ale woli być nazywany zajęczakiem :P
Grałem po angielsku, mordercze pod względemu humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst bardzo dobry, gra też fajna :). Znalazłem tylko malutki błąd ...
Czas na opanowanie: łatwy
Poziom trudności: 5 minut
Powinno być chyba na odwrót :P ( poza tym piszę się "trudności" a nie "trudnosci").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda nowa przygodówka cieszy me oko, bo to jeden z moich ulubionych gatunków. :) IMO również jeden z najbardziej oryginalnych - nikt nie zaprzeczy, że w przygodówkach scenariusz to wszystko. W innych gatunkach, w których pojawia się jakaś historia (np. RPG, action-adventure, shootery), twórcy nierzadko o tym zapominają wskutek czego fabuła jest albo drętwa i nijaka, albo schematyczna, albo zupełnie denna - zostaje walka i czysta zręczność ubrana w jakieś marne usprawiedliwienie.

A co do tekstu - dobry, ale przydałoby się napisać coś-niecoś o twórcy tej zwariowanej pary, Stevie Purcellu i początkach komiksu w 1987 roku. Miłym dodatkiem byłoby wymienienie kilku cameo Maksa - w The Secret of Monkey Island, LeChuck''s Revenge, w Dark Forces, w Outlaws itd. No ale siem czepiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 14:25, Beliar-13 napisał:

Już wolę sobie kupić coś nowego niż to...


A wiesz, że jakoś ZUPEŁNIE mnie to nie dziwi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować