Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca Habbo Hotel mówi jak robić kasę na nieletnich

31 postów w tym temacie

Hahahah a ja w to grałem^^ Przez chwilkę, ale wydawało mi się cholernie nudne i.. dziwne, więc zaraz skończyłem. Kumpel miał tam jakiś swój pokój, więc wchodzę tam podchodzę (moim ludzikiem) do jakiejś laski (w rzeczywistości zapewne dwunastoletnia pryszczata dziewczynka) i pytam się jej:
-kiss or diss xD
- eee.. rotfl?
Więc po tym epizodzie zakończyłem moją przygodę z HABBO HOTEL;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:39, gogowitczak napisał:

> Dojenie w pełni świadomego swoich czynów człowieka to jedno, ale dzieciaków, które zwykle
nie
> znają prawdziwej wartości pieniądza to prawdziwy chwyt poniżej pasa, albo jak kto woli
- portfela

dokladnie :-). Lepiej bym tego nie ujal ^^. Ciagna kase na nieletnich, gdyz Ci nie doceniaja
wartosci pieniadza - za "1 dolara" mozna miec nowy itemek w grze, ktorego de facto nie ma (zapisany
na serwerze gry) albo kupic kilka bulek i jakis serek, ktory mozna zjesc na kolacje...

Chociaz panom trzeba pogratulowac pomyslu, bo za bym w zyciu nie wpadl zeby dostawac kupe kasy
za dopisanie kilku bajtow do konta jakiegos gracza...

pozdrawiam - gogowitczak :)


Sorka za drugiego posta..
A jak gry kupujesz toto nie są też bajty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz o tym słyszę. Wczoraj na temat robienia dobrych gier wypowiadał się Blizzard. Także wczoraj (post pisze dzisiaj) twórcy tego (dla mnie) nie znanego MMO. Co to jakaś nowa seria???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może liste 10 najpopularniejszych MMO? Tam było chyba 5 gier które mało kto rozpoznał. I chyba jedną z tych mniej u nas znanych gier był... Habbo Hotel.
Po szkole się jeszcze upewnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, tytuł nie brzmi dobrze...taki dzieciak może wydać 20 dolców na te itemki albo i więcej...bo to mało, nic nie znacząte 20 dolców....ech, Gaia Online mi się przypomina >.<
A gry HH, szczerze mówiąc - nie znam^^".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 22:49, Clawpek napisał:

A jak gry kupujesz toto nie są też bajty?


jezeli amsz na mysli toto-lotka, to racje masz tylko w polowie - dostajesz kupon jako dowod zawarcia zakladu. Wiec masz to udokumentowane "na pismie", gdzie jest data, kolektura itd. Oczywiscie, ze zapisuja sobie wsyztsko w komputerach, ale masz jakis "namacalny" dowod - a kupujac jakis itemek w grze nic fizycznego nie dostajesz, tylko kupke bajtow :).

pozdrawiam - gogowitczak :)

P.S. A ze wygrac w lotka nie ma szans to juz inna historia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 17:34, gogowitczak napisał:

> A jak gry kupujesz toto nie są też bajty?

jezeli amsz na mysli toto-lotka, to racje masz tylko w polowie - dostajesz kupon jako dowod
zawarcia zakladu. Wiec masz to udokumentowane "na pismie", gdzie jest data, kolektura itd.
Oczywiscie, ze zapisuja sobie wsyztsko w komputerach, ale masz jakis "namacalny" dowod - a
kupujac jakis itemek w grze nic fizycznego nie dostajesz, tylko kupke bajtow :).

pozdrawiam - gogowitczak :)

P.S. A ze wygrac w lotka nie ma szans to juz inna historia ;)


Eeee.. LOL? Nie chodziło mi o lotto tylko o grę, normalną grę w którą grasz na kompie xD. To też są TYLKO bajty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 20:51, Clawpek napisał:

Eeee.. LOL? Nie chodziło mi o lotto tylko o grę, normalną grę w którą grasz na kompie xD. To
też są TYLKO bajty..


a to przepraszam - zle zrozumialem wypowiedz (to to powinno byc osobno ;)). Tak - teoretycznie gra to tez jest kupka bajtow, ale ktos musial ta kupke napisac. I wlasnie za to placimy w sklepie - za czyjas prace. A kilka bajtow dopisane do serwera gry, w porownaniu do calych plyt DVD na polkach sklepowych... Tego po prostu nie da sie porownac - a wszystko przez chęć "bycia lepszym od innych"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 22:55, gogowitczak napisał:

> Eeee.. LOL? Nie chodziło mi o lotto tylko o grę, normalną grę w którą grasz na kompie
xD. To
> też są TYLKO bajty..

a to przepraszam - zle zrozumialem wypowiedz (to to powinno byc osobno ;)). Tak - teoretycznie
gra to tez jest kupka bajtow, ale ktos musial ta kupke napisac. I wlasnie za to placimy w sklepie
- za czyjas prace. A kilka bajtow dopisane do serwera gry, w porownaniu do calych
plyt DVD
na polkach sklepowych... Tego po prostu nie da sie porownac - a wszystko przez
chęć "bycia lepszym od innych"...


Tak to jest fakt, że cena w porównaniu do pracy włożonej w stworzenie takiego itema jest przesadą. Takie coś powinno kosztować parę centów co najwyżej. No, ale tym co grają w ten HH daje to jakąś satysfakcję i rozrywkę widocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować