Zaloguj się, aby obserwować  
Grigor4

Co robić w zabawe sylwestrową

31 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2005 o 17:33, Grigor4 napisał:

jak w temacie prosiłbym o jakieś propozycje bo niemam żadnych pomysłów na sylwestra.


Siedziec w domciu przed kompem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpiej to iść na jakąś imprezę, gdzie jest dużo ludzi (czyt. dziewczyn), piwa (bezalkoholowego, a co!?) i fajna muzyka przy której można powyginać śmiało ciało. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku planuję Sylwestra spędzić w domu, bo moja żona czasami kiepsko sie czuje (jest w 4 m-cu ciąży) i bez sensu by było się zrywać z imprezki powiedzmy o 23.30 :) Dlatego postanowiliśmy się nie ruszać z chałupki, ale nie będzie tak całkiem smutno, bo przjdzie 3 pary znajomych i zrobimy sobie tzw. "domówkę". Myślę, że nie będzie tak źle :) Pozdro dla wszystkich sylwestrowych imprezowiczów (uważajcie z petardami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie to raczej nikt nie inwestuje w petardy tylko w "mocne napoje" a wydaje mi się że same chlanie na sylwestra jest troche głupie, więc pytam jak wy spędzacie ten sylwester jak się bawicie itp. Za każdą odpowiedz dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja licze na to, że koledze uda się jeszcze znaleźć jakiś lokal chociaż wzięli sie za poszukiwania 11 dni przed sylwkiem :/ A tak to pewnie bede siedzial w domu sam i szczypal w Spellforce albo Morrowind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-iść na jakąś imprezke
-nawalić się tak że nie będzie się pamiętało sylwestra
-siedzieć w domu przed kompem
-wyjść nazewnątrz domu lub na jakiś rynek

*Opcja 2 tylko dla polaków wersja HardCore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę do Sejn (20 km od Suwałk) na imprezę w stylu lat 70. Będzie ostro. ;D

A jeżeli nie masz gdzie isć, idz na rynek lub do parku z przyjaciolmi i bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu zrobiłem sobie w Sylwestra taką imprezkę, o której później długo gadano.
Czytałem "Pana Tadeusza" niejakiego Mickiewicza :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Impreza w domu jak najbadziej spoko. :) Tylko nie w Twoim domu bo potem wycieranie wymiocin, zbieranie potłuczonych rzeczy itp spdadnie na Ciebie bo to Twój dom :P
Zabawa w Twoim domu odradzam, w czyimś polecam :D


Btw. Jeszcze takie zdjątko z imprezy na której byłem w zeszłm roku :P

http://humor.szperaj.pl/pics/impreza2.jpg

<joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iśc na imper do kolezanki (fajnie będzie ) i wypić pare setek <lol>(z umiarem) To moja opcja :d
A dal innych z tego co zauwazyłem to dużooo ludzi w tego sylfka zajara sobie trawe albo fuknie sobie fety lub zje jakiegoś dropsa ( nie rozumiem takich ludzi !!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Men! Najlepiej w sylwestra to się bawić. A żeby się dobrze bawić, to trzeba się napić ;))) Trochę towarzystwa zaprosić, jakieś koleżanki. Wynająć chatę w górach i jazdaaaaa! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 17:33, Grigor4 napisał:

jak w temacie prosiłbym o jakieś propozycje bo niemam żadnych pomysłów na sylwestra.


Odpowiem ci tak: Łoić Łoić i jeszcze raz Łoić!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak co roku, ktoś ma wolny dom za miastem i zaprasza ;]
A to oznacza duże ilości alkoholu i nie tylko, dziewczyny, muzykę i dobrą zabawę. Niestety w moim przypadku odpadają fajerwerki, bo o północy to nieliczni już potrafili by je obsłużyć ;]
Ale oczywiście wszystko zależy od wieku. Jak byłem młodszy to siedziałem z rodzinką w domu, można też iść na rynek popatrzeć na pokazy sztucznych ogni. U nas zawsze miasto sie wysili i fajnie to wygląda. Można też spędzić romanatyczny wieczór we dwoje, któego elementem mógłby być na przykład jakiś koncert klasyczny (a co!). Albo wbić się na jakąś wielką imprezę, tak jak są u nas na Hali Widowiskowo- Sportowej na parę tysięcy luda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować