Zaloguj się, aby obserwować  
Grigor4

Co robić w zabawe sylwestrową

31 postów w tym temacie

Bym się wypowiedział, ale to nieedukacyjne :) Najważniejsza jest dobra zabawa i towarzystwo.Ja się wybieram do kumpla na osiemnastkę (w porę się dziad urodził - 20 sek. po północy na sylwestra :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 18:57, WoWmen napisał:

*Opcja 2 tylko dla polaków wersja HardCore :P


Moi coponiektórzy znajomi i znajome mogłyby skorzystać :-).

A oto moje propozycje:

1. Noc z forum gram.pl :]
2. Noc z jakąś grą :P

A teraz poważnie:

1. Wziąść dziewczyne/znajomą/kolegę do teatru jakiegoś na fajną sztukę połączoną z poczęstunkiem, fajerwerkami itp. Albo do kina, albo na inną zorganizowaną imprezę. (Cena Od 100zł za parę - dużo, ale wydaje mi się że warto)

2. Zebrać kumpli lub/i kumpele i pójść na jakąś dyskoteke lub imprezę robioną przez Miasto. Wg mnie najmniej ciekawe ale cóż - tanie :]

3. Zebrać kumpli lub/i kumpele i pójść do kogoś do domu - pogadać, pośmiać się, odpalić fajerwerki :). Bylebyło fajnie.

Opcje zostać przez tv, z butelką wódki sam na sam - pomijam. Wg mnie to bez sensu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2005 o 21:19, Keroth napisał:


1. Wziąść dziewczyne/znajomą/kolegę do teatru jakiegoś na fajną sztukę połączoną z poczęstunkiem,
fajerwerkami itp. Albo do kina, albo na inną zorganizowaną imprezę. (Cena Od 100zł za parę
- dużo, ale wydaje mi się że warto)


Ja w tym roku wysupłałem ciut kasy i właśnie na coś takiego idę. Impresska z przyjaciółmi. To lubię. ;)

Dnia 23.12.2005 o 21:19, Keroth napisał:


2. Zebrać kumpli lub/i kumpele i pójść na jakąś dyskoteke lub imprezę robioną przez Miasto.
Wg mnie najmniej ciekawe ale cóż - tanie :]


To już obczajałem. Jak się ma fajnych kumpli to znośnie jest.

Dnia 23.12.2005 o 21:19, Keroth napisał:

3. Zebrać kumpli lub/i kumpele i pójść do kogoś do domu - pogadać, pośmiać się, odpalić fajerwerki
:). Bylebyło fajnie.


To też fajne, liczy się atmosfera i dobre jedzenie. Też obczajałem, fajnie było ;)

Dnia 23.12.2005 o 21:19, Keroth napisał:

Opcje zostać przez tv, z butelką wódki sam na sam - pomijam. Wg mnie to bez sensu! :)


tragedia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ja moze bede szedl do kumpla ale to nie pewno zobaczymy czy bedzie mial chate wolna jak nie to ebde siedzial w domq z rodzicami:(:( czego bardzoo nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Dnia 23.12.2005 o 21:19, Keroth napisał:

3. Zebrać kumpli lub/i kumpele i pójść do kogoś do domu - pogadać, pośmiać się, odpalić fajerwerki
:). Bylebyło fajnie.

>...

U mnie chyba bedzie opcja nr.3 i to w moim domu :). Bede sie musial przygotowac na ta rzes ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam proponuję w sylwestra włączyć komputer, napić się piwa, pocałować żonę i grać w np. WoW albo GW...

A tak na serio to "Co robić w zabawę sylwestrową?" -> Dobrze się bawić, lecz znając umiar i panować nad czynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ide do kumpa na impre dobrze sie pobawic ;] tylko zastanawia mnie co robic jezeli ma sie wiecej niz 1 zaproszenie na sylwka??:D tutaj niektorzy mają z tym problem na pewno( ja tez tak mam ale ja se poradziłem) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować