Zaloguj się, aby obserwować  
Arti_101

5 000 powodów dla których warto chodzić do szkoły

519 postów w tym temacie

Idąc twoim rozumowaniem: "1. lekcja biologii, 2. lekcja polskiego, 3. dożyć do kółka historycznego". Nie no wtedy temat super ciekawy, czytając odczuwa się o wiele większą sympatię do szkoły...

71. Przyczepić gumę na spód ławki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taki trochę temat "wyliczankowy" a zdaje sie budo kiedyś rzucił sławetne zdanie "wyliczankom mówimy nie". (albo boogi, zresztą nie pamiętam kto). Także pewnie zaraz ktoś upoważniony wpadnie tu i zamknie temat. Ale cóż. Może da się inaczej zakwalifikować ten temat.

72. Można się wpisać do tematu "5 000 powodów dla których warto chodzić do szkoły."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak temat do nabijania postów...
Osobiście bym ten temat zamknął ale to nie ja tutaj żądze więc...
żeby nie było że off-top:
72. By potem mieć frajde z ocen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 23:19, reykan napisał:

Idąc twoim rozumowaniem: "1. lekcja biologii, 2. lekcja polskiego, 3. dożyć do kółka historycznego".
Nie no wtedy temat super ciekawy, czytając odczuwa się o wiele większą sympatię do szkoły...

Było od razu napisać że to kolejna nikomu niepotrzebna wyliczanka służąca do nabijania postów, bo nikt sensownych powodów uczęszczania do szkoły poza możliwością zdobycia wiedzy i kumpli, nie poda.

Dnia 07.09.2007 o 23:19, reykan napisał:

71. Przyczepić gumę na spód ławki.

Przyklej sobie na spód swojego biurka w domu...
Ode mnie EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby patrzeć tylko tak płytko na to, to schemat ciągle by się powielał. A tak to w tej wyliczance chodzi o to, żeby wymyślić coś oryginalnego i puścić wodze wyobraźni. A że temat jest na czasie... A co drugiej odzywki: nie chce mi się marnować biurka u siebie, kupę kasy dałem na to beznadziejne polskie szkolnictwo i jedyne co dostaję to widok trzech bab w sekretariacie z całym prowiantem na stole i nauczycieli każący nazywać siebie profesorami, chociaż w życiu nie będą mieli takiego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 23:31, reykan napisał:

Gdyby patrzeć tylko tak płytko na to, to schemat ciągle by się powielał. A tak to w tej wyliczance
chodzi o to, żeby wymyślić coś oryginalnego i puścić wodze wyobraźni.

Większość powodów jest totalnie głupia. Jak młodzież ma tylko taką wyobraźnię to ja podziękuję za taką młodzież.

Dnia 07.09.2007 o 23:31, reykan napisał:

A że temat jest na czasie...
A co drugiej odzywki: nie chce mi się marnować biurka u siebie, kupę kasy dałem na to beznadziejne
polskie szkolnictwo i jedyne co dostaję to widok trzech bab w sekretariacie z całym prowiantem
na stole

Jeśli dobrze rozumiem konstytucję i panujące prawo to za państwowe szkolnictwo nie płacisz, nie bezpośrednio. Jedyne co dostajesz? A nie wpadłeś na to, że by dostać coś od szkoły to trzeba chcieć to coś dostać i się postarać? Że to samo nie przyjdzie? Że rolą nauczyciela nie jest wbijanie do pustych łbów informacji? Gratulacje. Zmarnowałeś kupę czasu na siedzeniu na dupie i myśleniu o tym, co będzie na obiad.

Dnia 07.09.2007 o 23:31, reykan napisał:

i nauczycieli każący nazywać siebie profesorami, chociaż w życiu nie będą mieli takiego
tytułu.

Musze cię zmartwić, ale mogą mieć tytuł profesora oświaty - jest to najwyższy stopień awansu zawodowego nauczyciela - nazwijmy to piątym poziomem, ostatnim poziomem na jaki może wylevelować nauczyciel (bo ustawa nie przewiduje by mógł zdobyć więcej doświadczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tobie powinienem pogratulować tak wyszukanego słownictwa. No ale nie wnikam w to gdzie się uczyłeś. A tak w ogóle to dostałem się do dobrej szkoły, a polskie szkolnictwo jest do bani i nie do pomyślenia w innych krajach zachodu czy Ameryki. Taka smutna prawda.

Aby nie było odejścia od tematu:
83. By podyskutować z dorosłymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować