Zaloguj się, aby obserwować  
Ellrof

Windows XP

492 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2009 o 18:46, deecom napisał:

> Potrzebuję sformatować dysk C, mógłby mi ktoś powiedzieć jak odpalić DOSa?
Eeeee... Panie Przewodniczący :) albo wkładasz płytkę z Windowsem i sprawa się sama rozwiąże
przy jego instalowaniu (jeśli masz Pingwina to też podobna sytuacja).
Jeśli nie chcesz instalować systemu, to przy uruchamianiu komputera trzeba wcisnąć klawisz
F8 lub DEL (albo inny) w zależności od płyty głównej - wybierasz "wiersz poleceń" i możesz
formatować.

Tak dawno nie używałem tego sposobu, że mogło się coś zmienić ale to powinno być to.



na płycie też jest format tylko nie wiem gdzie dokładnie zawsze to robię myszkując po poleceniach aż trafię chyba trzeba tak jak instalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy istnieje jakiś patch czy coś w tym stylu, żeby z wersji Windows XP Home(blablabla) 32 bit zrobić wersję 64 bit? Pytam, bo się na tym nie znam, a słyszałem, że na systemie 64 bit jest wykrywane 4GB RAM. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam odznaczone pobieranie i instalowanie aktualizacji bez zgody bo nie wszystko mi pasuje np. Internet Explorer 8, a przy wyłączaniu kompa patrzę, że coś się ściągnęło ? jak to możliwe bez mojej wiedzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:07, Sebo7 napisał:

Mam odznaczone pobieranie i instalowanie aktualizacji bez zgody bo nie wszystko mi pasuje
np. Internet Explorer 8, a przy wyłączaniu kompa patrzę, że coś się ściągnęło ? jak to
możliwe bez mojej wiedzy ?

Może to po prostu inne aktualki? Ew może być tak, że wsio Ci się ściąga, ale sam wybierasz, co instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 15:08, jakubg7 napisał:

Witam! Czy istnieje jakiś patch czy coś w tym stylu, żeby z wersji Windows XP Home(blablabla)
32 bit zrobić wersję 64 bit? Pytam, bo się na tym nie znam, a słyszałem, że na systemie
64 bit jest wykrywane 4GB RAM. Pozdrawiam!

Z tego co ja wiem to jest win xp 64 bit ale tylko w wersji angielskiej. A ze swojej strony mogę dodać, że jeśli masz w miarę dobrego kompa to warto zainwestować w win7 który na prawdę działa bardzo dobrze. No i nie wiem czy w ogóle jest możliwe coś takiego jak patch czy update do 64 bit. Legalne pewnie też by nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 20:10, Witcher1990 napisał:

> Witam! Czy istnieje jakiś patch czy coś w tym stylu, żeby z wersji Windows XP Home(blablabla)

> 32 bit zrobić wersję 64 bit? Pytam, bo się na tym nie znam, a słyszałem, że na systemie

> 64 bit jest wykrywane 4GB RAM. Pozdrawiam!
Z tego co ja wiem to jest win xp 64 bit ale tylko w wersji angielskiej. A ze swojej strony
mogę dodać, że jeśli masz w miarę dobrego kompa to warto zainwestować w win7 który na
prawdę działa bardzo dobrze. No i nie wiem czy w ogóle jest możliwe coś takiego jak patch
czy update do 64 bit. Legalne pewnie też by nie było:)


NIe ma takiej możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ustawione ściąganie i instalowanie za moją zgodą.
PS Gram sobie ostatnio kulturalnie w Sam&Max nagle ciach komputer sam się zrestartował ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 15:46, Woo-Cash napisał:

Rozumiem, że jest już prawidłowo działający DX10 pod XP?

Nie było, nie ma i raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 15:48, RazorBMW napisał:

> Rozumiem, że jest już prawidłowo działający DX10 pod XP?
Nie było, nie ma i raczej nie będzie.


Niby masz rację, Dx10 pod XP stworzyłby za dużą konkurencję dla "siódemki" ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak MS ogłosiła, że od jutra XP jest open source, to pojutrze oferowałby DX11 i byłby przy tym wydajniejszy i szybszy, ale siłą rzeczy wtedy nikt by nie chciał 7 kupić i MS by zbankrutował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 16:58, queertin napisał:

Jakby tak MS ogłosiła, że od jutra XP jest open source, to pojutrze oferowałby DX11 i
byłby przy tym wydajniejszy i szybszy, ale siłą rzeczy wtedy nikt by nie chciał 7 kupić
i MS by zbankrutował.


zdziwiłbyś się, XP ludzie uważają za przestarzały system. dlatego i tak by kupowali 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie. Czy jeśli mam wersję OEM Win XP to mogę go przenieść na inny komputer? Chodzi przede wszystkim o to, by na innym komputerze były stałe aktualizacje itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli usuniesz poprzednią instalację, to jest to do zrobienia. Kiedyś to załatwiłem telefonem do M$ i informacji o nieodwracalnym uszkodzeniu płyty głównej. Trochę marudzili, spytali, czy system był i będzie zainstalowany na jednym domowym stanowisku, ale nowy key dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy serwis pack 3 powoduje jakieś problemy bezpieczeństwa/funkcjonowania programów itp. czy można śmiało ściągać ?. Bo kiedyś coś mi się obiło o uszy, że nie jest tak z nim dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować