Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Midnight Club najbardziej ambitnym projektem Rockstara?

25 postów w tym temacie

Midnight Club czołową grą Rockstara? Nie wydaje mi się :) Chyba raczej GTA IV będzie się lepiej sprzedawało, a na PS3 są lepsze wyścigi - Gran Turismo 5, na X360 też - Foraz MotoSport 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:14, master matrox napisał:

Midnight Club czołową grą Rockstara? Nie wydaje mi się :) Chyba raczej GTA IV będzie się lepiej sprzedawało,

Też odnoszę takie wrażenie. Jak kolwiek by się nie starali, to rynek i tak najbardziej czekać będzie właśnie na nową odsłonę GTA.

Dnia 08.09.2007 o 12:14, master matrox napisał:

a na PS3 są lepsze wyścigi - Gran Turismo 5, na X360 też - Foraz MotoSport 2 :)

Ale to chyba zupełnie inne gry. Z tego co kojarzę, po którejś z poprzednich części, Midnight Club jest raczej z gatunku arcarde''owych ścigałek i konkuruje bardziej z serią NFS niż z symulatorami, które podałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się konsolowcy. Ja bym brał każdą wypowiedzi rockstar na poważnie. Oby to nie była kolejna gierka na której konwersje trzeba będzie czekać rok:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to zwykły marketing. Wiadomo, że GTA IV sprzeda się rewelacyjnie. Midnight Club: Los Angeles już niekoniecznie więc trzeba trochę go rozpromować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Rockstara, cały czas robią wokół siebie dużo szumu. Ich jedyną dobrą grą jest GTA i... była tam jakaś o tenisie stołowym na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż może być całkiem dobry ten midnight club ale na pewno nie ma co konkurować z Gran Turismo i Forzą .. z Xboxa . Ale może być niezły konkurent dla NFS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe. Jak dla mnie - świetna wiadomość, ponieważ uwielbiam wszystkie ścigałki. A co z tego wyjdzie...? Poczekamy - zobaczymy. :) Tak czy inaczej - zbieram kasę na XBoxa 360. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiele osoób uważam, że lepiej będzie się sprzedawać nowe GTA. Chociaż kto zobaczymy co takiego ambitnego ma być w tym tytule. Bo w ścigałkach to zbyt dużo ambicji nie ma. Chyba, że super-hiper realistyczny model jazdy chcą wrzucić (chociaż wątpię), lub super grafikę... kto wie... trzeba poczekać na następne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak i jedna tak i druga gra ambitnym projektem nie jest :)) chyba że ambitnym projektem możemy nazwać wtórność :/
wiem że masa ludzi będzie grać w GTA i MC ( z reguły młodsi gracze ) ale mi sie taka zabawa znudziła, czasem przez sympatie do klimatów odpalam Vice City ale to naprawde jak mnie coś podkusi, a kusi bardzo rzadko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować