Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Beowulf - temat ogólny

43 postów w tym temacie

Beowulf jest dynamiczną i zarazem stosunkowo brutalną grą akcji, rozgrywaną w całości w trójwymiarowym środowisku. W trakcie zabawy wcielamy się w postać tytułowego wojownika. Jak można się łatwo domyślić, opisywana gra w bezpośredni sposób odwołuje się do filmu Roberta Zemeckisa („The Polar Express”, „Cast Away”), z Angeliną Jolie, Anthony Hopkinsem i Johnem Malkovichem w rolach głównych. Oznacza to, iż bierzemy udział w zbliżonych scenach do tych, które przedstawiono w kinowej produkcji. Mamy też okazję usłyszeć niektórych aktorów, spośród tych, którzy pojawili się w filmie. Za przygotowanie i wydanie tej gry odpowiedzialny jest Ubisoft, a konkretnie oddział tej firmy, który w przeszłości opracował obie części Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfightera. Beowulf powstał z myślą o posiadaczach czterech różnych platform sprzętowych. Mowa tu o właścicielach komputerów osobistych oraz konsol PS3, Xbox 360 i PSP. Z oczywistych względów wersja przeznaczona na handhelda firmy Sony oferuje gorszą grafikę. Mechanika rozgrywki pozostaje jednak bardzo zbliżona.

Więcej na http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=10089

Teraz pora na kilka słów z mojej strony: W rozgrywce zaimpletowano kilka ciekawych pomysłów (elementy taktyczne, tryb furii, zachowanie gracza wpływające na morale ludzi itd.), grę napędza silnik YETI znany z serii GRAW, który zapewnia znakomitą grafikę, a producentem jest UbiSoft, który rzadko kiedy wydaje słabe produkty. Co prawda wątpię, żeby gra wyznaczyła nowe trendy, ale ww składniki powinny składać się na co najmniej dobrą grę.

Dla moderatorów: szukałem tematu, znalazłem jedynie komentarze do newsa. Gdyby istniał podobny, serdecznie przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się bardzo fajnie. Ubisoft Montpellier, czyli twórcy Raymanów, Beyond Good and Evil i King Konga nigdy jeszcze nie dali plamy, a przynajmniej nie pamiętam... :P
Czy na film pójdę, nie wiem, ale grę na pewno kupię. Bardzo lubię gry tego typu, niczym nie skrępowana siekanka i do tego z elementami taktyki - to coś dla mnie! :) Gra opowie historię z filmu uzupełniając ją o kilka wątków, które nie zmieszczą się w pierwowzorze.
Graficznie gra wygląda bardzo ładnie, próbki muzyki z filmu też są niezgorsze - jeśli w grze będą podobne to jestem spokojny o efekt końcowy produkcji Ub. Beowulf zapowiada się na porządną produkcję, ma dużą szansę by stanąć tuż obok najlepszych filmowych gier, takich jak Kroniki Riddicka.
Czekam z niecierpliwością, choć mam wiele obaw, mam nadzieję, że okażą się one bezpodstawne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:36, Tokix napisał:

a ja tam już spbie pykam w Beowulfa, muszę przyznć, lepszy od God of War, dużo krwi, kombo,
bronie xD xD odealnie :)


Nie żartuj ;)
Nie no rozwaliłes mnie z tym lepszy niż GoW ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:37, Rumcajs52 napisał:

Nie żartuj ;)
Nie no rozwaliłes mnie z tym lepszy niż GoW ;D

Jeśli nie grałeś w Beowulfa to pozwól innym wypowiedzieć swoje zdanie. Bo to, że "GoW rządzi i już" do mnie nie przemawia. :P
Jeśli jednak grałeś w obydwie gry to chciałbym dowiedzieć się więcej o tym która jest lepsza i dlaczego.
Beowulf bardzo mnie ciekawi, twórcy do tej pory rzadko (wręcz bardzo, bardzo rzadko) dowali plamę, a sam pomysł rzeźni połączona z elementami taktyki wygląda całkiem interesująco.

Tokix --> Hmm... Ja bym raczej powiedział, że nieźle rozwija koncepcję "Die By the Sword". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gierka, grafika bardzo dobra, i ogolnie doskonala gra typu Zabij-Ich-Wszystkich. Ta gra jest jednym z bardziej luksusowych dan dla Prof.S.Jonalistow :P wiec mozemy oczekiwac ze ci owi Prof.S.Jonalisci beda po tej grze jezdzic, az milo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 21:37, Rumcajs52 napisał:

> a ja tam już spbie pykam w Beowulfa, muszę przyznć, lepszy od God of War, dużo krwi, kombo,

> bronie xD xD odealnie :)

Nie żartuj ;)
Nie no rozwaliłes mnie z tym lepszy niż GoW ;D

takie moje zdanie, i go nie podważaj, czy ty w ogóle grałeś w God of War....(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 11:24, PapaJaguar napisał:

Taki temat już jest: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30211#u_4
Po co zakładać nowy jak można odświerzyć stary?


PapaJaguar a.k.a. Sherlock tym razem się nie spisał. Lepiej spójrz na datę założenia obu tematów...

PS. Nie wie ktoś, czy w planach jest demo gry? A może już jest, a ja nic nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 11:20, Tokix napisał:

takie moje zdanie, i go nie podważaj, czy ty w ogóle grałeś w God of War....(?)

Tak, grałem i mi się bardziej podoba.
Ale nie ma co narazie porównywać tych gier, bo są wydane na konsole innnych generacji,
Jak wyjdzie GoW na PS3 to pogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale taki temat już istnieje czy nie lepiej jest go odświerzyć ?

Pozatym ostatni post został napisany 23 Listopada tego roku czyli ok. 15 dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 11:36, PapaJaguar napisał:

Ale taki temat już istnieje czy nie lepiej jest go odświerzyć ?

Pozatym ostatni post został napisany 23 Listopada tego roku czyli ok. 15 dni temu.

ty chyba nie rozumiesz o co mu chodzi. Ten temat jest pierwszym tematem. To tamten został założony później, więc dlaczego odświeżać tamten, skoro jest nowszy?
Z grą wiążę duże nadzieje. Grałem w Enclave, też taka radosna rzeź, ale nie prezentowała zbyt dużego poziomu. Więc skoro Enclave mi się podobało, to możliwe że przy Beowulfie od kompa nie odejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajj :) Wybaczcie Panowie nie do końca się przyjżałem dacie pierwszego posta...Enclave? Mam tą gierke z CD-A naprawdę fajnie się grało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 14:18, PapaJaguar napisał:

Ajj :) Wybaczcie Panowie nie do końca się przyjżałem dacie pierwszego posta...Enclave? Mam
tą gierke z CD-A naprawdę fajnie się grało :)

Nie gniewam się :) Ja też mam ją z CDA. Jeśli Beowulf będzie (czy jest?) podobny, to na pewno dużo czasu przy nim spędzę. Tylko żebym wymagania spełnił. Ale taka gra chyba nie będzie miała dużych wymagań raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 13:46, Mr.M napisał:

eh, typowe, jak zwykle nie ma wersji na Wii :P
Będę się musiał obejść się smakiem... Ubi Montpellier... Eh ;/

bo Wii ssie :D prawdziwi gracze grają tylko na PC, bo PC> konsole przenośne> konsole stacjonarne :D (a tak na serio: to fajnie byś wyglądał przy walce. Zakwasy byś potem miał :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie gry czy wie ktoś dlaczego w grze a raczej cała gra chodzi gdzieś tak o 64,6 % szybciej niewiem dlaczego ;/ Help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 13:32, WIELKus napisał:

mam pytanie odnośnie gry czy wie ktoś dlaczego w grze a raczej cała gra chodzi gdzieś tak o
64,6 % szybciej niewiem dlaczego ;/ Help me

Zainstaluj to jeśli masz dwurdzeniowy procek od AMD:
http://www.amd.com/us-en/assets/content_type/utilities/Setup.exe
mi pomogło :)
Co do gry - utknąłem na misji na statku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia dlaczego ale jak oddaje ten róg czy cuś tej matce grendala to nie przechodzi do następnej misji tylko utykam tam i tyle nie rozumię tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować