Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Beowulf - temat ogólny

43 postów w tym temacie

Wczoraj dałem grze drugą szansę. Przeszedłem misję ze statkiem (tany - ep.2) i misję 3 - lądowanie w Normandii ...eee w Dani ;)
Gra taka sobie - sieczka bez składu i ładu - bohater nieśmiertelny - ogólnie 5/10.
Wyłączyłem tylko to przetwarzanie obrazu bo mnie wkurzało to ciągłe rozmazywanie obrazu.
Może później gra się rozkręci - póki co zabiłem z 50 krabów, morskiego gada oraz z 30 rabusiów. Walka to niestety jeden wielki chaos a sterowanie też jakieś takie konsolowe - gry na licencji filmowej rzadko kiedy są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jest szansa żeby Beowulf mi poszedł na tym sprzęcie(w sygnaturce)gdyż dziś go wygrałem w turnieju na prezentacji Assasin''s Creed która była w Gdańskim Multikinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:24, Xsaw napisał:

mam pytanie czy jest szansa żeby Beowulf mi poszedł na tym sprzęcie(w sygnaturce)gdyż dziś
go wygrałem w turnieju na prezentacji Assasin''s Creed która była w Gdańskim Multikinie.

Raczej takiej szansy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:24, Xsaw napisał:

mam pytanie czy jest szansa żeby Beowulf mi poszedł na tym sprzęcie(w sygnaturce)gdyż dziś
go wygrałem w turnieju na prezentacji Assasin''s Creed która była w Gdańskim Multikinie.


Beowulf wymaga procesora 3GHz, 1GB RAMu i grafiki 256MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 22:28, Ecko09 napisał:

> mam pytanie czy jest szansa żeby Beowulf mi poszedł na tym sprzęcie(w sygnaturce)gdyż
dziś
> go wygrałem w turnieju na prezentacji Assasin''s Creed która była w Gdańskim Multikinie.


Beowulf wymaga procesora 3GHz, 1GB RAMu i grafiki 256MB.



Wiem jakie są wymaganie minimalne ale często gry działają na kompie słabszym a zresztą i tak nie ma co gadać gdyż mi nie działa przez brak SP2 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy mogę liczyc że gra jest długa? I co dodają kolejne poziomy doświadczenia (O ile się tam zdobywa poziomy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:06, Bifur napisał:

Mam pytanie, czy mogę liczyc że gra jest długa? I co dodają kolejne poziomy doświadczenia (O
ile się tam zdobywa poziomy).

Gra jest zwykłą sieką i jak na beztroską siekankę jest trochę za długa. Wielu twierdzi, że przez elementy fabularne jest wręcz za nudna. Nie grałem jeszcze (dopiero zamierzam sobie kupić), więc nie wiem czy zdobywa się tam jakieś punkty doświadczenia, ale jeśli tak to najpewniej dodawałby bohaterowi więcej siły, potrzebnej do eliminacji silniejszych i większych przeciwników, albo więcej kombosów itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dość długa - później się rozkręca - warto też mieć naprawdę dobrego kompa i grafikę by cieszyć się z gry w pełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 13:29, Evil Khan napisał:

sterowanie też jakieś takie konsolowe

Konsolowe nie oznacza złe. DO takich gier potrzebny jest po prostu pad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 09:00, stanlee napisał:

> sterowanie też jakieś takie konsolowe
Konsolowe nie oznacza złe. DO takich gier potrzebny jest po prostu pad.

Nie koniecznie - kwestia przyzwyczajenia - obecnie jestem w 13 epizodzie i gra jest naprawdę spoko. Wciąga jak chodzenie po bagnach - trzeba dać jej tylko szansę i mieć np.: 8800GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadam pada logitech rumble 2 ale niestety nie sposób nim grac jest jakaś możliwość ustawienia klawiszy na padzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześc kupiłem dzisiaj grę beowulf i troche mnie dziwi ze tak na starcie trzeba juz walczyc na gole piesci z jakims wielkim wężem wodnym. :/ Nawet nie wiem co mam zrobic. Może mi ktoś podpowiedzieć jak to przejść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 10:11, Evil Khan napisał:

> > sterowanie też jakieś takie konsolowe
> Konsolowe nie oznacza złe. DO takich gier potrzebny jest po prostu pad.
Nie koniecznie - kwestia przyzwyczajenia - obecnie jestem w 13 epizodzie i gra jest naprawdę
spoko. Wciąga jak chodzenie po bagnach - trzeba dać jej tylko szansę i mieć np.: 8800GT.


Pewnie przeszedles cala gre wiec mam pytanie mozesz mi poradzic w jaki sposob pokonac smoga jakas taktyka bede wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram w ta gre od jakiegos czasu i ciesze sie ze jest tak wspaniala i wciagajaca. bardzo mi sie podoba ale mam problem, jestem juz prawie na samym koncu 13epizod - w komnacie krolowej i mam opcje " czy jestem gotow do zmierzenia z wlasnym przeznaczeniem" wciskam tak i nic sie nie dzieje. obraz jest przez chwile bialy a puzniej czarny i sie zawiesza komputer. wczesniej niebylo problemow, POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie poradzilem z grafika byla uszkodzona karta graficzna..

Ale mam inny problem -- gra jest w wersji polskiej ale jest tlumaczone tylko menu i wskazowki dla gracza niema tlumaczenia rozmow pomiedzy tanami i innymi postaciami w grze , jak to zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do beowulf potrzebny jest jakis patch?Bo doszedlem do jednego bossa(taki chudy,pierwszy boss po wezach morskich)i gra zaczyna wriowac.Wariuje w ten sposob,ze wszystko dzieje sie dwa razy szybciej...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 15:51, Iverson7 napisał:

Czy do beowulf potrzebny jest jakis patch?Bo doszedlem do jednego bossa(taki chudy,pierwszy
boss po wezach morskich)i gra zaczyna wriowac.Wariuje w ten sposob,ze wszystko dzieje
sie dwa razy szybciej...:/


może ustaw prędkość myszki , zmiejsz szybkosc w opcjach gry myszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować