Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Witam. Chcę zamówić Dead Island żeby pod koniec tygodnia mieć co grać do wyjścia BF3 :P i tutaj pojawia się pytanie. Edycja Gore. Pisze że dostępność "Brak" czyli jak zamówię teraz to Edycje Gore dostanę później czy już w ogóle nie dostanę bo nie będzie? Bo jeśli mam czekać dłużej to chyba wole stracić na tym a zamówić Edycje standardowa.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. Jest ktoś, kto zamówił Edycję Gore na PC i w zamówieniach ma już informację, o zmianie statusu?
U mnie jest ciągle, że oczekuje na dostępność towaru i trochę zaczynam się niepokoić, że jednak paczki nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 14:39, Sejf napisał:

U mnie jest ciągle, że oczekuje na dostępność towaru i trochę zaczynam się niepokoić,
że jednak paczki nie dostanę.

U mnie to samo. Niebezpiecznie zapowiada się na to, że nie będzie nam dane pograć jeszcze w ten weekend. Chyba, że jakimś cudem jeszcze dzisiaj wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Cholera no, naprawdę liczyłem, że pogram trochę w weekend, bo później nie będę miał czasu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 15:09, Sejf napisał:

No właśnie. (...)

Chyba za wcześnie zaczęliśmy narzekać, bo u mnie zamówienie właśnie zmieniło status na "pakowane i przygotowywane do wysyłki". Czyli jednak jutro powinno dojść. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, to samo. Dwie minuty temu sprawdziłem i zmieniło się na pakowanie i przygotowywanie do wysyłki. Przy odrobinie szczęścia będzie jutro. Oby :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają edycję standardowa albo czystą edycję gore, pewnie do jutra gry dostaną. Ci co maja edycje EK maja piękny napis : zamówienie oczekuje na dostępność towaru (zostanie wysłane 9.9.2011) i standardowego maila od gramu, że to oczywiście jak zawsze nie ich wina, że jest jakiś poślizg.
Może i narzekam, ale to nie pierwszy i zapewne nie ostatni poślizg, jak zawsze "nie z winy gramu" [o ile do innych aspektów sklepu się czepić nie mogę i zawsze go chwale, za dobrze dostarczony towar, bez uszkodzeń, zgodny z opisem, kody na dlc pojawiają się relatywnie szybko w karcie zamówienia, ceny są często przyjazne... to rzetelność dostarczania paczek w terminie od dobrego roku leży i kwiczy.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może EK jakoś dojdzie w sobotę skoro niby jutro wysyłają. W e-mailu jest napisane, iż dojść ma w poniedziałek, ale z tego co pamiętam to dochodzą przesyłki kurierskie w jeden dzień, czyli hopefully w sobotę będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pkt odbioru [Inhurt] pracuje w soboty do 13 bodajże, więc jakieś nikłe teoretyczne szanse są, a w praktyce pewnie mamy jak w banku poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu wróciłem ze sklepu i dalej nie wierzę, co chwilę muszę się szczypać i sprawdzać czy nie śpię... Dead Island, gra na którą czekałem bez mała PIĘĆ LAT leży sobie na moim stoliczku!!!. :)

Po kilku nerwowych minutach w końcu udało mi się odgadnąć kod aktywacyjny (niewyraźne hieroglify) i zainstalować. Steam od razu dociągnął 67MB patcha i pokazuje wersję 1.2.0. Uruchomienie to kolejny etap grozy: 3 zwiechy kompa, restart, automatyczna weryfikacja cache''u gry i tym razem zamiast zwiechy AVG wyskakuje, że DI. EXE to wirus... cóż dodałem do wyjątków i wszystko gra.

O co się wzbogaciłem:
- Dead Island Special Edition (UK) Prawie to samo co gore w PL, bo zawiera kod na Rippera i Bloodbath Arena (która nota bene nie jest jeszcze aktywna w grze)
- oficjalny poradnik Brandygames: 300 stron opisów tabelek ilustracji, map i opisów questów
- jako że zamawiałem preorder dostałem gratis drukowaną wersję powieści Dead Island, 332 strony drobnym maczkiem pisane.(czytam właśnie, świetnie się rozkręca już po parunastu stronach poznajemy dwóch bohaterów z gry, Sam''a B i Logana Cartera) wersja Ebook dostępna na: www.deadislandbook.co.uk

To tyle, pierwszych wrażeń nie opiszę bo skoro tyle czekałem to jak prawdziwy zombie hardcor poczekam z grą do zmroku, a jak :) Teraz wprowadzam się w atmosferę powieścią.

Pozdrawiam i do zobaczenia na online na wyspie Banoi :)

20110909141129

20110909141141

20110909141151

20110909141159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tak
2. Imho tak. Na moim core 2D 2.66 4GB ram i wiekowym Radku 4850 512MB i XP SP3 wykrywa wysokie ustawienia i hula na takich bez przycięć w 1280x1024

Ahh i jeszcze: gra zajmuje 6,7 GB na HDD a nie jak wszędzie podają 2GB

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wkurzajacy jest wszechobecny blur.
http://steamcommunity.com/profiles/76561197970831374/screenshot/578933579065937617?tab=public
Generalnie grafika jest strasznie nierowna.
http://steamcommunity.com/profiles/76561197970831374/screenshot/578933579065941799/?tab=public
Sama zas gra to mieszanka Borderlands z malutkim dodatkiem Dead Rising

Gdzie jest ta zaginiona dziewczyna goscia w zielonej koszulce? To jest chyba pierwszy poboczny quest do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 14:31, Pariah napisał:

1. Tak
2. Imho tak. Na moim core 2D 2.66 4GB ram i wiekowym Radku 4850 512MB i XP SP3 wykrywa
wysokie ustawienia i hula na takich bez przycięć w 1280x1024 /.../


Podziękował. Lecę w takim razie odebrać swoją kopię gry.
Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a u mnie w pre-orderze ciągle sobie dynda zostanie wysłane...
Zaraz jadę do Empiku bo kumpel był dziś i dal cynk, że EK już stoją na półkach po czym anuluję zamówienie z gramu [drugie po padach razer onza jakie anuluję w tym sklepie na przestrzeni ładnych paru lat] bo nie lubię jak ktoś sobie ze mną gra w kulę i to ostatnio notorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy w grze jest jakiś freeplay, albo czy można dołączyć do znajomego w dalszym momencie w grze czy system pozwala na wyszukiwanie graczy tylko z tym samym questem? Dzięki za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest sandboxem od samego początku i w kaædej chwili ktoś może dołączyć do naszej gry i wspólnie wykonywać questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gierkę już zainstalowałem chwile pograłem w sumie tak z 5min zobaczyłem jak to wygląda i chodzi mi w full HD ze wszystkim włączonym co się da bez zacinek bynajmniej jeszcze żadnej nie zauważyłem na procku i5 760 i asus HD6850.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować