Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2011 o 20:58, Hugo_de_Payens napisał:

witam
mam ten sam problem co Pijawka79 - od trzech dni bez gry i komunikat "W tej chwili gra
jest niedostępna. Spróbuj ponownie za jakiś czas"
ktoś ma pomysł jak temu zaradzić albo ile to jeszcze potrwa?

Ja bym skasował plik clientregistry.blob na poczatek. Można też ordynarnie wklepać komunikat błędu, nazwę gry i Steam w google''u i zobaczyć co wypadnie. Ba, jak masz farta to może nawet od razu trafi ci się coś takiego
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4595-WEXN-6831
A już szczytem marzeń jest coś takiego
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2177370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)
Poszukuję graczy do wspólnej zabawy w DI więc podaję swoje gg: 11993157.
A tak poza tym gra jest fantastyczna, przeszedłem gre już i mam przegrane ponad 30 godzin i mi się nie nudzi :)
Ubijanie niemilców daje mnóstwo frajdy , przede wszystkim w co-opie dlatego liczę że ktoś się znajdzie.
Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia i krwawej zabawy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 08:07, Tieru napisał:

Poszukuję graczy do wspólnej zabawy w DI więc podaję swoje gg: 11993157.

Zawsze chętnie zagram rundkę w coopa. Z tym, że ja bym się raczej kontaktował przez Steam: skoro i tak trzeba z niego korzystać...
Mój nick: zadymek

Dnia 19.10.2011 o 08:07, Tieru napisał:

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia i krwawej zabawy :D.

I nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2011 o 21:13, kaczek93 napisał:

Był dołączany do EK. A teraz dorzucają go na gramie do każdego egzemplarza.

Czyli kupić oddzielnie go nie można? Trudno. Jak jakieś pieniądze wpadną to i tak chciałem kupić Di na PS3. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 21:15, Ifym napisał:


> Był dołączany do EK. A teraz dorzucają go na gramie do każdego egzemplarza.
Czyli kupić oddzielnie go nie można? Trudno. Jak jakieś pieniądze wpadną to i tak chciałem
kupić Di na PS3. ;)

Chyba że ktoś by ci odsprzedał sam soundtrack :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za nieskładny tekst...kipię ze złości.
właśnie straciłem Logana lvl32 z kupą purpurowego sprzętu, masą unikalnych przedmiotów itp. [cenzura] się nieprzeciętnie.
byłem na arenie w dżungli, akt 3, pod wpływem emocji wcisnąłem jakiś klawisz i wylądowałem jako duch...zniknęli przeciwnicy i npc...nie mogłem wrócić...no to reload...i mi postać zressetowała się do levelu 1 z PUSTUM ekwipunkiem [cenzura].
jestem na arenie, chyba pod koniec aktu 3..u tubylców, nie mam sprzętu i mam 1-szy poziom D:

chciałbym spotkać się z osobą odpowiedzialną za wydanie gry i strzelić mu z liścia w ryj.

tyle godzin gry straconych... no i co ja mam zrobić teraz? gdzie w ogóle są sejwy tego [cenzura] bug-fest''u szumnie nazwanego grą? są jakieś wcześniejsze niż ostatni czekpoint?

niech mnie [cenzura] jeśli kupię coś co nawet lekko pachnie konsolą. rynek schodzi na psy, ponad połowa tytułów nie ma możliwości robienia sejwów...na PC... co to ma być? lenistwo czy taka moda i trend? kpiny chyba.

szlag mnie zaraz trafi... jak można odzyskać pieniądze? chciałbym oddać ten tytuł wydawcy...
to miała być przyjemność a skończyło się [cenzura] frustracją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 23:00, hangman napisał:

byłem na arenie w dżungli, akt 3, pod wpływem emocji wcisnąłem jakiś klawisz i wylądowałem
jako duch...zniknęli przeciwnicy i npc...nie mogłem wrócić...no to reload...i mi postać

Duch, noclip działa nadal na obecnym patchu?

Dnia 22.10.2011 o 23:00, hangman napisał:

zressetowała się do levelu 1 z PUSTUM ekwipunkiem [m].

To chyba też stary problem. Grasz offline czy co?

Dnia 22.10.2011 o 23:00, hangman napisał:

jestem na arenie, chyba pod koniec aktu 3..u tubylców, nie mam sprzętu i mam 1-szy poziom D:
chciałbym spotkać się z osobą odpowiedzialną za wydanie gry i strzelić mu z liścia w ryj.

Za późno, już kupiłeś jego "dzieło" :)

Dnia 22.10.2011 o 23:00, hangman napisał:

tyle godzin gry straconych... no i co ja mam zrobić teraz?

Postęp w grze możesz odzyskać :jeśli gra zapamiętałą gdzie doszedłeś daną postacią to możesz rozpocząć grę od ostatniego rozdział; a sprzęt przyjdzie z czasem (sam mogę ci oddać to i owo) i to nawet lepszy.

Dnia 22.10.2011 o 23:00, hangman napisał:

gdzie w ogóle są sejwy tego jebanego bug-fest''u szumnie nazwanego grą? są jakieś wcześniejsze niż ostatni czekpoint?

Jak wyżej: gra zapamietuje jak daleko zaszłeś daną postacią i możesz rozpocząć grę od tego punktu, z adekwatną iloscią skillpointów do rozdania i jakimś złomem na początek.
Save''y znajdziesz w
...Steam\userdata\długinumerek\jakiśkrótszynumerek\remote\out\save
jeśli byś miało ochote odzyskać pzredmioty
Jeśli twój zapis jest tylko uszkodzony a nie nadpisany przez tą "nową grę" to możesz hexeditorem przekopiować przedmioty do nowego save''a, postępu w grze jednak nie odzyskasz, co najwyżej[jw) wystartujesz od konkretnego punktu fabuły. Przepis tutaj
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2113006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 23:14, zadymek napisał:

> zressetowała się do levelu 1 z PUSTUM ekwipunkiem [m].


Proszę cenzurować treść, jeśli w nim znajduje się słowo wulgarne.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ominąłeś ocenzurowanie jednego z przekleństw. A mianowicie w trzecim akapicie pod sam koniec pierwszej linijki pojawia się słowo na "j". Dokładniej pomiędzy słowami "tego", a "bug".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za przekleństwa, myślałem że forum samo się moderuje i cenzuruje na bieżąco - przyzwyczajenia z innych forów.

dzięki za poradę zadymek.

sejwy się nadpisały bo jak lądujesz na arenie to pokazuje się game saved tuz po załadowaniu gry... więc lipa. Ale najbardziej wkurzające są pkt doświadczenia i przedmioty specjalne które utraciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 23:26, Isildur napisał:

Za jakże bogate słownictwo oraz chamstwo otrzymujesz Degrad -1

Za chamstwo to proszę do producentów gry... pisałem pod wpływem furii tuż po utracie danych, jak już wspomniałem nie wiedziałem, że forum nie cenzuruje słów - za co, raz jeszcze, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 18:34, autosaves napisał:

słyszałem, że ta gra to straszna kiszka, jakięs opinie?

Od ostatnich 10 stron nie ma niczego innego:)
Ale najprościej wyrazić to przez porównanie:
klimat typowego hack n slasha a''l a Diablo czy (bardziej) Borderlands
System walki wręcz żywcem wyrwany z Dark Messiah , strzelanie a'' la Borderlands, Call of Dusty itp
Zombie, to już mniej inspirowany element, z sprawą którego gra jest po prostu niepowtarzalna, zwłaszcza gdy się toto gromi w coopie (skojarzenia z L4D chybione).
Niemniej gra nie ustrzegła się kilku bugów, które jednak wymiótł (jak sądziłem do czasu posta hangman''a) usunął patch z zeszłego tygodnia.

PS A jeśli to kogoś interesuje to grafika jest miodzio a optymalizacja wzorowa, tylko fizyka "na pół gwizdka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... nie żebym się wtrącał, ale z żadnym patchem jak i z samą gra skończoną 2 postaciami nie miałem najmniejszych problemów do dziś dnia =)
Słownie ucierpiałem przy jednym bugu - nie mogłem kiedyś wejść po schodach, stanęła mi na przeciw niewidzialna ściana i musiałem wczytać ostatni zapis przez co straciłem pi razy oko 25 min postępu w zadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować