Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2012 o 21:13, Foost napisał:

Jak jest z optymalizacją w Death Island? I czy gra używa steam?

Optymalizacja jest miodzio. Gra używa Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:33, Harrolfo napisał:

Witam,
Dlaczego na minimapie nie widać znaczników wybranych misji?

Bo butelki wódki są porozrzucane po mapie i musisz je znaleźć. ;) O ile pamiętam, gdy będziesz w pobliżu pojawi się jakiś czerwony znacznik na mini-mapce.

Dnia 05.03.2012 o 18:33, Harrolfo napisał:

PS: Jako bonus dorzucam polski akcent :)

Polskich akcentów jest sporo w DI. Kobieta modląca się po polsku w kościele albo polska flaga wbita między czaszki na szczycie wzgórza (przy plaży, bardziej na południe, gdzie robiłeś pierwszego screena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 21:11, woko27 napisał:

Bo butelki wódki są porozrzucane po mapie i musisz je znaleźć. ;) O ile pamiętam, gdy
będziesz w pobliżu pojawi się jakiś czerwony znacznik na mini-mapce.

Ok, dzięki :)

Dnia 05.03.2012 o 21:11, woko27 napisał:

Polskich akcentów jest sporo w DI. Kobieta modląca się po polsku w kościele

Wiem :)

Dnia 05.03.2012 o 21:11, woko27 napisał:

albo polska flaga wbita między czaszki na szczycie wzgórza (przy plaży, bardziej na południe, gdzie
robiłeś pierwszego screena).

Poszukam :)
Fajnie, że Techland "wysławił" nasz kraj takimi easter eggami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 23:22, ChrisBgnr napisał:

W jaki sposób "gra się" w dlc? Tzn mam zawartośc odblokowaną, ale w menu widzę tylko
"nowa gra" i "kontynuację".

Zależy które DLC.Jest mod, nowa lokacja i nowa kampania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz zainstalowałem DI, pograłem chwilkę i wszystko było w porządku. Teraz, przy drugim odpaleniu coś stało się z dźwiękiem i jest strasznie zniekształcony. Jakieś szumy i tak dalej.
Ktoś wie co można z tym zrobić? Dodam, że reinstalacja nie wchodzi w grę, bo mam wersję cyfrową i musiałbym ją ściągać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 21:15, Hartus napisał:

Ktoś wie co można z tym zrobić? Dodam, że reinstalacja nie wchodzi w grę, bo mam wersję
cyfrową i musiałbym ją ściągać od nowa.


To klasycznie, jeśli to steam - spróbuj sprawdzić spójność gry i ją zdefragmentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu intensywnego grania ukończyłem DI na 38 poziomie. Chłopaki z Techlandu się postarali. Naprawdę kawał dobrej gry. Ze świecą szukać innego tytułu, gdzie rozwalanie łbów jest tak przyjemne i soczyste. :)
Teraz chciałbym sprawdzić to dlc z arenami. Niestety nie mogę znaleźć nikogo chętnego do wspólnej zabawy. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to działa? Jeżeli kampania zaczęła mi się od nowa, i mam jedynie 5% postępu, to do lobby jestem dopasowywany jedynie z ludźmi, którzy też mają poniżej 6% postępu, czy z każdym chętnym?
A może muszę znaleźć kogoś na wyspie, wcisnąć "J" aby do niego dołączyć i wspólnie z nim udać się na arenę? Jeżeli tak to porażka. Oczekiwałem szybkiej wyszukiwarki, aby jak najprędzej wskoczyć w wir walki z umarlakami, a tu klapa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 19:54, Hartus napisał:

Teraz chciałbym sprawdzić to dlc z arenami. Niestety nie mogę znaleźć nikogo chętnego
do wspólnej zabawy. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to działa? Jeżeli kampania zaczęła mi
się od nowa, i mam jedynie 5% postępu, to do lobby jestem dopasowywany jedynie z ludźmi,
którzy też mają poniżej 6% postępu, czy z każdym chętnym?

Arena to nie jest osobna część gry z osobnym matchmaking''iem, więc
o ile mi wiadomo:
-grasz z tymi samymi ludźmi, z którymi aktualnie grasz.
-tu weryfikacja postępów jest zbędna bo jest toto na pierwszej mapie
-można też grać solo -to sam sprawdziłem...
-...tak samo jak to, że areny są nieciekawe, podobnie jak odpieranie fal przeciwników i już o wiele lepiej wychodzi przechodzenie "zwykłej gry" w coop''ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 20:21, zadymek napisał:

Arena to nie jest osobna część gry z osobnym matchmaking''iem, więc
o ile mi wiadomo:
-grasz z tymi samymi ludźmi, z którymi aktualnie grasz.

Bezsens... :| Wygodniejsze byłoby szybkie wyszukiwanie graczy z filtrami typu "poziom 35+" itp.

Dnia 10.06.2012 o 20:21, zadymek napisał:

-tu weryfikacja postępów jest zbędna bo jest toto na pierwszej mapie

No niby tak, ale na przykład na wiki przeczytałem, że do 3 areny można wejść dopiero po pojawieniu się Ramsa, a ten... pojawia się w II akcie.

Dnia 10.06.2012 o 20:21, zadymek napisał:

-można też grać solo -to sam sprawdziłem...

Można, można, ale to jest nudne. :)

Dnia 10.06.2012 o 20:21, zadymek napisał:

-...tak samo jak to, że areny są nieciekawe, podobnie jak odpieranie fal przeciwników
i już o wiele lepiej wychodzi przechodzenie "zwykłej gry" w coop''ie

Tego jeszcze nie sprawdziłem. Przeszedłem póki co grę solo, aby wczuć się w klimat. Kampani od nowa grac mi się nie chce.
Spróbuję kogoś znaleźć do areny. Może ktoś z gramu chętny?

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 08:31, AntyEvil napisał:

pamięta może ktoś gdzie znajde schemat na koktajl mołotowa bo nie pamietam?

Biuro sąsiednie do biura ochrony w hotelu- tam gdzie trzeba było resetować system- w którym znajduje się jeden Zbir. Pamiętam, bo sam złapałem się wiele razy na ominięciu tego schematu, niestety lokacja jest jednorazowa i nie można wrócić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 10:52, zadymek napisał:

> pamięta może ktoś gdzie znajde schemat na koktajl mołotowa bo nie pamietam?
Biuro sąsiednie do biura ochrony w hotelu- tam gdzie trzeba było resetować system- w
którym znajduje się jeden Zbir. Pamiętam, bo sam złapałem się wiele razy na ominięciu
tego schematu, niestety lokacja jest jednorazowa i nie można wrócić:(


No to będe musiał znaleść kogoś w co-op z tą misją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,kupiłem Dead Island i jest wszystko ok,ale często gdy gram z kimś to wyskakuje mi "Uwaga ostrzeżenie" i że będę grał sam itp..Czy jest to spowodowane słabym łączem internetowym że czasami mnie rozłącza z innymi osobami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 23:06, lukasir napisał:

Cześć,kupiłem Dead Island i jest wszystko ok,ale często gdy gram z kimś to wyskakuje
mi "Uwaga ostrzeżenie" i że będę grał sam itp..Czy jest to spowodowane słabym łączem
internetowym że czasami mnie rozłącza z innymi osobami?

Ogólnie: ktoś wyszedł z gry. A z jakiego powodu (bug, urwane łącze, znudziło mu się) to już kwestia osobna.

BTW Jeśli to twoje łącze szwankuje to dostaniesz też monit o rozłączeniu ze Steam''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 23:40, zadymek napisał:

> Cześć,kupiłem Dead Island i jest wszystko ok,ale często gdy gram z kimś to wyskakuje

> mi "Uwaga ostrzeżenie" i że będę grał sam itp..Czy jest to spowodowane słabym łączem

> internetowym że czasami mnie rozłącza z innymi osobami?
Ogólnie: ktoś wyszedł z gry. A z jakiego powodu (bug, urwane łącze, znudziło mu się)
to już kwestia osobna.

BTW Jeśli to twoje łącze szwankuje to dostaniesz też monit o rozłączeniu ze Steam''em.

Właśnie miałem tak(nie wiem czy mam tak nadal) gdy kolega chciał dołączyć do mnie to byłem offline na Steamie przez chwilę :/ Potem wyszedłem z gry i miałem jakiś komunikat od Steam o Dead Island,że mam coś tam źle skonfigurowane,czy coś w tym stylu,nie pamiętam co tam było napisane ale dałem pobierz na komputer.Mam nadzieje że to rozwiązało problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 23:48, lukasir napisał:

Właśnie miałem tak(nie wiem czy mam tak nadal) gdy kolega chciał dołączyć do mnie to
byłem offline na Steamie przez chwilę :/ Potem wyszedłem z gry i miałem jakiś komunikat
od Steam o Dead Island,że mam coś tam źle skonfigurowane,czy coś w tym stylu,nie pamiętam
co tam było napisane ale dałem pobierz na komputer.Mam nadzieje że to rozwiązało problem.

A może chodziło o ustawienia multi? Jeśli nie ustawisz gry jako multiplayer to nie będzie gry w sieci, ustawia się też widoczność gry (LAN lub internet(), sloty publiczne i prywatne dla innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować