Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2012 o 18:47, zadymek napisał:

A na czym skończyłeś? Widzę misje z miasta to pewnie teraz dżungla czy coś?

Zgadza się, teraz dżungla. Zmiana rejonów, czego próbowałem, nic nie daje.

Dnia 31.12.2012 o 18:47, zadymek napisał:

No i może stan ci się unormuje sam po ponownym odpaleniu gry tak jak poprzednio. Spróbuj.

Poprzednio unormowało się po wykonaniu misji głównej.
Teraz natomiast nie mam tego oczywiście jak zrobić. Ponowne uruchomienie nie pomogło.

Dnia 31.12.2012 o 18:47, zadymek napisał:

BTW Zastanowił bym się czy aby z instalacją jest wszystko OK, bo pierwsze słyszę o takich
problemach a mam spory staż.

Sprawdzenie spójności plików na Steamie spowodowało pobranie 800 bajtów pliku, ale niczego nowego nie wniosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 19:36, Harrolfo napisał:

Teraz natomiast nie mam tego oczywiście jak zrobić. Ponowne uruchomienie nie pomogło.

Wieść gminna niesie, że przy okazji siadają punkty szybkiej podróży. Jeśli któryś ci zniknął, to spróbuj jeszcze kilkakrotnie wczytać ten aktualny checkpoint- podobno po 2-3 gra wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2013 o 01:33, Harrolfo napisał:

Nic to niestety nie dało.
Awansowałem też na kolejny poziom - bez zmian.

No to trzeba będzie spróbować w coop''ie, może ktoś akurat jest na tym etapie i zrobicie questa razem - to ostatnia deska ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grając na Xboksie w moje ręce wpadło kilka ciekawych broni. Zadają po 1,5mln obrażeń... Techalndzie, takie coś nie powinno było się wydarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałbym zakupić sobie Dead Island 1 na PC.. Interesuje mnie gra przez usługe STEAM. Lecz słyszałem, że nie ma w niej języka polskiego.

Jest jakiś sposób aby grać przez steam przy użyciu polskich napisów? Mam na myśli wszystko legalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 09:40, Azazell napisał:

Panowie chciałbym zakupić sobie Dead Island 1 na PC.. Interesuje mnie gra przez usługe
STEAM. Lecz słyszałem, że nie ma w niej języka polskiego.

Ale chodzi o granie przez Steam czy zakup przez usługę Steam?
Jeśli o zakup to podobno z tym językiem na stronie Steam store to ściema i da się ustawić język gry na Polish. Sam mogę potwierdzić jedynie, że w zakładce Język jest sporo języków nie ujętych na karcie produktu(czeski, rosyjski, japoński no i polski), ale ja mam polski Retail, więc tu lepiej dopytaj kogoś kto kupił grę na Steam, bo pewności nigdy dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 10:22, zadymek napisał:

> Panowie chciałbym zakupić sobie Dead Island 1 na PC.. Interesuje mnie gra przez
usługe
> STEAM. Lecz słyszałem, że nie ma w niej języka polskiego.
Ale chodzi o granie przez Steam czy zakup przez usługę Steam?
Jeśli o zakup to podobno z tym językiem na stronie Steam store to ściema i da się ustawić
język gry na Polish. Sam mogę potwierdzić jedynie, że w zakładce Język jest sporo języków
nie ujętych na karcie produktu(czeski, rosyjski, japoński no i polski), ale ja mam polski
Retail, więc tu lepiej dopytaj kogoś kto kupił grę na Steam, bo pewności nigdy dość.


Tzn tak aby gra była przypisana do biblioteki Steam i no wiadomo urchamiam ja z poziomu steam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 10:30, Azazell napisał:

Tzn tak aby gra była przypisana do biblioteki Steam i no wiadomo urchamiam ja z poziomu
steam ;p

Gdzie byś nie kupił i tak grę trzeba aktywować przez Steam (DRM). Co do uruchamiana z poziomu Steam to tak da się zrobić z dowolnym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 10:44, Azazell napisał:

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/dead-island-game-year/ - zobacz
to.. tu nie ma niby Polskiego języka :(.. Sam nie wiem.. Bo wgrywać później z pirackich
serwisów samo spolszczenie to chbya steam uzna za piracenie.

Uff
O tym między innymi pisałem: na Steam- a GMG sprzedaje wersje steamowe gier, stąd karta produktu zerżnięta ze steam store- w karcie produktu nie wyszczególniono języka polskiego, ale nie ma tam, także innych języków, które ja mam do dyspozycji.

I jeszcze raz: powinieneś się upewnić, bo ze Steam nigdy nic nie wiadomo.Może mógłbyś poprosić znajomego z szybkim netem (żeby kłopot był mniejszy) i Dead Island by wywalił swoją instalkę z biblioteki i zainstalował grę bezpośrednio ze Steam''a? Wtedy będzie pewność, że to nie "narzuty" wersji pudełkowej.

20130423105726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2013 o 14:05, zerohunter napisał:

Polecacie kupić 1 czy Riptide?

Raczej jedną część, bo chcę sobie tak tylko pograć trochę, pozwiedzać powalczyć o przeżycie,
więc co lepsze?


Pierwsza część jest znacznie tańsza i połatana - nie wiadomo jak w "praniu" będzie się zachowywała najnowsza część. W związku z tym polecam ci pierwszą część w wersji GOTY - jeżeli ci się nie spodoba to stracisz znacznie mniej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wybierać jedną grę, to, z tego, co czytałem, weź jedynkę. Jest dłuższa - około 30, 40 godzin. Mi Steam pokazuje 50 godzin, ale grałem też w co-opie i sam dla siebie po ukończeniu fabuły.
Poza tym nie jest obecnie droga - GOTY bodajże na GMG jest po 5 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 18:49, Sigu napisał:

Ostatnio grając na Xboksie w moje ręce wpadło kilka ciekawych broni. Zadają po 1,5mln
obrażeń... Techalndzie, takie coś nie powinno było się wydarzyć.

Gra dała Ci niepowtarzalną szansę by raz na zawsze wytępić nieumarłą zarazę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 13:45, KrzysztofT napisał:

Odebrałem dziś EK DI Riptide. Większego [m] na oczy nie widziałem. 200zł za takie
gówno? [m] mać!
Tutaj mój unboxing :

http://www.youtube.com/watch?v=-i4Ef5EbpIc

Kto zamówił za pobraniem niech nie odbiera tego guano - szkoda kasy!


Po nakręceniu filmiku okazało się, że książka jest dostępna fizycznie - do odbioru od 8 maja w księgarniach Matras. Oczywiście aby odebrać książkę muszę [iść] do oddalonego o 15 kilosów miasta. Panowie dystrybutorzy tego gówna z Techlandu - czemu nie umieściliście książki w pudle z grą? MIEJSCA WAM [m] ZABRAKŁO [m] Z TECHLANDU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 14:17, KrzysztofT napisał:

Po nakręceniu filmiku okazało się, że książka jest dostępna fizycznie - do odbioru od
8 maja w księgarniach Matras. Oczywiście aby odebrać książkę muszę zapierdzielać do oddalonego
o 15 kilosów miasta. Panowie dystrybutorzy tego gówna z Techlandu - czemu nie umieściliście
książki w pudle z grą? MIEJSCA WAM URWA ZABRAKŁO JEŁOPY Z TECHLANDU?

Bo jeszcze nie wyszła, geniuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2013 o 14:20, Dared00 napisał:

> Po nakręceniu filmiku okazało się, że książka jest dostępna fizycznie - do odbioru
od
> 8 maja w księgarniach Matras. Oczywiście aby odebrać książkę muszę zapierdzielać
do oddalonego
> o 15 kilosów miasta. Panowie dystrybutorzy tego gówna z Techlandu - czemu nie umieściliście

> książki w pudle z grą? MIEJSCA WAM URWA ZABRAKŁO JEŁOPY Z TECHLANDU?
Bo jeszcze nie wyszła, geniuszu.


Nie ma jej w sklepach geniuszu - już od dawna jest przetłumaczona i drukowana geniuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować