Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2013 o 19:34, Sigu napisał:

Użyj nóżek... Albo poproś kogoś o pomoc.


Chciałbym, ale

Spoiler

gdy tylko ginie Szaman

muszę wczytywać grę. Czyjaś pomoc to chyba faktycznie jedyna opcja. Ech, debilny mechanizm tego zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do co-pa (szansa na znalezienie kogoś w tym samym punkcie jest praktycznie zerowa, więc pewnie skończysz w jakimś wcześniejszym akcie), napraw co trzeba, wyjdź, wróć grać solo od miejsca w którym skończyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny tryb to co-op. Działa bardzo dobrze. Nie wiem czy cokolwiek chodzi płynnie na łączu 2mb... To bardzo mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opis osiągnięcia dokładnie wyjaśnia, o co chodzi - "Zagraj w trybie współpracy w drużynie 4 różnych postaci". Jedna osoba gra jako Sam B., inna jako Xian, następna jako Purna, a kolejna jako Logan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemanko
kupiłem Dead Island z cd action i tam jest parę modów do zainstalowania. trzeba wkleić ich zawartość do folderu data który powinien być w folderze Dead Island. no tylko że tak się składa że ja tego folderu data nie mam......co zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2013 o 16:20, spliff212 napisał:

siemanko
kupiłem Dead Island z cd action i tam jest parę modów do zainstalowania. trzeba wkleić
ich zawartość do folderu data który powinien być w folderze Dead Island. no tylko że
tak się składa że ja tego folderu data nie mam......co zrobić ??


Jak nie ma jak jest klikasz folder DI w którym masz folder data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2013 o 18:31, spliff212 napisał:

jest tylko folder out


Nie wiem jak ty instalowałeś ja instalowałem domyślnie i mam folder data, żadnego folderu out nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzisz do folderu "Dead Island" znajdującego się w Dokumentach, tylko do folderu "Dead Island" znajdującego się w C:\Steam\steamapps.

EDIT: Oczywiście ścieżka prowadząca do folderu Steama może się różnić w zależności od tego, na jakim dysku zainstalowałeś aplikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da rade pograć na procesorze z 2,24 GHZ? Core 2 duo jakieś tam, chwilowo nie mam możliwości podkręcenia go. Wiem, ze trzeba troche więcej, ale w przeszłości dawało się grać w gry nie do końca spełniając wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej bardziej kwestia karty graficznej, a nie procesora i chyba każdy dwurdzeniowiec będzie wystarczający.
Gram na Athlon 64X2 2.26Ghz z 2GB RAM oraz GF9800GTX+, a gra działa i wygląda przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co przeszli już DI. Podczas całej gry częściej trafia się na broń sieczną czy obuchową? Zastanawiam się nad wyborem postaci i wolałbym machać "mieczem", ale jeśli ostrza są rzadsze (a tak grając na próbę dużo ich nie znalazłem) to nie mam zamiaru się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej obserwacji po równo wychodziło i ledwie na poczatku broń może być jakimś problemem.
Później wystarczająco dużo złomu znajdujesz, by stale praktycznie mieć dylemat co ze sobą tachać aktualnie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 20:04, revolt505 napisał:

...


W grze jest mnóstwo wszelkiego rodzaju broni, więc nie masz się czym martwić. Ja przeszedłem DI kilkukrotnie postacią nastawioną na bronie sieczne i nie było żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować