Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Odinstalowywałam i instalowałam na nowo tysiąc razy.Nawet jak odświeżałam system żeby wrócił do 8 to na nowo istalowalam Steam''a i nic.Dalej to samo.Nawet sciagnełam pirata żeby sprawdzić czy to aby nie coś z płyta ale nawet na piracie to samo.A na innym lapku zainstalowałam ta gre na moim koncie steama i działo normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 19:11, inciensog napisał:

Odinstalowywałam i instalowałam na nowo tysiąc razy.Nawet jak odświeżałam system żeby
wrócił do 8 to na nowo istalowalam Steam''a i nic.Dalej to samo.Nawet sciagnełam pirata
żeby sprawdzić czy to aby nie coś z płyta ale nawet na piracie to samo.A na innym lapku
zainstalowałam ta gre na moim koncie steama i działo normalnie.

Zainstaluj DirectX 9c .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 20:16, inciensog napisał:

Teraz mam DirectX 11 mam go odinstalować? Czy nie musze?

Ja bym OS''a na nowo zainstalował. Odświeżanie( a może przywracanie)? Nie wiem co to, ale podobne wynalazki na systemach Ms działają średnio, tylko ponowna instalacja daje pewność, że system będzie dział jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżanie to coś podobnego do przywracania systemu,Wszystkie zainstalowane pliki sie usuwają,trzeba na nowo instalowac wszystko.Nie mam płyty do Win 8 bo lapka kupowałam juz z systemem.DirectX9 sciagnelam i zainstalowałam a raczej uzupełniłam biblioteki 11. I nic to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W DI grałem około 30h i choć pod koniec gra mnie już troszkę nużyła, to nie zmienia to faktu, iż była na prawdę dobra, a granie wykokszoną postacią i ciachanie maczetą wszystkiego co się rusza dawało wielką frajdę, zwłaszcza gdy udawało się zdjąć psychola za hita :)
Teraz gram w Riptide już około 9h i nie wiem dla czego, ale gra mi się o wiele gorzej. Odczuwam to jakoś intuicyjnie bo nawet nie potrafię zdefiniować powodów dla których jest jakoś tak kiepsko.
Wziąłem sobie kolesia z pazurami i trochę żałuje bo machanie szponami wcale nie jest jakieś mega fajne.
W dodatku całość niezwykle się tnie, bez względu na detale. Jedyneczka hulała na maxa a wyglądała niemal tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Ja miałem wręcz odwrotnie .. DI znudziło mnie już po kilku godzinach i nie byłem w stanie dokończyć tej gry ( zakończyłem swoją przygodę gdzieś w 5 akcie ) natomiast w Riptide grało mi się naprawdę znakomicie i nie żałuję tych 15 h jakie spędziłem przy tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na wyprzedaży Steam grę Dead Island Riptide. Niestety, przy próbie włączenia jest komunikat: "Program przestał działać"... sprawdzałem spójność plików gry - wszystko cacy. Co może być nie tak? Komputer mam odpowiedni.

Gry nie da się w ogóle odpalić. Mam nadzieję, że te 5€ nie posżło na marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem jedynki, skonczylem gre w singlu, i inna postacia w coopie. Coop daje duzo frajdy, miejscowki sa ciekawe, gra jest rewelacyjna, mimo ze niezbyt wymagajaca.
Natomiast Riptide... jest po prostu nudne, i chyba dlatego Ci sie nie spodobalo.Slabe miejscowki, nieciekawa fabula, wlasciwie do dzisiaj nie wiem o co w niej chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 23:35, Kirabaxior napisał:

Natomiast Riptide... jest po prostu nudne, i chyba dlatego Ci sie nie spodobalo.Slabe
miejscowki, nieciekawa fabula, wlasciwie do dzisiaj nie wiem o co w niej chodzilo.

Niby to samo, ale jednak jakoś tak nijako.
Na szczęście mam już 85% więc skończę. Nawet zadań pobocznych, których w jedynce było od groma, tutaj jest po prostu bardzo mało (ale może to i dobrze).
Miejscówki (racja) nudne. Całość zbudowana na tym samym schemacie co jedynka: dżungla, jakieś podziemie, miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy z serwerami wszystko ok ? Bo dziś grając z kumplem rozłączało nas regularnie dosłownie co chwilę, o lagach w trakcie samej gry nawet nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 18:06, Pietro87 napisał:

Zastanawiam się czy z serwerami wszystko ok ? Bo dziś grając z kumplem rozłączało nas
regularnie dosłownie co chwilę, o lagach w trakcie samej gry nawet nie wspomnę...

A kiedy to DI przeniósł się na serwery? To już nie jest tak, że hostuje jeden z graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2014 o 18:16, zadymek napisał:

A kiedy to DI przeniósł się na serwery? To już nie jest tak, że hostuje jeden z graczy?


A nie mam bladego pojęcia jak to wygląda - być może i hostem jest "zapraszający".
Co nie zmienia dalej faktu, że gra działa tragicznie, a sam internet jest generalnie bez zarzutu [u mnie 50 mega u kumpla bodajże 30stka, ten sam operator, mieszkamy od siebie raptem niecałe 1.5 kilometra].

Nawet w przypadku wersji z gra na hosta - grywamy czasem w stare tytuły gdzie granie w multi tak właśnie działa i tam takich cyrków jak w DI nigdy nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 21:15, Pietro87 napisał:

A nie mam bladego pojęcia jak to wygląda - być może i hostem jest "zapraszający".

Ja tez nie do końca wiem jak to w DI działa tzn, czy dane idą bezpośrednio z clienta do hosta czy dodatkowo przez serwer Steam. Ale na bank sesję zakłada jeden z graczy bo wielokrotnie miałem disconnect z powodu "wyjścia hosta z gry".

Dnia 07.09.2014 o 21:15, Pietro87 napisał:

Co nie zmienia dalej faktu, że gra działa tragicznie, a sam internet jest generalnie
bez zarzutu [u mnie 50 mega u kumpla bodajże 30stka, ten sam operator, mieszkamy od siebie
raptem niecałe 1.5 kilometra].

Łącze może być nawet 1 TB/s, liczy się płynność wysyłania pakietów. Jeśli coś ściągasz w tle albo dzielisz z kimś łącze to nie takie cuda się dzieją.

Dnia 07.09.2014 o 21:15, Pietro87 napisał:

Nawet w przypadku wersji z gra na hosta - grywamy czasem w stare tytuły gdzie granie
w multi tak właśnie działa i tam takich cyrków jak w DI nigdy nie było...

No to może coś się z połączeniem akurat działo - jeśli masz radiówkę to warunki pogodowe mają spory wpływ. Coop w grze dział mi zawsze całkiem nieźle nawet gdy grałem z Francuzami i Brytolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no - generalnie jak gram, to nic nie pobieram w tle :)
Łącza z nikim nie dziele, net ma po szerokopasmowej stałe, pakietów generalnie nie gubię, ping też ok. Widać coś się dzieje od strony gry/steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 22:11, Pietro87 napisał:

Nie no - generalnie jak gram, to nic nie pobieram w tle :)
Łącza z nikim nie dziele, net ma po szerokopasmowej stałe, pakietów generalnie nie gubię,
ping też ok. Widać coś się dzieje od strony gry/steama.

Jest jeszcze szansa, że jakiś antywirek albo firewall ci bruździ. A jeśli nie on to chyba jednak Steam/gra i zostaje "łżeLAN"
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2104181
Podobno działa wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować