Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

A skrzynki poziomu 2 i 3 jest jak na lekarstwo. Jeszcze 1 poziomu powiedzmy że jako tako się przydaje, tak dalsze rozwijanie tej umiejętności jest zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a ja zainwestowałem od razu 3 punkty licząc, że jednak trochę tych skrzynek (albo jakichś zamkniętych pomieszczeń) będzie z czyś wartym zachodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ostatnie drzewko rozwoju jest mało istotne i raczej się w to nie inwestuje. Drzewko furii rozwinąłem do połowy, bo tak rzadko tego używałem, że jedynie potrzebowałem dłuższego czasu działania furii. Ogólnie najlepiej inwestować w środkowe drzewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 13:40, Kraju napisał:

Ogólnie ostatnie drzewko rozwoju jest mało istotne i raczej się w to nie inwestuje. Drzewko
furii rozwinąłem do połowy, bo tak rzadko tego używałem, że jedynie potrzebowałem dłuższego
czasu działania furii. Ogólnie najlepiej inwestować w środkowe drzewko.

A ja inwestowałem wyłącznie w te dwa drzewka:)
Może to zależy od postaci,: grając Loganem starałem się zawsze mieć jak najlepszy sprzęt i zapas Furii zmiatającej z powierzchni ziemi wszystko w zasięgu wzroku (na kryzysowe sytuacje). Do tego nie do przecenienia był powiększony pasek zdrowia/staminy i leczenie wódą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drzewko przetrwania ma kilka perełek - dodatkowa Stamina, HP i miejsca w plecaku.
Generalnie combo dodatkowa stamina + z drzewka walki zmniejszenie kosztu zużywanej staminy na uderzenia bronią sieczna i obuchową sprawdza się miodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A ja go zabiłem na dole ;). Są tam takie beczki z przylepionymi ładunkami wybuchowymi, uruchomiłem jedną, bydlak podszedł, ja zacząłem wiać i bum. Ja odlatuję od siły rażenia ledwie żywy, a mutant ginie - epickie zakończenie.
Przed tym rzuciłem w niego jednym granatem, jedna beczka by chyba nie wystarczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja też zeskoczyłem na dół, on za mną. Nagle patrze a tu gonią mnie jeszcze dwa inne zombie. To szybko na górę, tam go trochę przypiekłem i specjalnych problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 10:26, Kraju napisał:

Chodziłem po całej okolicy, ale nigdzie wejścia na górę nie zobaczyłem. Co by nie było,
po powrocie do domu spróbuje jakoś się dostać na górę i go pokonać. Dzięki!


Spoko. Mi sie generalnie koncowka wogole nie podobala, totalnie bez polotu, spodziewalem sie jakiegos przerazajacego labolatorium rodem z obozow zaglady, gdzie ludzie sa trzymani i przeprowadzane sa na nich eksperymenty :P No ale cala gra nie byla ani troche straszna i ani przez chwile nie czulem sie zaszczuty, wrecz przeciwnie mialem wrazenie ze to zombi powinni sie bac mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na padzie?
Bo jest możliwość zmiany trybu walki z cyfrowego (mashowanie A/X) na analogowy, gdzie jak w Too Human macha się gałką.
Jak tak to nawet rozważę kupno tytułu. Na PS3, kiedy je wreszcie zdobędę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na acziki i jednak ludzie z Techalndu mają jaja :)

Right 4 Life
Ukończ akt 1 czterema różnymi postaciami.

Ile dni później?
Graj w Dead Island przez przynajmniej 28 dni od uruchomienia gry po raz pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś miałby problem z savem przy wczytywaniu rozdziału lub new game+ (błąd game_x86_rwdi.dll) to polecam ten sposób :

"Tool worked perfectly to load my level 41 Xian character. I was at "New Game+", replaced it with Chapter 6, and it started me at "New Game+" without the crash. All my inventory still there [so I sold crafting items I had over 19 of]. Now the game saves & loads perfectly. GREAT!

Here''s what I did
1) Closed out of Steam and all programs.
2) Backed up my F:\Program Files (x86)\Steam\userdata\******\91310\remote\out\save
3) Selected my broken save_1.sav in the program.
4) Chose Chapter 6
5) Clicked REPLACE STORYLINE
6) Deleted save_1.sav
7) Renamed save_1.sav.fix to save_1.sav
8) Backed up CLIENTREGISTRY.BLOB in the Steam folder.
9) Deleted CLIENTREGISTRY.BLOB.
10) Start Steam, play Dead Island.
11) Load previously-defective save.
12) Remove excess items from inventory.
13) Played game to next checkpoint where it saves.
14) Exit game. Load Game again to see if it worked. "

Jeśli ktoś ma kilka postaci to najlepiej zrobić tak z każdym save_0/1/2 itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 13:40, mlynar911 napisał:

Gdzie mogę odnaleźć plik z save''ami do gry? ;d


Pisze jak byk przecież.

Steam\userdata\******\91310\remote\out\save

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliżam się do 50 levelu Xian i oczywiste staje się że punkcików nie wystarczy na wszystko.
Czy skill który zwiększa obrażenia od ataku z wyskoku, odblokowuje także nowy atak(żeby to nie było zwyczajne machnięcie tasakiem w powietrzu)?
Jeśli nie to chyba dopakuje resztę w furię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 15:48, Fatal-X napisał:

Jeśli nie to chyba dopakuje resztę w furię...

Mam nadzieje ,ze nie nabijacie tych 50 lvli przy pierwszym przechodzeniu ;d ja przy pierwszym mialem 35 lvl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi gry typu sandbox i swobodne bieganie po okolicy, to można ten 50 wbić nie wychodząc z pierwszego aktu.
Sam na koniec pierwszego miałem 32 lv, bo biegałem po okolicy, szukałem ocalonych lub jakiś zadań pobocznych, śmieci do craftu, przedmiotów dla NPC od zadań typu "wydarzenie" [dla jednego flaszka, dla drugiej woda, dla gościa w latarni konserwy itp bzdety]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu zaczęły pojawiać się u mnie jakieś dziwne błędy.

1). Całkowite zablokowanie ekwipunku - nie działa "pełny", nie można "wejść" do warsztatu aby naprawić broń - jedyne co działa to "mini" ekwipunek. Aby się to naprawiło trzeba wyjść z gry i uruchomić ją ponownie i gra działa tak, jak powinna.

2). Dziwne działanie mocnych broni z lepszymi przeciwnikami - kiedy chcę ubić np. tarana (czy jak mu tam :) )
zadaję mu 2 ciosy i schodzi mu 2/3 energii i coś zaczyna się blokować - KAŻDA dobra broń zaczyna mu zabierać tadadam - 1 pnk. życia. Nie jest ważne czy napie....am go za pomocą maczety wojskowej, strzelby, czy katany zawsze jest to samo. Kopnaik zabiera mu 2 pnk. życia. Bronie są w 100% sprawne i mimo tego dupa blada. Trzeba wtedy uciekać bo nie da się go pokonać. Dzieję się tak w 2 na 3 przypadkach. Raz nawet topielca (tego grubego) nie mogłem ubić, bo było to samo, co z taranem. Hmm...


Mogliby już wydać tego patcha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować