Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

PROBLEM


Podczas gry pomyślałem sobie że zagram nową postacią , wszedłem w GRAJ - nowa gra i zaznaczyłem inną postać, dzień pózniej chciałem wrócic do mojej starej postaci i... i widzę tylko tego nowego,
co robić ? byłem już a akcie 2... nie za bardzo chce mi się jeszcze te "super ciekawe" zadania robić jeszcze raz... -_- to chyba koniec grania w DI ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 10:09, Chester001 napisał:

PROBLEM


Podczas gry pomyślałem sobie że zagram nową postacią , wszedłem w GRAJ - nowa gra i zaznaczyłem
inną postać, dzień pózniej chciałem wrócic do mojej starej postaci i... i widzę tylko
tego nowego,
co robić ? byłem już a akcie 2... nie za bardzo chce mi się jeszcze te "super ciekawe"
zadania robić jeszcze raz... -_- to chyba koniec grania w DI ..



Hmm dziwne, wiem ze jest opcja Graj w menu. Powinna ona otworzyc liste na ktorej sa imiona twoich postaci i tam wybierasz sobie ktore chcesz grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 10:09, Chester001 napisał:

Podczas gry pomyślałem sobie że zagram nową postacią , wszedłem w GRAJ - nowa gra i zaznaczyłem
inną postać, dzień później chciałem wrócić do mojej starej postaci i... i widzę tylko tego nowego, co robić ?

Radze najpierw zerknąć do folderu ze save''ami i zobaczyć ile jest tam plików. Jeśli jeden to...no zawsze jest Cloud i tak po prostu drugi save nie mógł zniknąć, więc to pewnie poważniejszy problem. Jeśli są dwa, skasuj/przenieś ten pierwszy, Cloud powinien dograć go z serwera.
Jeśli wyłączyłeś Cloud, patrz niżej.

Dnia 02.10.2011 o 10:09, Chester001 napisał:

byłem już a akcie 2... nie za bardzo chce mi się jeszcze te "super ciekawe"
zadania robić jeszcze raz... -_- to chyba koniec grania w DI ..

Możesz też zacząć "tak jakby od nowa": przy wyborze postaci, jeśli rzeczywiście gra zapamiętałą twój postęp jako poprzednia postać, powinien być rozdział startowy do wyboru- ten do którego poprzednio doszedłeś. Postać będzie niemal goła (jakiś złom) ale wylevelowana mniej więcej do poziomu, który powinieneś był osiągnąć przy takim postępie w grze i z adekwatną ilością punktów umiejętności do rozdania.
Taki układ utrudnia życie tylko:
1. Farmerom, którzy latają wte i we wte handlując czym popadnie
2. Kolekcjonerom, którzy arsenał(i schematy) muszą kompletować od nowa.
Reszta nie powinna odczuć dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich zombibójców :D
Chciałbym prosić o pomoc ponieważ mam problem z tzw. mini lagami gdy gram sam w single player a widziałem kiedyś na youtubie że ktoś miał ten sam problem i jakoś go rozwiązał przez ściągnięcie jakiegoś pirackiego pliku jeśli dobrze pamiętam. Miałem wersję piracką aby sprawdzić czy gra będzie dobrze działać i nie było tych mini lagów.
A i najważniejsze: wyświetla mi średnio powyżej 60 klatek na sekundę więc to nie wina sprzętu na pewno.
Swoją drogą jestem w szoku bo gra jest dobrze zoptymalizowana a tego sie bałem bardzo.
Z góry dzięki za odpowiedź i pomoc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 18:22, Pijawka79 napisał:

Witam serdecznie wszystkich zombibójców :D
Chciałbym prosić o pomoc ponieważ mam problem z tzw. mini lagami gdy gram sam w single

Przy okazji szukania rozwiązania mojego problemu (BTW okazało się, że klawisz "\" blokował klawiaturę) znalazłem kilka dosć obszernych FAQów nt problemów z DI -których na szczęście nie doświadczyłem-w tym coś na temat "szarpania obrazu" i lagów
2# Dead Island Slow, Stuttering, Lag Fix
Go to my documents\deadisland\out\settings\video.scr, open it in notepad, and changed VSync() to VSync(disable). Graphics won’t be that smooth but it will increase performance and fix lag and stuttering.
Aż dziw, że tak podstawowej opcji jak Synchronizacja pozioma nie ma w opcjach gry!

Dnia 03.10.2011 o 18:22, Pijawka79 napisał:

player a widziałem kiedyś na youtubie że ktoś miał ten sam problem i jakoś go rozwiązał
przez ściągnięcie jakiegoś pirackiego pliku jeśli dobrze pamiętam. Miałem wersję piracką
aby sprawdzić czy gra będzie dobrze działać i nie było tych mini lagów.

Oj, to pewnie kara boska za piracenie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2011 o 20:13, zadymek napisał:

Aż dziw, że tak podstawowej opcji jak Synchronizacja pozioma nie ma w opcjach gry!


Pionowa jak już :) [V-Sync, Vertical Sync]

Btw zapraszam na GS, zrobiłem tam mini-faq jak podkręcać opcje graficzne i jak pozbyć się długich loadingów, może ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 20:18, Pietro87 napisał:

Pionowa jak już :) [V-Sync, Vertical Sync]

Ech, zawsze mi się myli...

Dnia 03.10.2011 o 20:18, Pietro87 napisał:

Btw zapraszam na GS, zrobiłem tam mini-faq jak podkręcać opcje graficzne i jak pozbyć
się długich loadingów, może ci się przyda.

Grafika to ostatnie co dolega mojemu DI, bardziej by mi się przydał jakiś sposób na naprawiane uszkodzonych save''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 18:22, Pijawka79 napisał:

Miałem wersję piracką aby sprawdzić czy gra będzie dobrze działać

Ściąganie wersji pirackiej w jakimkolwiek celu jest tak po prawdzie przestępstwem i na tym forum dostaje się za nie natychmiastowego bana, jednak biorąc pod uwagę że po sprawdzeniu czy działa naprawdę kupiłeś oryginał (czego wiele osób po "sprawdzeniu" całej gry nie robi) daje Ci jedynie ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj i mogę rzec, że gra się mi już trochę znudziła :P

Co z tego, że wygląda pięknie, jest dobrze zoptymalizowana i nawet przyjemnie się ubija zombiaki, skoro gra staje się nudna po pewnym czasie? Brak fabuły (oprócz tego, że trzeba przeżyć ;)) i IMO powtarzalne zadania poboczne.

Ogólnie rzecz biorą, można powiedzieć, że mamy kolejną, polską grę na "internaszionalnym lewelu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 10:21, Kakarotto napisał:

Gram od wczoraj i mogę rzec, że gra się mi już trochę znudziła :P

Graj z kimś. Mówiąc z kimś man na myśli znajomego, a nie jakiegoś random''a ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nius z Facebooka:

We have news for all who are waiting for the Bloodbath Arena DLC: it will be moved to mid November. The additional time will be used to make sure that every Dead Island fan will receive the best experience possible on every platform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, co ja widzę: download jakiegoś patcha dla Dead Island...
Na forum już grzmi, podobno doszły nowe błędy a niektórym -na przykład mi- gra się nie odpala wywalając stary dobry komunikat o pamięci, która nie może być "read". Co gorsza, nawet nie można zlokalizować changeloga. W tej sytuacji info o kolejnym przesunięciu daty premiery DLC zakrawa na kpinę.
Ładnie się Techland promuje, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 21:22, zadymek napisał:

Na forum już grzmi, podobno doszły nowe błędy a niektórym -na przykład mi- gra się nie
odpala wywalając stary dobry komunikat o pamięci, która nie może być "read". Co gorsza,
nawet nie można zlokalizować changeloga.

Widzę że nie ja jeden mam ten sam problem.
Jeśli ktoś będzie coś wiedział w sprawie poprawki albo jak uruchomić grę to będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dziwny blad

moj brat kupil gre i zagrywal sie normalnie 2 tyg.... ja chcialem sobie przejsc po nim i jest walek ze gra sie zacina! daje alt+ctr+del i zamykam aplikacje po czym nastepuje zawias na pulpicie i musze resetowac! o co chodzi? brat sam sie dziwi gral normalnie wiec co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patcha pobrałem, gram, błędów nie uświadczyłem [ani w SP Samem ani w MP Loganem].
Gra normalnie startuje, nie crashuje, wszystko bangla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem, przeszedłem i szczerze powiedziawszy gra nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak TRAILER który był niesamowity.
Zakończenie również oklepane choć myślałem że będzie inne.
Czekam na 2część DI
Tytuł nie wart tego by wrócić do niego po raz drugi.
Przejść i jak najszybciej sprzedać puki ma to jakąś wartość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ponieważ od wczoraj gdy chcę zagrać w Dead ISland wyskakuje mi komunikat od Steama: " W tej chwili gra jest niedostępna. Spróbuj ponownie za jakiś czas".
Ktoś wie o co moze chodzić i jak to rozwiązać?
PS. Ubiegajac pytania: mam oryginalna grę , pudełkową . polską
Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 20:26, Pijawka79 napisał:

W tej chwili gra jest niedostępna. Spróbuj ponownie za jakiś czas".


tego typu komunikaty były także w przypadku Modern Warfare 2 :)
nic nowego...
spróbuj za jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Nie chciałbym sie powtarzać ale muszę: dziś już jest trzeci dzień jak gra się nie uruchamia i wyskakuje mi powyższy komunikat: "" W tej chwili gra jest niedostępna. Spróbuj ponownie za jakiś czas". Jeśli ktos wie czy robią cos w zwiazku z tym i kiedy będzie dostępna będę wdzięczny :) I prosze o inne odpowiedzi a nie żeby spróbować później ponieważ 3 dni to dużo ;)
Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak się skarżą na te błędy, niedopracowania itp. jednak ja muszę stwierdzić, że u mnie nic takiego szczególnego nie występuje. Gram bez problemu, rozkoszując się cudownymi widokami i rozwalaniem zombie. Dead Island ma świetny klimat i nic dziwnego, że ludzie chętnie w nią grają. Obecnie gram drugi raz - wcześniej przeszedłem grę Xian Mei, a teraz gram Purną. O dziwo ponad połowę gry przeszedłem bez niczyjej pomocy i mimo to bawiłem się przednio. Moim zdaniem DI pokazuje, że "Polak potrafi" ;)

P.S. Jedyny fail ze strony Techlandu do patch, który uniemożliwił uruchomienie gry. To była kompletna porażka...
P.S2. Nie wie ktoś jak zdobyć "Broń Asasynów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować