Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2011 o 13:07, Pablovy napisał:

Czysta Krew

Jak przejść na drugą stronę mostu do dźwigni?


O ile dobrze pamiętam, to po lewej stronie drogi (dokładnie przy moście) jest drabinika do zejścia na dół. Zejdź nią i tam będziesz miał przejście - jak nim pójdziesz to dojdziesz na drugą stonę, gdzie będzie drabinka - wejdź nią do góry i już jesteś po drugiej stronie mostu - teraz użyj dźwigni i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 13:36, KrzysztofT napisał:

O ile dobrze pamiętam, to po lewej stronie drogi (dokładnie przy moście) jest drabinika
do zejścia na dół. Zejdź nią i tam będziesz miał przejście - jak nim pójdziesz to dojdziesz
na drugą stonę, gdzie będzie drabinka - wejdź nią do góry i już jesteś po drugiej stronie
mostu - teraz użyj dźwigni i po problemie.


Po drabince to od razu zszedłem, tylko nie mogłem się dostać do drugiej - trzeba się trochę naskakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 10:29, tosz napisał:

może coś przegapiłem ale kiedy wyjdzie obiecane DLC ?

Bloodbath arena już wyszło, był nawet news na gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 10:55, zadymek napisał:

> może coś przegapiłem ale kiedy wyjdzie obiecane DLC ?
Bloodbath arena już wyszło, był nawet news na gram.

to o co tu chodzi ?

20111129115527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 11:55, tosz napisał:

to o co tu chodzi ?

Mi w tym okienku pojawiło się coś dopiero po wpisaniu kodu do aktywacji DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 14:07, zadymek napisał:

> to o co tu chodzi ?
Mi w tym okienku pojawiło się coś dopiero po wpisaniu kodu do aktywacji DLC.

jasne wprowadziłem kod DLC i jest wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z pobraniem dodatku na Xboxa. Wpisałem kod dodatek się pobrał (mega szybko) odpaliłem grę i pisało czy pobrać dodatek (ok 1 giga) i cały czas w panelu gry pisze "trwa pobieranie" a a gdy wchodzę w aktualnie pobierane pliki w menu Xboxa to nic się nie pojawia... i tak czekam do usranej śmierci... Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem ? Wiem, że to temat dla wersji PC ale może ktoś ma jakiś pomysł.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja nie mogę, ta gra nawet po patchu potrafi mnie zadziwić: schowajcie do szafy "magiczny klawisz", znikający sprzęt i latające zombie.
Właśnie rozpocząłem eksplorację Moresby z 17 lvl na karku i w drodze na miejsce pierwszej tutaj misji zarżnąłem na moście hordę zombie lvl 15 dzięki czemu levelowałem, ale nie spodziewałem się za to aż 10 pkt umiejętności! Jak się okazało dobiłem do ...28 poziomu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już masz ściągnięte i zainstalowane to podejdź do jakiejś mapy w kryjówce, włącz szybką podróż i masz tam nową lokację z której jest dostęp do aren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:08, astradamus napisał:

Te developerskie crafty sa kurczę słabe, wie ktoś gdzie mozna znaleść dobre crafty?

Są ...zrównoważone, ale na pewno nie słabe. Po statach tego nie widać, ale w praniu już tak. Co najwyżej #1 może się wydawać za słaby na wyższe lvl gry.
Najlepszy craft (IMHO),

Spoiler

#666, można zgarnąć ze stosiku czaszek na skałach (oznaczonych u podnóża deskami i strzałką) na mapie z Ośrodkiem wczasowym. Czaszkę do tego stosu znajdziesz w jednym z bunkrów, w stosie zwłok, tam gdzie rezyduje Samobójca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:26, zadymek napisał:

Są ...zrównoważone, ale na pewno nie słabe. Po statach tego nie widać, ale w praniu już
tak. Co najwyżej #1 może się wydawać za słaby na wyższe lvl gry.
Najlepszy craft (IMHO),

Spoiler

#666, można zgarnąć ze stosiku czaszek na skałach (oznaczonych
u podnóża deskami i strzałką) na mapie z Ośrodkiem wczasowym. Czaszkę do tego stosu znajdziesz
w jednym z bunkrów, w stosie zwłok, tam gdzie rezyduje Samobójca.



akurat mam all developerskich i moim zadaniem lepszy dmg kręci np. maczeta Bolo z modyfikacją Rozpalone ostrze czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 23:53, astradamus napisał:

akurat mam all developerskich i moim zadaniem lepszy dmg kręci np. maczeta Bolo z modyfikacją
Rozpalone ostrze czy jakoś tak

DMG może tak, ale czy ma np 100% szansy na krytyka uderzeniowego albo powoduje eksplozję głowy:)

PS Jeśli idzie o zwykłe mody to ja preferuję "łom Gordona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak w dead island prawie gdzięś na poczatku gry jest tak że trzeba przyniesc jedzenie jakies konserwy gosciowi jak mu je przekazac bo probowalem tak jak sie wykonuje zadanei i tez rzucic kolo nei go i dalej nic, dalej glodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 14:16, sajmon249 napisał:

jak w dead island prawie gdzięś na poczatku gry jest tak że trzeba przyniesc jedzenie
jakies konserwy gosciowi jak mu je przekazac bo probowalem tak jak sie wykonuje zadanei
i tez rzucic kolo nei go i dalej nic, dalej glodny


I bedzie glodny, w grze jest kilka zadan ze mozesz oddawac przedmioty w nieskonczonosc za kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 14:16, sajmon249 napisał:

jak w dead island prawie gdzięś na poczatku gry jest tak że trzeba przyniesc jedzenie
jakies konserwy gosciowi jak mu je przekazac bo probowalem tak jak sie wykonuje zadanei
i tez rzucic kolo nei go i dalej nic, dalej glodny


To nie zadanie, to tak zwane "wydarzenie". :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować