Zaloguj się, aby obserwować  
Mohair

wasze iNNe fora ;]

142 postów w tym temacie

Hmm, jeśli grasz w Magic: the Gathering ;)

www.magicthegathering.com
www.starcitygames.com
www.k20.prv.pl
www.priests.fc.pl
www.mtgnews.pl

Te najważniejsze chyba obecnie (nie liczę serwisów zajmuących się głównie plotkami), ze względu na to, że dośc poważnie udzielam się na wszystkich, ostatnio brakuje mi czasu na granie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 17:46, siepu napisał:

Te najważniejsze chyba obecnie (nie liczę serwisów zajmuących się głównie plotkami), ze względu
na to, że dośc poważnie udzielam się na wszystkich, ostatnio brakuje mi czasu na granie xD


Kurza twarz, to juz nasz forumowy kącik Ci nie wystarcza? :>
Ale przynajmniej dzięki Tobie i innym węszącym w sieci ci bardziej leniwi mają newsy tutaj :>
btw jakies nowe arty, albo ujawnione karty...?
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że gdyby wystarczał mi kącik forumowy, to dupa by za przeproszeniem ze mnie była nie gracz, staram się wiedzieć co w trawie piszczy i podążać za resztą świata, nawet jeśli przez te czytanie nie mam czasu na grę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 13:01, Bimber Fresh napisał:

Forum, które założył nasz kolega z tego forum. Skarży się na brak użytkowników. www.gierkomaniak.fora.pl

nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne fora prócz gram.pl na jakich siedzę, to fora sojuszy w OGame, serwerów w Mu, a czasem wpadne na jakieś o ET. No i jeszcze klubowe fora na Epulsie ale to chyba nie zalicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza gram.pl, na którym udzielam się od niedawna, jestem dośc aktywny na www.fantasion.hng.pl . Jest to forum ogólnofantasy, dotyczy też mojego klanu z www.i-rpg.net :). Poza tym czasem zaglądam na www.cdaction.pl/agora czyli Forum Actionum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linków nie będę podawał, bo niektóre serwisy przezemnie podane konkurują z Gram.pl.

Gry-Online
HappyLandfill.fora.pl
Ogame
Seaskulls
KazimierzPlomien.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować