Zaloguj się, aby obserwować  
Wszystkozajete

Najbardziej wkurzające gry

153 postów w tym temacie

NFS Underground. Promująca żenująco niską kulturę "as seen on MTV", nudna gra o uber AI i jednostronnym catch-up-logic (w momencie, kiedy zostajesz wyprzedzony należy wcisnąć Restart Race).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 02:31, Splocky napisał:

NFS Underground. Promująca żenująco niską kulturę "as seen on MTV", nudna gra o uber AI i jednostronnym
catch-up-logic (w momencie, kiedy zostajesz wyprzedzony należy wcisnąć Restart Race).

Byłem na wykładzie prowadzonym przez kolesi z EA, jeszcze przed premiera Carbona. Z sali padło pytanie o catch-up i facet nawet nie wiedział co to jest - a byli obecni designer i programmer. Bravo, bravo...

Ścigałki potrafią rzeczywiście zaleźć za skórę, ale i tak są miłym odstresowaniem. Poza tym tych naprawdę dennie irytujących gier nie pamiętam, bo... są dennie irytujące. Z gier które nie wzbudziły aż takich emocji to mógłbym wymienić Gothic, Morrowind i Oblivion. Po prostu jestem zwolennikiem zupełnie innego podejścia do cRPG - Infinity & jego dziedzictwo to jest wzór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3

Za spieprzony silnik gry. Za słabą fabułę. Za cienki wygląd postaci. Za te pieprzone świecące obiekty, które walą po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 15:03, Mistic napisał:

Gothic 3

Za spieprzony silnik gry. Za słabą fabułę. Za cienki wygląd postaci. Za te pieprzone świecące
obiekty, które walą po oczach.



Nie za ostro?:) Widziałem i grałem w G3 silnik jest fajny :) Fabuła nie najgorsza , ale jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS U1 którego polecił mi kolega. Miałem jakiś wyścig 5 okrążeń i zawsze przy 4 czy 5 musiałem coś popsuć i w coś uderzyć. Gdy po 2 godzinach dalej nie mogłem tego przejść powiedziałem sobie że więcej tego czegoś nie włączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszelkiej maści łańcuchowe gry, które co roku mają delikatnie odświeżona grafikę, interface.

Seria FIFA - co roku inne składy drużyn i j.w.
Serie Manager''ów piłkarskich j.w.
Serie innych sportowych "minigierek"
NFS - wszystkie odcinki.
Inne gry seryjne, których autorzy i programiści idą na łatwiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zaczynam.
NFS:Most Wanted - za ultraszybkich przeciwników, mordercze krawężniki, bardzo długie trasy, dziwna policja.
Cultures 2: bramy Asgardu - morski handel nigdy mi się nie udał oraz niemożliwy do przejścia ostatni etap, czyli dostanie się do bossa, którego broniły bardzo mocne smoki.
Kozacy - przeciwnicy dziwnym trafem uparli się na mnie (ale ustawiłem każdy na każdego), przez co (za) szybko kończyłem grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jedziem:
TR: Legenda - za upierdliwe zagadki logiczne
Gothic 3 - za niedorobiony świat gry i spieprzone zadania
POP:3 - za skakanie na czas w niektórych miejscach
i inne skakanki w których trzeba przechodzić wszystko 20 razy bo ginie się 5 metrów przed savepointem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 - za całokształt,
NFS: Carbon - nie wiem jakim prawem to się nazywa NFS... Wstyd dla serii,
Ogólnie gry made by Polish Play...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes V - za brak "tego czegoś" co sprawia, ze chce ci sie w nią grac. Byłem strasnie napalony na gre. Wersja beta czy alfa która krązyła po necia zapowiadałą fajnie tą gre. Ale kiedy gra wyszła ostateczna wersja. Podjarany zaczełem grac w pierwszą kampanie, ale po 3 czy 4 misji odinstalowałem ta gre. Kompletnie mnie nie wciągneła (dla mnie juz IV była lepsza, nie mowiąc o III).

Sims od trzeciego dodatku - czysty marketing, wyciągnać kasy ile tylko sie da.

Sims 2 od pierwszego dodatku - powtórka ze Sims 1

Na ten moment wiecej wkurzających gier nie pamiętam.

Spolcky
, napisałeś, że nfs:u promuje niska kulture. Taki jest ten świat pokazywany w tej grze. Musisz być napakowany, miec duuuzo ziomali, posiadać niezłą fure i miec niezłą dupe u boku. To nie jest gra umoralniająca. W tej grze masz sie śćigać i tyle. Moim zdaniem jest to dobra gra (nfs:u2 to poracha, ale nie nfs:u1 ;p ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 15:49, BzyQacz napisał:

Gothic 3 - za całokształt,
NFS: Carbon - nie wiem jakim prawem to się nazywa NFS... Wstyd dla serii,
Ogólnie gry made by Polish Play...

O co ci chodzi z carbonem? Tu się pisze jakie gry cię denerwują a nie jakie są według ciebie głupie. Co cię w nim denerwuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwowało TDU bo nie lubiłem tych wyścigów (i reszty) wm których nie można wyjechać na trawę bo punkty karne.

Morrowind - kupiłem w nadziei, że to coś fajnego bo tak wszyscy chwalą a okazało się shitem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry, które wymienią są świetnymi pozycjami aczkolwiek do ich przejścia i grania w nie potrzeba naprawdę mnóstwo cierpliwości :

Rainbow Six: Vegas - nieporadność towarzyszy oddziału, którzy momentami nie byli sobie w stanie poradzić z jednym prostym terrorystą i osobiście musiałem biec i ich ratować

Gothic III - błąd na błędzie. Nigdy nie wiesz kiedy gra się zwiesi lub wyjdzie do windy. Żyć nie umierać ;/

Micro Commandos (no ta gra już taka świetna nie jest) - próbowałem w to grać ale nie do końca wiedziałem co mam tam robić. Surowce się kończyły a każda walka z udziałem moich podopiecznym kończyła się porażką ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować