Zaloguj się, aby obserwować  
Wszystkozajete

Najbardziej wkurzające gry

153 postów w tym temacie

No to powiem, że prawie ukończyłem wkurzającą grę a mianowicie GTI Racing :]
A teraz sobie gram we Far Cry ''a powiem, że teraz gram na 3 poziomie i jakoś lepiej mi to idzie niż na 2 dawniej, a ile nerwów zaoszczędzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEGO Star Wars II - gra sama w sobie trudna nie jest,ale zdarzają się chwile,gdy gracza po prostu trafia - np. gdy musimy coś zbudować,jednocześnie odpierając zmasowane ataki wrogów,a trafienie oznacza konieczność budowania obiektu od nowa.Czasami z 10 minut można się tak męczyć,RAWR.Albo też niekiedy musimy przelecieć R2 na drugą stronę klifu - zdarza się kilka klifów,przy których rzucamy mięsem na lewo i prawo.A już na pewno dobija to wtedy,gdy po upadku musimy przejść spory kawałek etapu,by wrócić... :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie bardziej nie wkurzało niż Tibia. Ta grafika, ta muzyka, te animacje, te nooby no po prostu miodzio.
A co wy sie tak uczepiliście Gothic''a 3, mi tam sie świetnie grało w niego. Mógłbym grac i grać i grać gdybym nie pożyczył kuzynowi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:30, loytartoreto napisał:

Nic mnie bardziej nie wkurzało niż Tibia. Ta grafika, ta muzyka, te animacje, te nooby
no po prostu miodzio.
A co wy sie tak uczepiliście Gothic''a 3, mi tam sie świetnie grało w niego. Mógłbym grac i
grać i grać gdybym nie pożyczył kuzynowi xD


Nie dziwię się że tibia bo mnie też wkurza bo strasznie uzależnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:38, sebol97 napisał:

Sam się kiedys uzależniłem od tibi ale jakoś z tego wyszedlem


No ja też, przedwczoraj jak mnie hackneli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzają gry symulujące połów ryb... Boże ja kw takie coś można grać... przecież tam się nic nie dzieje.... Ja nie wiem po co tworzyć takie... COŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zręcznościówki z niedopracowaną kamerą, przez którą:
- spadam w przepaść
- nabijam się na kolce
- dostaję bęcki od przeciwnika, którego nie widzę
- biegam po omacku, bo kamera wariuje i pokazuje perspektywę z pięty bohatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Tibia,sam nie wiem co ludzie w tej grze widzą,gdy to pierwszy raz zobaczyłem to aż odechciało mi się na to patrzec,niewiem jak ludzie mogą w to grac przeciez ma przestarzałą grafike i reszte a wychodzą darmowe MMORPG o wiele lepsze od tej gry.
I jeszcze simsy,gra moze dobra ale na jakies 2-3godziny,a potem wieje nudą.Grałem w to u kumpla,pograłem 1godzine i odechciało mi się,bo była nudna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzające gry? Mowa o takich, przez które spokojny zazwyczaj człowiek wpada w szewską pasję, rzucając przekleństwami na lewo i prawo? No to znam takie, oto moje top5:

1. Guild Wars - gra, w której nie dość, że ciągle trzeba się przebijać przez tabuny przeciwników aby gdziekolwiek dojść, to jeszcze nie raz i nie dwa zupełnie znikąd wyskakują kolejni - często zabójczy - przeciwnicy. Co więcej, niski poziom AI (a właściwie jej brak, bo ciężko to w ogóle nazwać AI...) najemników - czyli henchmenów, a także herosów powoduje niekontrolowane napady wściekłości, kiedy to nie potrafią poradzić sobie w najprostrzej walce, lub kiedy niepotrzebnie ściągają na siebie uwagę przeciwników. Do tego dochodzą jeszcze sytuacje typu "net mi padł", kiedy to nie zawsze uda się połączyć ponownie, no i przepada nam w cholercię sporo czasu spędzonego w danej misji/lokacji... O tak, Guild Wars potrafi łatwo wyprowadzić z równowagi... Mimo to nadal gram, nie poddaje się - GW coś tam w sobie ma :P

2. Oddworld: Abe''s Oddysey / Oddworld: Abe''s Exoddus - najbardziej wkurzająca, złośliwie trudna ii niedopracowana platformówka, w jaką kiedykolwiek grałem... W zasadzie to sama gra aż taka zła nie jest (po za tym bardzo lubię głównego bohatera i specyfikę świata tych gier), jednakże brak quicksave''a i śmiercionośne pułapki czychające na gracza dają się we znaki już na samym początku. A potem jest już tylko co raz gorzej i trudniej...

3. TES IV: Oblivion - czym tak bardzo wkurza? Oczywiście wyjątkowo wysoką awaryjnością gry. Nieważne jakie detale bym ustawił, jaki miałbym sprzęt - ta gra i tak po prostu MUSI zawiesić się w najmniej oczekiwanym momencie, w dodatku czasami psując właśnie zrobionego save''a (przez co raz straciłem sporo godzin gry).

4. Far Cry i brak możliwości quicksave''owania w tej grze, a także wyjątkowo szybcy i śmierconośni przeciwnicy (głównie chodzi o mutanty, ale także i najemnicy potrafią dać się we znaki) oraz niska dostępność apteczek. Do tego dochodzi całkowity brak możliwości wybicia przeciwników z ukrycia - po zabiciu jednego praktycznie nie ma już innego wyjścia jak wcielić się w Rambo i wszystkich wybić (a przynajmniej mieć nadzieję, że się uda).

5. Call of Duty: United Offensive i tysiące kul przelatujących tuż obok uszu... nie licząc tych kilku, które zawsze muszą trafić - niewielka ilość dostępnych apteczek oraz bezradni współtowarzysze tylko to utrudniają i sprawiają, że gracz zdany jest wyłącznie na siebie... i dostępne w danej misji apteczki. Dobrze przynajmniej, że przy CoD2 autorzy się zrehabilitowali usuwając pasek HP i dodając dużo więcej odwagi naszym pomagierom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:30, loytartoreto napisał:

Nic mnie bardziej nie wkurzało niż Tibia. Ta grafika, ta muzyka, te animacje, te nooby
no po prostu miodzio.
A co wy sie tak uczepiliście Gothic''a 3, mi tam sie świetnie grało w niego. Mógłbym grac i
grać i grać gdybym nie pożyczył kuzynowi xD


racja, ja też nie lubię Tibii. Nie rozumiem, jak tylu ludzi może w to grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować