Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock poprawiony

34 postów w tym temacie

a u mnie przycina i czytałem też gdzies u konkurencji ze problem wynikal z przepelniania sie bufora dysku w x360 i obecnie pocą się nad paczem do pacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 10:47, Klimos napisał:

użytkowników X360 w wersji Core? Z racji braku HDD musi im wystarczyć zabugowana wersja gry...


Zabudowana jak cholera. Grałeś w ogóle w Bioshocka?
Ja grałem sporo, zarówno na PC [u mnie], jak i u mojego dobrego kolegi na konsoli, coby sobie sprawdzić grę.
Jest rewelacyjna, niemal nie można dostrzec w niej błędów. Te, które tutaj są wymienione jako poprawione... zarówno dla mnie [PC], jak i dla mojego kumpla [X360] były kompletnie niewidoczne...
Osobiście [mam PC, tutaj łatki nie widzę :F] podszedł bym do tego na miejscu X''owca tak - "Oj, jak miło, że wydali łatkę. W sumie nic ona mi nie zmienia, ale tak czy siak - a nóż się przyda", bo gierka jest naprawdę rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 15:47, Choinix napisał:

Zabudowana jak cholera. Grałeś w ogóle w Bioshocka?


Nie, nie grałem bo nie mam gdzie. X360 póki co jeszcze nie posiadam, a czteroletni komp stacjonarny, ewentualnie półtoraletni laptop z dolnej półki, to raczej nie ma co marzyć nawet, żeby go uciągnęły. W każdym bądź razie nadal podtrzymuję moją teorię: jeżeli wydawcy gier przyzwyczają się do tego, że na konsole też można wydawać łatki, to będzie to krok w złym kierunku. Patche powinny dodawać nową funkcjonalność, tak jak ktoś już tu napisał, poziomy, samochody, postacie, etc. w zależności og gry, a nie poprawaić stabilność czy niedopracowania popełnione w trakcie pisania tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 17:50, Irc100 napisał:

Mam nadzieję ze tych błędów już nie będzie na wersji PC. Sory, NIE MA (EHHH TA CENEGA
:/) Kiedy będzie premiera w Polsce ?


Premiera w Polsce będzie 21 września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować