Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera samodzielnego dodatku do HoMM V już wkrótce!

87 postów w tym temacie

CD Projekt

Już niecałe dwa miesiące dzielą nas od premiery drugiego, tym razem samodzielnego dodatku do największego hitu ubiegłego roku - gry Heroes of Might and Magic V! Dodatek ten, znany dotychczas jako Tribes of the East, ukaże się w Polsce na przełomie października i listopada pod tytułem Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy.

Przeczytaj cały tekst "Premiera samodzielnego dodatku do HoMM V już wkrótce!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę zobaczyć, co napisane jest:
Już niecałe dwa miesiące dzielą nas od premiery drugiego, tym razem samodzielnego dodatku do największego hitu ubiegłego roku - gry Heroes of Might and Magic V!
Tym razem - czyli skoro tamten nie był samodzielny, ten jest. :D
Pozdrawiam.
BTW chyba pora zaopatrzyć się w którąś z części serii Heroes. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe, ale muszę się chyba wpierw wziąć za samą piątkę, bo jak dotąd tylko kampanię przystani ukończyłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wam przeszkadzała nazwa "Plemiona Wschodu" że ją zmieniliście na jakieś tam "Dzikie Hordy" (jakby hordy nie były dzikie xD). "Kuźnię Przeznaczenia" jakoś przeżyłem, ale tooooooo !! Normalnie to zaczyna mnie irytować że POLSKA nie potrafi dosłownie przetłumaczyć tytułu, skoro tak twórcy gry ją nazwali to czemu mamy mieć inny podtytuł. Rozumiem gdydy jakiś źle brzmiący bezsens wyszedł, ale tu mogłoby być pięknie i dosłownie, a wyszło..... sami oceńcie. Szczęście że nie przetłumaczyliście Heroes na "Bohaterowie" bo bym się załamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Plemiona Wschodu" sa lekko polityczne ;) a Dzikie Hordy to to dzikie hordy - wszystko sie zgadza. wszak orki i gobliny zbieraja sie w dzikie hordyby najechac nowy swiat

kiedy bedzie upublicznione pudelko?
czy wiadomo jaka bedzie wersja jezykowa? pelna polonizacja czy tez wersja kinowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że wczoraj pre-orderowałem razem z pierwszym dodatkiem. Spodziewałem się przesyłki w połowie października, ale przełom też nie jest zły... Chociaż muszę przyznać, że gdybym był mniej cierpliwy zdenerwowałbym się niemiłosiernie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 16:05, BigStach napisał:

"największego hitu" - oj nie powiedzial bym ...

Jeśli najlepiej sprzedającą się grę w Polsce nie nazywasz hitem, to nie wiem co tak nazywasz :>

Morthi

Dnia 10.09.2007 o 16:05, BigStach napisał:

kiedy bedzie upublicznione pudelko?

Na karcie produktu masz wizerunek pudełka :)

Dnia 10.09.2007 o 16:05, BigStach napisał:

czy wiadomo jaka bedzie wersja jezykowa? pelna polonizacja czy tez wersja kinowa?

"w pełnej polskiej wersji językowej"
To brzmi chyba jednoznacznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję CDP, gdyż tym właśnie opisem "JUŻ NIEDŁUGO PREMIERA!!!" udało im się zawiadomić klientów o przesunięciu premiery. Wystarczy zajrzeć do CDP Insidera, w którym premiera jest wyznaczona na 4 październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.. ja zwykle, dlaczego my nigdy nie możemy mieć nic na czas? :( Naszcze zacofanie w stosunku do zachodu Europy olbrzymie. Nadal nic się nie zmienia i CDP i Cenega idą pod tym względem prawie równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uhm... czyli jednak zostaniemy uraczeni wersja kinowa bez lektorow? uhm...
to ja jeszcze poczekam na oficjalne stanowisko CDP w tej kwstii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować