Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - książkowy cykl w sklepie gram.pl

109 postów w tym temacie

Cholera nigdy nie czytałem wieśka a zawsze chciałem, chodź jakimś maniakiem czytania nie jestem. Najwyżej będę sobie kupował pojedynczo księgi co jakiś czas bo na raz na wszystko mnie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. A ja parę dni temu właśnie ją zakupiłem w księgarni internetowej. O dziwo cena taka sama. Można by było chociaż jakieś wPLN-y wykorzystać a tu nic, szkoda... Wydanie jak najbardziej bajeranckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czemu znowu WPLN nie można wykorzystać??Mam ja tego z 400 na koncie i nie mam na co wydać a jak przyjdzie okazja to nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

240 zł ?? Żarcik żarcik. Widzę, że gram nie tylko w kwestii monitorów lubi żartować. Przecież te ceny są z kosmosu totalnie.I jeszcze śmią pisać:

Twoja cena:
239,00 zł

Przecież podstawowe 259 zł to jest wogóle jakaś kpina totalna. No ludzie, ja rozumiem że chcecie zarobić ale nie bierzcie graczy za bandę idiotów, którzy nie potrafią sobie pierwszej lepsze księgarni netowej wygooglać, gdzie zaoszczędzą.

BTW ta najlepsza, możliwa forma, eksluzywne (hahaha) wydanie zalega w większości sklepów, bo sporo luda preferuje oryginalne wydanie Supernowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 20:41, Seldon napisał:

240 zł ?? Żarcik żarcik. Widzę, że gram nie tylko w kwestii monitorów lubi żartować. Przecież
te ceny są z kosmosu totalnie.

Faktem jest, że książki są strasznie drogie, ale to wydanie jest w twarde oprawie i na papierze bardzo dobrej jakości (a nie na jakiejś makulaturze). Wiec cena jest zrozumiała.

Dnia 10.09.2007 o 20:41, Seldon napisał:


Przecież podstawowe 259 zł to jest wogóle jakaś kpina totalna. No ludzie, ja rozumiem że chcecie
zarobić ale nie bierzcie graczy za bandę idiotów, którzy nie potrafią sobie pierwszej lepsze
księgarni netowej wygooglać, gdzie zaoszczędzą.

Nikt nikogo nie zmusza, żeby kupować na gram.pl, sprytniejsi zawsze znajdą tańszą alternatywę.

Dnia 10.09.2007 o 20:41, Seldon napisał:

BTW ta najlepsza, możliwa forma, eksluzywne (hahaha) wydanie zalega w większości sklepów, bo
sporo luda preferuje oryginalne wydanie Supernowej.

Nikt nikogo również nie zmusza do kupowania tak drogich wydań. A zalega, bo nie wszyscy stawiają książki w domowych kapliczkach (jak Ja :P) i w zupełności wystarczy im gorsza wersja. Zresztą, książki się ogląda czy czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 18:58, hallas napisał:

> OmG, nie lepiej pójść po prostu do biblioteki... ???
Widać jestem zboczony bo zawsze mi się marzyła półka zajęta przez książki w ciemnych okładkach
z płótna lub skóry...

Właśnie się dowiedziałem że mam takie zboczenie. Thx, Hallas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena odstrasza, ale jak to jest wyśmienicie wykonane to już nie :>
Może jakaś promocje - te książki + gra Wiedźmina za jedyne 300zł z użyciem wPLNów ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba czas kupić chrzest ognia xP Gdyby nie to, że wcześnie zacząłem zbierać... to bym może się skusił na to wydanie wszystkich tomów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. Największa sieć z książkami w Polsce 32 złociszy za tom daje 224PLN, to w sumie nie duża różnica od tego co na gramie. Do tego bardzo ładnie wydane. No ale kupiłem już kilka tygodni wcześniej ładny komplecik w innym sklepie internetowym płacąc 180.
Ja podziękuję, ale dla fanów i kolekcjonerów cena raczej nie powinna stanowić przeszkody :)
Przynajmniej pojawiła się w sklepie pozycja jakiej od dawna brakowało. Postarajcie się jeszcze o najnowszą trylogię Sapka. I dlaczego nie można Wiedźmina znaleźć przeglądając ręcznie kategorię książki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Całość stanowi kompleksowe wydanie wszystkiego, co Andrzej Sapkowski napisał o wiedźminie Geralcie, bez >wątpienia najpopularniejszym bohaterze polskiej fantasy.

Kłamstwo! Nie ma opowiadania ze zbioru "Coś się kończy, coś się zaczyna"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 20:58, Mroku21 napisał:

Wiec cena jest zrozumiała.


Tyle tylko że to samo wydanie można kupić gdzie indziej 10-15% taniej bez ściemnianych ulg za wpln.

Dnia 10.09.2007 o 20:58, Mroku21 napisał:

Nikt nikogo nie zmusza, żeby kupować na gram.pl, sprytniejsi zawsze znajdą tańszą alternatywę.


Oczywiście ale swoją opinię chyba jeszcze można wyrazić ?

Dnia 10.09.2007 o 20:58, Mroku21 napisał:

Nikt nikogo również nie zmusza do kupowania tak drogich wydań. A zalega, bo nie wszyscy stawiają
książki w domowych kapliczkach (jak Ja :P) i w zupełności wystarczy im gorsza wersja. Zresztą,
książki się ogląda czy czyta?


Czy to wydanie jest "lepsze" śmiem wątpić. Grafiki są IMO o klasę gorsze od tych z pierwszego wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować