Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft oraz dodatek w nowych cenach - pre order na gram.pl

93 postów w tym temacie

Buu... Jak dostanę kartę kredytową, to dopiero wtedy będę mógł grać w WoW''a, ponieważ wujek z USA będzie mi przesyłać kaskę w $ na abonament do WoW''a. Tylko muszę poczekać na kartę kredytową buu.......

A jak tak spojrzeć to tak naprawdę ten abonament nie odstrasza no :/
No i nie skomleć tutaj, że abonament za wysoki, po prostu jest wysoki dlatego, że mamy to na euro :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:46, Gol Galad napisał:

Buu... Jak dostanę kartę kredytową, to dopiero wtedy będę mógł grać w WoW''a, ponieważ wujek
z USA będzie mi przesyłać kaskę w $ na abonament do WoW''a. Tylko muszę poczekać na kartę kredytową
buu.......

A jak tak spojrzeć to tak naprawdę ten abonament nie odstrasza no :/
No i nie skomleć tutaj, że abonament za wysoki, po prostu jest wysoki dlatego, że mamy to na
euro :|


1. Zacznijmy od tego, że abonament nie jest wysoki. Pewnie niektóre dzieciaki mają komórki na absurdalny abonament lub czterocyfrową kwotę na karcie. Jednak im pewnie rodzice nie pozwalają wydawać pięć dych na ''takie bzdety''. Najchętniej zaniżyć cenę WoWa do 5 zł i abonamentu do 10 groszy. Tak to już jest z polakami - mają wszystko elegancko podane, a oni chcą jeszcze więcej.
2. Blizzard ani żadna inna firma nie dba o to, że ''jakaś'' Polska ma ceny abonamentu równowartości przepracowanych 2 dni. Europa to Europa - dla rynku głównie zachodnia, wschodnia nie może jej dogonić. To ma swój głębszy sens.
3. Nawet jeśli ceny byłyby na złotówki, dalej będzie jęczenie, że drogo. Jednak za tę cenę masz grę, od której się(pewnie) nie oderwiesz przez parędziesiąt dni. Niektórzy starsi to zrozumieli, jednak znowu dzieciaczki nie dostaną pozwolenia od rodziców, żeby płacić haracz jakiemuś Blizzardowi. Wolą kupić ''normalną'' grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:58, Nadrill napisał:

> Buu... Jak dostanę kartę kredytową, to dopiero wtedy będę mógł grać w WoW''a, ponieważ
wujek
> z USA będzie mi przesyłać kaskę w $ na abonament do WoW''a. Tylko muszę poczekać na kartę
kredytową
> buu.......
>
> A jak tak spojrzeć to tak naprawdę ten abonament nie odstrasza no :/
> No i nie skomleć tutaj, że abonament za wysoki, po prostu jest wysoki dlatego, że mamy
to na
> euro :|

1. Zacznijmy od tego, że abonament nie jest wysoki. Pewnie niektóre dzieciaki mają komórki
na absurdalny abonament lub czterocyfrową kwotę na karcie. Jednak im pewnie rodzice nie pozwalają
wydawać pięć dych na ''takie bzdety''. Najchętniej zaniżyć cenę WoWa do 5 zł i abonamentu do
10 groszy. Tak to już jest z polakami - mają wszystko elegancko podane, a oni chcą jeszcze
więcej.
2. Blizzard ani żadna inna firma nie dba o to, że ''jakaś'' Polska ma ceny abonamentu równowartości
przepracowanych 2 dni. Europa to Europa - dla rynku głównie zachodnia, wschodnia nie może jej
dogonić. To ma swój głębszy sens.
3. Nawet jeśli ceny byłyby na złotówki, dalej będzie jęczenie, że drogo. Jednak za tę cenę
masz grę, od której się(pewnie) nie oderwiesz przez parędziesiąt dni. Niektórzy starsi to zrozumieli,
jednak znowu dzieciaczki nie dostaną pozwolenia od rodziców, żeby płacić haracz jakiemuś Blizzardowi.
Wolą kupić ''normalną'' grę.

e tam najlepij kupić u pirata lub ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2007 o 21:17, hammerfall87 napisał:

no wlasnie dlatego jestes dzieciakime ja grale moze 2 dni na takim czyms i powiem szczerze
twierdzilem ze wow to szaj dopoki niezagralem na oryginalnym serwie i niezaluj kasy wydanej
na abonament


Obecnie nie które swerwery są już potężne(grałem troche kilka miesiecy temu), ogromna liczba graczy, no więc prosiłbym, aby nawet jeśli chodzi o krytykowanie piractwa czy innego zła, to żeby mieć jakiś bliższy kontakt z danym zjawiskiem, a nie na zasadzie legendy..

No a tak to ja se g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2007 o 22:13, Homo sum napisał:

No a tak to ja se g


Przepraszam, ale już się i tej końcówki nie skasowałem, ale dodam że chodziło mi że ja to se obecnie gram głownie w starego poczciwego Warcrafta 3..


Teraz nic chyba źle nie napisałem??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 22:13, Homo sum napisał:


> no wlasnie dlatego jestes dzieciakime ja grale moze 2 dni na takim czyms i powiem szczerze

> twierdzilem ze wow to szaj dopoki niezagralem na oryginalnym serwie i niezaluj kasy wydanej

> na abonament

Obecnie nie które swerwery są już potężne(grałem troche kilka miesiecy temu), ogromna liczba
graczy, no więc prosiłbym, aby nawet jeśli chodzi o krytykowanie piractwa czy innego zła, to
żeby mieć jakiś bliższy kontakt z danym zjawiskiem, a nie na zasadzie legendy..

No a tak to ja se g


ja mowie prawde bo gralem na piracie na ktorym wszytko jest zrabane skille questy wiekszosc niedziala wiec niegadaj ze piraty sa super moze je wolisz bo jestes masohista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, czemu nie było takiej promocji jak ja kupowałem WoWa? -.-

Co do abonamentu... to właśnie dobrze, że jest. Gdyby nie było abonamentu to wszystkie dzieci z Tibii przeszły by do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2007 o 22:15, hammerfall87 napisał:

ja mowie prawde bo gralem na piracie na ktorym wszytko jest zrabane skille questy wiekszosc
niedziala wiec niegadaj ze piraty sa super moze je wolisz bo jestes masohista


Kiedy grałeś? Noo i obecnie fakt da się znalerźc kiepskie serwery, ale jak ktoś się tym interesuje to znajdzie serwery bardzo sprawne i ludne.. No i nie twierdze, ze wole piraty, ale nie podoba mi się jak ktoś bezmyślnie krytykuje coś co mu się nie podoba, w tym jak krytykuje coś czego i ja zabardzo nie lubie, ale musi być rozsądek, a nie moda narzekamy na to i na tamto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wowa odrzuca mnie abonament i gdyby go nie było na pewno bym kupił a tak Gram w Guild Wars
(które moim zdaniem gorsze nie jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 22:42, Homo sum napisał:


> ja mowie prawde bo gralem na piracie na ktorym wszytko jest zrabane skille questy wiekszosc

> niedziala wiec niegadaj ze piraty sa super moze je wolisz bo jestes masohista

Kiedy grałeś? Noo i obecnie fakt da się znalerźc kiepskie serwery, ale jak ktoś się tym interesuje
to znajdzie serwery bardzo sprawne i ludne.. No i nie twierdze, ze wole piraty, ale nie podoba
mi się jak ktoś bezmyślnie krytykuje coś co mu się nie podoba, w tym jak krytykuje coś czego
i ja zabardzo nie lubie, ale musi być rozsądek, a nie moda narzekamy na to i na tamto..

ja stwierdzam fakt niekrytykowalbym gdy dzialaly w 100 procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę że znów jakaś wojna rozgorzała. Ja kiedyś też tak się bawiłem, ale już śpieszę was pogodzić! WoW nie jest absolutnie żadną konkurencją dla GW i nawzajem. Grałem w obie gry i dobrze się przy nich obu dalej bawię. Głupi jest ten co przedstawia bzdurne argumenty typu GW to nie MMO, albo WoW to synonim grind''u. To są bzdury! Obie gry to MMO i swój sukces opierają na doskonałych pomysłach i świetnym wykonaniu. No i obsługa techniczna obu gier jest znakomita. GW darze jeszcze większą sympatią dlatego że to killer który powstał w zupełnie nowym studio no i udowodnił że można inaczej pobierać opłaty za grę.

No dodam jeszcze że gracze GW i WoW nie powinni się obrzucać błotem, ale śmiać z tych co grają w takie LotRO którego autorzy myśleli że nieudolnie kopiując pomysły z WoW mogą coś zdziałać. Tylko że po co grać w coś co ma tylko część tego co WoW i kompletnie nic z tego co ma GW?

PS Nie czytałem tego co tam piszecie wyżej, ale nawet nie próbujcie porównywać PvP WoW z GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, może kupię podstawkę. Teraz to ma sens, kiedy cena jest niższa. Pogram kilka miesięcy i w sumie wydam tyle kasy, ile kosztowała kiedyś sama gra. Spróbowac nie zaszkodzi, obym się jednak za bardzo nie wciągnął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 22:43, hammerfall87 napisał:

>
> > ja mowie prawde bo gralem na piracie na ktorym wszytko jest zrabane skille questy
wiekszosc
>
> > niedziala wiec niegadaj ze piraty sa super moze je wolisz bo jestes masohista
> > > i ja zabardzo nie lubie, ale musi być rozsądek, a nie moda narzekamy na to i na tamto..

> Kiedy grałeś? Noo i obecnie fakt da się znalerźc kiepskie serwery, ale jak ktoś się tym
interesuje
> to znajdzie serwery bardzo sprawne i ludne.. No i nie twierdze, ze wole piraty, ale nie
podoba
> mi się jak ktoś bezmyślnie krytykuje coś co mu się nie podoba, w tym jak krytykuje coś
czego

Dnia 10.09.2007 o 22:43, hammerfall87 napisał:

ja stwierdzam fakt niekrytykowalbym gdy dzialaly w 100 procentach



Powtarzam pytanie : Kiedy grałeś?
No i szukałeś serwera dobrego, czy pierwszy lepszy i ogólna opinia o wszystkich serwerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować