Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co robisz Blizzard? Nic... no dobra, Hydrę.

143 postów w tym temacie

A czemu nie WotLK miałby byc tajemniczą Hydrą? Informację o dodatku ogłoszono miesiąc temu, a Blizzard musiał o niej wiedziec przynajmniej od pół roku. Czy po 5 miesiącach uzywania "Hydry" szybko przestawilibyście się na WotLK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft 4 to nie będzie. Czemu? To proste. Co w nim by było? Kontynuacja Warcraft 3 jest w World of Warcraft. W Warcraft 4 musiałaby być dalsza kontynuacja WoW''a. No i ok. Ale co z grającymi w Warcraft 3 a nie grającymi w WoW? Będą mieli dziurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, podejrzane. W każdym razie myślę, że to jakaś kontynuacja. Zawsze bezpieczniej robić kontynuacje, no i prościej niż wymyślać od nowa cały świat itp. Poza tym gracze będą chcieli poznać dalszy ciąg swojej ulubionej gry i sequel kupią w ciemno (zwłaszcza, że to Blizzard). Ale na Warcrafta IV jakoś nie liczę - może się kłócić z WoWem. Starcraft 2 jest już zapowiedziany (chociaż Hydra kojarzy się z hydraliskiem :D)... czyli zostaje Diablo. Pożyjemy, zobaczymy.

PS: Ja chcę pluszową hydrę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się hydra kojarzy z God of Warem (może przez skojarzenie tej maskotki z hydrą?)... Może jakiś MMO?
W sumie MMO w klimatach God of War byłby boski. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warcraft 4 nie ma szans poniewaz w WoW''ie sie rozwija (chyba na niby hihi ^^) historia wowa wiec po co by tworzyli w4 ... diablo to bardziej realna szansa ale ponoc pracuja nad SC 2 i D3 wiec 3 zwana "hybryda" to moze gra rts polaczona z przejsciem w 3d =) fajnie by bylo zmieniac jak w f3 bedzie kamerki i z rtsa wchodzic w rpg ;] lub fps z komendami i innymi bajerami to by bylo naprawde ciekawe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po blizzardzie można spodziewać się wszystkiego..
Może skoro to jest coś nowego i kod w rozmowach to "Hydra", to.. może to jaka hybryda FPS ze strategią? Jedna z moich szalonych teorii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam nowa markę, bo na taką nadeszła najlepsza pora... W końcu nie można robić z gier tasiemców, bo niewielu produkcjom wyszło to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a potem przedstawiciel Blizzarda powie, że ci programiści specjalnie tak, bo wiedzieli o tym reporterze i chcieli, żeby ludzie sobie pospekulowali. A za 5 lat, jak każdy już zapomni, wydadzą nową grę i powiedzą "No, właściwie 5 lat temu to się nazywało Hydra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musicie być tacy sprytni?:) Nie przyszło wam do głowy, że nazwa kodowa może nie być logicznie powiązana z samą grą? Blizzard to Blizzard, nie pozwoli raczej odgadnąć co ma na warsztacie, póki nie będzie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować