Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co robisz Blizzard? Nic... no dobra, Hydrę.

143 postów w tym temacie

To pewnie jest seria pluszaków ze StarCrafta! Każdy z was chciałby mieć pluszowego zegrlinga, prawda? :P

A tak serio, to ciekawe co to tak naprawdę jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj oj, gram.pl... Czego w serwisach o grach nie trawię to odkopywanie starych newsów i robienie z nich sensacji, jakby były jakąś "świeżynką". Wcześniej takie wpadki się Wam nie zdarzały ;)... A wracając do tematu - nazwa "hydra" nie ma powiązania z mitologiczną istotą, poza faktem, iż projekt ma być wielowątkowy, a jego symbolem ma być właśnie mityczny stwór o wielu głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to d3, ponieważ jest taki czar w d2, ale przed 2012 nie ma co na d3 liczyc, a jak nie teraz to kiedys napewno ogłoszą, ponieważ zadekralowal się, że jeszcze do świata diablo powrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to D3 bo wydedukowałem że Hydra = potwór (zabił ją Herkules), jej ojcem był Tyfon. Tyfona (który zagrażał ludzkości) zabił Zeus. I teraz tak: Tyfon=Diablo, Zeus=bohater z D2, Hydra=potomek Diablo
Herkules= bohater z D3 który musi zabić"hydrę". Może skomplikowane ale tak samo prawdopodobne jak inne domysły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt hydra ma być czymś nowym nie związanym ani z uniwersum Starcraft''a, ani z Diablo, ani z Warcraft''em, więc nie wiem skąd te wasze pomysły. Nie zaszkodziłoby by rzeczywiście Blizzard zrobił coś nowego.
Nazwą kodową nie ma co się zbytnio sugerować, wystarczy przypomnieć sobie nazwę kodową Starcraft''a 2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mineło trochę czasu i wreszcie czytam, że W4 nie powstanie bo się gryzie z WoW :) ... minie jeszcze troche (może nawet aż blizz ogłosi "hydrę" oficjalnie) i przeczytam, że Diablo3 jest wspaniałą grą sieciową, która tylko odebrała by zwolenników WoW''a :] ...
Uważam, że Blizz zrobi nową markę :) ... bo ile razy można coś odgrzewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś od Blizzard''a przeczytał te komentarze pewnie miałby niezły ubaw.
Chciałbym żeby to było Diablo III ale jakoś wątpie aby to była ta gra.
Wydaje mi sie, że Blizzard stworzy coś zupełnie nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW to W-W3 ;s wiec jak ma wyjść W4 to właśnie następne dodatki by korzystały z W4 do WoWa ;].
Ale tak naprawdę o W4 już mówiono że temat podkreślam temat ;s zostanie podany na konferencji po zakończeniu prac nad SC2 wiec nie za bardzo W4.
I tak naprawdę WoW jest jeszcze trochę fabułą za W3:FT wiec nie zdziwię się jak po wyjściu Wratha i skończeniu SC2 będzie W4 i kolejny dodatek do wowa bo należy pamiętać że teraz do wow będą dodawane Hero class a to chwile zajmie ;] więc dało by to czas na zrobienie W4 i nowej fabuły pod następne dodatki do WoW :D
Diablo 3 ta gra jeszcze musi poczekać tak jak SC:Ghost.
StarCraft:Ghost już było pisane brak ludzi wiec Nova musi poczekać jeszcze jakiś czas :D.

Nowa gra ? bardzo prawdopodobne :> na Blizconie07 Samwise powiedzial że bardzo chętnie by przelał na papier jego pomysły z nowym światem a następnie do gry :> ale mogło to być tylko takie powiedzenie :D.

Ale również dobrze może być to wszystko ;s nawet zwykła jednostka z SC2 xD

I jak zwykle pożyjemy zobaczymy Blizzard zawsze robi tak jak widać ma tajemnice jak mało która Firma i wydaje diabelsko dobre gry :D wiec tylko czekać na kolejną wypowiedz od Blizza i wyjaśnienie co jest tym 3 projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 19:11, NattaN napisał:

Oj oj, gram.pl... Czego w serwisach o grach nie trawię to odkopywanie starych newsów i robienie
z nich sensacji, jakby były jakąś "świeżynką". Wcześniej takie wpadki się Wam nie zdarzały
;)...

Ciekawe rzeczy pleciesz - Inquirer zamieścił tę informację dopiero wczoraj wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sade ze nie siedzieli i nie studjowali kazdego potwora z gry i wybierali ze jego mianem nazwa nowy projekt ;] poprostu tak sobie strzelili hydra i juz.. specjalnie ;] zeby bylo diablo!!plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam W4. Nie mówcie, że to nie możliwe ze względu na WoW''a, bo przecież można np. pokazać jeszcze czasy sprzed otwarcia Dark Portalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA dobre XD Rozwalił mnie ten tytuł ;D
Ja myślę, że to może być pierwsza multiplatformówka w wykonaniu Blizza. W końcu na Piecach osiągnęli już wszystko co było do osiągnięcia, a hydra ma parę głów - rozgałęzienia na różne platformy do gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować