Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co robisz Blizzard? Nic... no dobra, Hydrę.

143 postów w tym temacie

Niektóre z powyższych domniemywań są co najmniej śmieszne, aby nie użyć cięższego słowa.
Mnie Blizzard już niczym pozytywnie nie zaskoczy. No, chyba, że czymś zupełnie nowym, pokazaliby, że mają odwagę postawić na zupełnie nowy tytuł. Bo jeździć na znanych markach każdy producent potrafi, jeden lepiej, drugi gorzej, ale zawsze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha i właśnie dzięki temu artykułowi i tym "podsłuchom" gra już nabiera rozgłosu i jest wyczekiwana przez tłumy graczy. Tworzenia takiego zachęcającego klimatu Blizzowi wychodzi bardzo dobrze ;P Gry zresztą też xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 16:35, nitz napisał:

warcraft 4 nie ma szans poniewaz w WoW''ie sie rozwija (chyba na niby hihi ^^) historia wowa
wiec po co by tworzyli w4 ... diablo to bardziej realna szansa ale ponoc pracuja nad SC 2
i D3 wiec 3 zwana "hybryda" to moze gra rts polaczona z przejsciem w 3d =) fajnie by bylo zmieniac
jak w f3 bedzie kamerki i z rtsa wchodzic w rpg ;] lub fps z komendami i innymi bajerami to
by bylo naprawde ciekawe ;]


Jakbys nie raczyl zauwazyc to zapowiedziano ze byc moze zaczna prace nad WarCraft 4 po zakonczeniu prac nad StarCraft`em 2. Tak naprawde nie wiemy nic o nowej grze a mimo to spekulujemy(oczywiscie nie mozna tego nikomu zabronic, ale w chwili obecnej nie ma to najmniejszego sensu).

A teraz tak wogole mi przyszlo do glowy moze ten nowy projekt to wlansie Diablo ale bardzo podobne do Hellgate:London??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę Hydra, to może być wszystko. Diablo III, Warcraft IV, albo cokolwiek innego. Ale i tak miło wiedzieć, że nad czymś pracują :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak bardzo umiłowaliście stare gry Blizza, że chcecie zobaczyć tylko i wyłącznie kolejne części już oklepanych tytułów? Czy dlatego, że są genialne? Owszem, są i ja też na nowsze wersje czekam.
Jednak chciałbym aby ta "Hydra" okazała się zupełnie nową grą i to z gatunku nie wykorzystywanego przez firmę jak dotąd. H&S, MMORPG, TPP (SC:Ghost), RTS - były. Chętnie zobaczyłbym jak by sobie poradzili z FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:29, Keroth napisał:

Na dobrą sprawę Hydra, to może być wszystko. Diablo III, Warcraft IV, albo cokolwiek innego.
Ale i tak miło wiedzieć, że nad czymś pracują :).


Pewnie ze miło wiedzieć, że nad czymś pracują i wg mnie jest to Diablo III. Dlaczego? StarCraft 1998 - StarCraft II 2008, Diablo II 2000, Diablo III 2010:) proste;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli ta hydra jest nazywana "mega-hiper-super" przy takich projektach jak StarCraft 2 i World of Warcraft, to ja się boje pomyśleć, co to może być...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HYDRA- Hiper Ynteraktywny Dreszczowiec Rodem z Azji. takie coś w stylu Silent Hilla, tyle że w klimatach tajwańskich. Przecież to proste.... A wy tu jakieś Diablo i Warcrafty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:47, Seqiu napisał:

No jeżeli ta hydra jest nazywana "mega-hiper-super" przy takich projektach jak StarCraft 2
i World of Warcraft, to ja się boje pomyśleć, co to może być...;)


No, i taki projekt najłatwiej zawalić. Już zaczyna się wielkie oczekiwanie, a może się stać to co z Gothickiem 3... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 17:50, Sob-styl napisał:

No, i taki projekt najłatwiej zawalić. Już zaczyna się wielkie oczekiwanie, a może się stać
to co z Gothickiem 3... :/

Masz racje, taki projekt łatwo popsuć, jeżeli przed jego ukazaniem i przed poznaniem tytułu, mówi się że to będzie hit. Jednak zauważ, że istnieje tutaj tzn różnica prestiżu firm. Co jak co, ale Blizzard to chyba najpewniejsza firma komputerowa, jeżeli wydaje grę, a robi to rzadko, to napewno stanie się ona hitem. Natomiast jeżeli dodatkowo zapowiada że gra jest "super-hiper...", to ja nie mam już żadnych wątpliwości...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... a ja bym sie nie zdziwił gdyby hydra to był Mob w Warcrafcie XD a wam wyobraznia już hula :P jak wiatr w polu... genialna fotka do tego artykułu nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najrealniejsza wydaje się opcja, że tajemnicza Hydra, to Diablo 3. Warcraft 4 odpada raczej, ponieważ jeszcze wielką popularność ma WoW. Jednak stawiał bym raczej na całkiem nową grę.
Ale i tak myślę, że Hydra nie istnieje. Mało wiarygodny jest ten dialog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie Diablo III. Na sekretnym levelu Diablo będzie miał 3 głowy, 3 ogony, strzec go będą 3 klony Lilith, a samego Diablo będzie potrójny drop Triple Horadric Cube.

No dobra, to był joke, bo ciągle patche wychodzą, a kontynuacji nie ma. Oby TO BYŁ Diablo III...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować