Zaloguj się, aby obserwować  
MatteoDA

Jakich stacji radiowych słuchacie? Przyznawać się szybko!

79 postów w tym temacie

Witam serdecznie,

Poza graniem i eksplorowaniem Gram.pl - takie pytanko malutkie ;-)
Prosto i na temat: jakich stacji radiowych słuchacie, w jakich sytuacjach i co możecie o nich napisać?
Ja przyznaje się bez bicia, że najczęściej słucham ANTYRADIA w Warszawie ... po prostu coś pięknego :)

A jak to wygląda u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Ja lubię Gotham Radio => poprzez Winampa sobie słucham ;)

A poza tym to większość stacji jest obecnie podobna... Albo puszczają starocie (nie mówię, że złe) albo nowszy/najnowszy nie raz kit.
Brakuje mi w Polsce stacji tematycznych. Ale chyba mamy za mały kraj i za małe możliwości aby takie powstały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:59, RobeN napisał:

A poza tym to większość stacji jest obecnie podobna...
Brakuje mi w Polsce stacji tematycznych.


A wspomniane powyżej Antyradio? Stacja jak najbardziej tematyczna (www.antyradio.pl).
Wszelkie odmiany ROCK''a, czyli to co (imho) najlepsze :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:04, Vilmar napisał:

Hi hi, zniknęło FAQ oraz zapis, że ankieterom dziękujemy i już mamy ich istne zatrzęsienie :)


Nie przesadzajmy ;)
Mało mnie interesuje - z jakiego kubka korzystasz lub czy pijesz kawe (zresztą pewnie tak samo jak i Ciebie).
Natomiast to jakiego radia słucha wyrafinowana grupa ludzi jest dość ciekawe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:04, Vilmar napisał:

Hi hi, zniknęło FAQ oraz zapis, że ankieterom dziękujemy i już mamy ich istne zatrzęsienie :)



Taki mały OT

Nowe forum właśnie ma się charakteryzować większym luzem i tym, że Ankiety mają prawo do życia.
Swoją drogą to jest całkiem dobry sposób do poznania Forumowiczów. Nie sądzisz???


Antyradio??? I''ve got to check!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:13, RobeN napisał:

Antyradio??? I''''ve got to check!!!


Połączone siły dawnego warszawskiego Radia 94 z ''wchłoniętym'' radiem Flash Katowice :)))
Mocna dawka przeróżnej odmiany rocka i interesujące audycje (np. Antylista w składzie Figurski & Wojewódzki).


Wracając jednak do pytania - śmiało, nie wstydzcie się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:05, MatteoDA napisał:

A wspomniane
powyżej Antyradio


nadaje w Warszawie i Katowicach. Jak sprawisz mi możliwość odbioru w Gdańsku oraz pozostałym forumowiczom w ich miastach, to Twoja odpowiedź ma sens dla całej Polski, a jak nie, to tylko dla tych dwóch miast. ;)

Ja słucham Polskiego Radia BIS. I nie narzekam. Z takich bardziej ogólnopolskich "radiów" to jest IMHO najlepsze pod wieloma względami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:13, RobeN napisał:

Nowe forum właśnie ma się charakteryzować większym luzem i tym, że Ankiety mają prawo do życia.


W porządku, nie sugeruję przecież by je wszystkie pozamykać a autorów podegradować :) To tylko taka mała ciekawostka.

Kończę OT :)

Ja tu miejsca nie zagrzeję, bo radia słucham wyłącznie w samochodzie i nie przywiązuję doń szczególnej wagi. Zazwyczaj jest to Radio Zet (z przyzwyczajenia), czasem Trójka albo Eska. Dużo rzadziej - RMF FM. Tego ostatniego słuchałem przez jakiś czas na kompie, ale raczej nie mogę o nim powiedzieć niczego specjalnego, może poza tym, że mają słabe programy informacyjne. Hitem lata z kolei było dla mnie radio BBC i jego nocne audycje - głównie nauka angielskiego ;) Btw, miałem w te wakacje okazję spędzić dużo czasu na zagranicznych drogach (Włochy i to, co między nami a nimi ;)) i zauważyłem, że prezenterzy radiowi wszędzie, niezależnie od języka, mają bardzo podobny sposób mówienia i barwę głosu :))) Cóż, do ciekawych wniosków się dochodzi jak się słucha radia po kilkanaście godzin na dobę ;)
Na ogół jednak, jak wspominałem - nie słucham radia, choć gdy prowadzę nie potrafię się bez niego obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

antyradio? odkrylam je okolo miesiaca temu i trzymam sie tego :)
naprawde fajnie prowadzona stacja. i przynajmniej nie leci ciagle tam jakis popowy chlam ktorym strasza inne rozglosnie.

a tym, ktorzy kwekaja ze nie moga go odbieraz polecam sluchanie przez internet, ja sobie spokojnie na raz slucham, gram w wow i nieraz jeszcze cos sie sciaga (a lacza nie mam jakiegos strasznie szerokiego) - a przerwy w odbiorze sa niezmiernie rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 02:27, Jcdx napisał:

a tym, ktorzy kwekaja ze nie moga go odbieraz polecam sluchanie
przez internet,


Upierdliwe :P Zostanę chyba przy BISce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:DDD
a ja tez slucham antyradia przez internet tylko ze daleko od Wawy:DDDDD naszczecie maja dwa nadajniki:0 , jeden w Wawie drugi w aktowicach :)
ja sobie korzystam z tego w Katowicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:50, td_sl napisał:

Jak sprawisz mi możliwość odbioru w Gdańsku oraz pozostałym forumowiczom w ich miastach,
to Twoja odpowiedź ma sens dla całej Polski, a jak nie, to tylko dla tych dwóch miast. ;)


Hmnnn, pomyślmy.

1. Odbiór w Warszawie i na Śląsku (Katowice, Sosnowiec itd.)
2. Odbiór przez internet.
3. Odpiór przez platformę Cyfra Plus

... i jeszcze narzekasz? :P

Dnia 09.10.2005 o 01:50, td_sl napisał:

Z takich bardziej ogólnopolskich "radiów" to jest IMHO najlepsze


Chciałeś napisać z tej całej masy niewyróżniających się stacji ;)
Wszędzie ta sama muzyka, bleeeh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie radyja to nie słucham, czasami tylko w samochodzie to RMF albo ESKI jak coś ciekawego leci. W domu to tylko przez neta DEFJAY.com, czarne klimaty tam puszczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja tam przez długi czas słuchałem RMF-u, ale zrezygnowałem bo mało zróżnicowaną muzykę tam grają, więc zmieniłem na... studenckie radio X FM (czy też eX FM) dostępne w Krakowie na 100.5 (FM oczywiście). Muzyka świetna, mało reklam... Brakuje mi tylko jednego - informacji. Cokolwiek by o RMF-ie złego nie mówić, to serwis informacyjny mają znakomity. Tymczasem na X FM informacji jest niewiele i są to głównie wiadomości akademickie ;-) Cóż - coś za coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 09.10.2005 o 11:11, MatteoDA napisał:

... i jeszcze narzekasz? :P


W końcu jestem Polakiem, nie? :P

Dnia 09.10.2005 o 11:11, MatteoDA napisał:

Chciałeś napisać z tej całej masy niewyróżniających się
stacji ;)


Zapewniam Cię, że wiem, co chciałem napisać i dokładnie to napisałem. ;)

Dnia 09.10.2005 o 11:11, MatteoDA napisał:

Wszędzie ta sama muzyka, bleeeh ...


No cóż, może słuchaliśmy innej BISki... :> Albo tylko ja słuchałem. Tak czy inaczej, to co słyszałem nie podchodzi pod Twoje stwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym się przywitać - jestem tu nowy.

Radia słucham dość rzadko, ale jeśli już to Trójki i czasem gdańskiego Trefla. RMF i radia Zet najczęściej słucham w podróży, jak są problemy ze złapaniem Trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować