Zaloguj się, aby obserwować  
MatteoDA

Jakich stacji radiowych słuchacie? Przyznawać się szybko!

79 postów w tym temacie

A ja słucham Antyradia z Katowic a mieszkam w Tychach radio jest po prostu..... niestety brak słów... a najlepiej graja (jak dlamnie) w piątki po 00:00 (24:00) godz
A radia słucham najcząsciej jak jestem w drodze do szkoły

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje, że jestem "medialnym zwierzem" i zawsze szukam dla siebie najlepszych pozycji :)
Dobry czas temu słuchałem (może nie tak bardzo jak Antyradia) Trójki i była to dobra stacja radiowa.
Aż dziw bierze, że zaliczała się do publicznych mediów ;-)


Trójka w chwili obecnej straciła magie i to co oferowała najlepszego.
Aktualnie jest to stacja mocno przekombinowana, natomiast odwołując się do radia BIS to (imho) stara się ono
być multiplatformowe, ale jakoś im to nie wychodzi. Jest sporo audycji o różnej tematyce, ale ich spójność
czy rozwijanie wszelkiego rodzaju poruszanych tematów stoi na niskim poziomie.

Eski nie mogę zdzierżyć, bo jak można słuchać czegoś, co nadaje dziesięć aktualnych (prostych)
przebojów i okraszone jest gadką szurniętychi DJ''ów? Nudzi to to po kilku godzinach słuchania?
Zetka i ich łagodne granie wielkich przebojów mnie osłabia.

Jedynie można posłuchać RMF FM - zdecydowanie najlepsze jest wydania krakowskie niestety.
Ale profil muzyczny nie koniecznie zgadza się z moim gustem


Uther_Lightbringer >>> Musisz szybko nadrobić to zaniedbanie :-)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S. Dla niezorientowanych - logo w załączniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o nie-internetowe radia, to slucham wylacznie Dwojki.

Ale niedawno wykupilem abonament w cudownym internetowym Radiu Naxos. 69 kanalow muzyki klasycznej nadawanej non-stop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, juz sie przyznaje!! Bardzo szybko ;P...

Najczesciej slucham RMF FM, choc wydaje mi sie, ze wczesniej jakos bardziej mi sie ta stacja podobala. Byla ciekawsza, fajniejsze programy. lista Hop/Bec, program, ktory lecial w niedziele po 20-tej ale juz nawet nie pamietam nazwy :/. Do tego inwazja mocy, oddzialy regionalne z informacjami :/. Choc nadal jestem jej wierny i to wlasnie czestotliwosc 92.9 MHz wyswietla sie na wyswietlaczu :)
Od jakiegos czasu, najczesciej w czwartki i soboty, pozna noca, czyli po 00:00 slucham Bis Polskiego Radia (Wroclaw 107.5, na stronie inne miasta www.polskieradio.pl/bis ) i audycji, ktora sie zwie ''Mocne Nocne (trwa do bodajze 5.00). W czwartek leci audycja Strefa Rock and Rolla wolna od angola (gdzie puszczane sa nie anglojezyczne piosenki, jak sama nazwa wskazuje ;)), a osoba prowadzaca, czyli Wilczur ma naprawde luzackie i sarkastyczne teksty, wiec prawie caly czas jak gada jest smiesznie :D. W sobote po tej samej godzinie leci fajna muzyka techno (rozne gatunki, kto sie zna ten wie - ja nie udaje znawcy ;)). W inne dni tygodnia o tej porze leci raczej ciezsza muzyka, - metal, gothic, czyli cos co akurat mi nie odpowiada, ale i tak zaproszeni goscie i styl w jakim prowadzony ten program (luzna rozmowa, na rozne tematy, duzo smiechu, swobody) sprawiaja, ze mimo tego i tak slucham tej stacji.
I to chyba na tyle, bo nie licze przerzucania stacji by zobaczyc czy nieleci cos interesujacego :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować