Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World in Conflict - wizualizacje Edycji Kolekcjonerskich

154 postów w tym temacie

A czemu nie zrobili Polski? Wiem że jej nie ma w grze ale fajnie by było mieć polskie pudełko i polską flagę. A na plakacie Kaczyński "Brońmy IV RP"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:34, Tomek1120 napisał:

A czemu nie zrobili Polski? Wiem że jej nie ma w grze ale fajnie by było mieć polskie pudełko
i polską flagę. A na plakacie Kaczyński "Brońmy IV RP"

Tia,jużwidze ten dodatek. "Zemasta Kaczyńskich": nowa nacja IV Rzesz pospolita, nowa kampania zamieszki na granicy polsko-chińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:26, hallas napisał:

> Hej, mam pytanie - jeśli zamówię tutaj PREORDERA WiC to będę mógł zachować konto z gry
w demie
> ??
Nie.


To po co jest ten preorder ?? Kupując WiC w preorderze na zachodzie jest możliwość zachowania konta z dema w pełnej wersji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś już World In Conflict, bo u mnie na koncie zamówienie nie ma statusu. Jest normalnie numer, kiedy złożone, ale nic poza tym. Chciałem się dowiedzieć czy to jest odosobniony przypadek, czy ktoś jeszcze tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:23, Mlody1986 napisał:

Tym co maja jakieś dziwne opcje co do flagi ZSRR. To co sie wydarzyło i o czym piszecie to
jest historia która jest ważna Ale to było KIEDYŚ.


Może dlatego że ZSRR to już historia?

Dnia 15.09.2007 o 18:23, Mlody1986 napisał:

A przeciwnikom flagi ZSRR proponuje prześledzić historie i fakty konfliktów
wojskowych USA tych co miały miejsce jak i tych które obecnie trwają.


A co ma jedno z drugim? Kwestia dotyczy flagi z sierpem i młotem - kwestia flagi amerykańskiej w ogóle nie jest brana pod uwagę. Porównywane są totalitaryzmy. Usa totalitaryzmem nie jest i tyle. Może lepiej było poczytać wątek (z legendarnym zrozumieniem - a jakże!) zresztą, to offtopic i z góry sorry, jak dla mnie EOT - wyraziłem swoje zdanie, a wszystkim sowietofilom polecam książki jak choćby "Inny świat" Grudzińskiego, "Archipelag Gułag" Sołżenicyna czy "W cieniu Katynia" prof. Swianiewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:45, zlt napisał:

To po co jest ten preorder ?? Kupując WiC w preorderze na zachodzie jest możliwość zachowania
konta z dema w pełnej wersji ...

Przy pierwszej otwartej becie (w połowie wakacji) został udostępniony preorder pack za 10 zł, po kupieniu go dostajesz odznake, film o zimnej wojnie i możliwość zachowania konta w pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:26, hallas napisał:

> Hej, mam pytanie - jeśli zamówię tutaj PREORDERA WiC to będę mógł zachować konto z gry
w demie
> ??
Nie.

A może nie będziesz wprowadzał innych w błąd? Zakładanie konta w WiC odbywa się jak w GW - dopisujesz do danego konta klucza, więc potem wystarczy tylko wpisać maila i hasło, żeby grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:45, zlt napisał:

> > Hej, mam pytanie - jeśli zamówię tutaj PREORDERA WiC to będę mógł zachować konto
z gry
> w demie
> > ??
> Nie.
>

To po co jest ten preorder ?? Kupując WiC w preorderze na zachodzie jest możliwość zachowania
konta z dema w pełnej wersji ...

można kontynuować konto z dema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:45, zlt napisał:

To po co jest ten preorder ?? Kupując WiC w preorderze na zachodzie jest możliwość zachowania
konta z dema w pełnej wersji ...

Od 11 września nie ma już możliwości rezerwacji nazwy konta. Poza tym statystyki i tak zostaną wyzerowane (a w zasadzie powinny być już wyzerowane - widać jednak są zajęci zrzucaniem na kogoś taktycznych ładunków jądrowych i nie mają czasu się tym zająć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 19:46, heyboy napisał:

Zamawiał ktoś już World In Conflict, bo u mnie na koncie zamówienie nie ma statusu. Jest normalnie
numer, kiedy złożone, ale nic poza tym. Chciałem się dowiedzieć czy to jest odosobniony przypadek,
czy ktoś jeszcze tak ma?


Ja mam to samo. Pewnie wszyscy tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:30, dark raziel napisał:

A może nie będziesz wprowadzał innych w błąd? Zakładanie konta w WiC odbywa się jak w GW -
dopisujesz do danego konta klucza, więc potem wystarczy tylko wpisać maila i hasło, żeby grać.

Nie wiem jak się zakłada konto w GW, nawet nie wiem jak się zakłada konto w demie bo moje pochodzi z czasów otwartej bety. Ważne jest to, że by zachować konto trzeba mieć specjalny kod dostępny w u nas w pre-order packach. W przypadku zamówienia samej gry CDP nie dostarcza tego klucza automatycznie - prawdopodobnie należało do nich napisać prośbę o przydzielenie takiego klucza (takie postępowanie zaleca Massive Entertainment). Według informacji pochodzących od Massive Entertainment wszystkie konta, które nie zostały wzbogacone o wspomniany kod zostaną usunięte przed premierą w USA. Dodatkowo wszystkie konta, które przetrwają to usuwanie stracą wszelkie statystyki - jedyne co pozostanie to specjalna odznaka (i chyba czas członkostwa w Massgate). Dodatkowo wedle oświadczenia Massive Entertainment, http://www.massgate.net/read.php?182,35110, od 11 września b.r. nie ma już możliwości rezerwacji nazwy konta.

Tak więc odpowiedź brzmi: nie, nie ma już możliwości zachowania konta z dema (wedle danych oficjalnych).
Wprowadzanie ludzi w błąd nie jest moją specjalnością.

Oczywiście można mieć nadzieję, że ludzie odpowiedzialni za Massgate zapomną o usuwaniu kont i zerowaniu wyników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:42, hallas napisał:

> A może nie będziesz wprowadzał innych w błąd? Zakładanie konta w WiC odbywa się jak w
GW -
> dopisujesz do danego konta klucza, więc potem wystarczy tylko wpisać maila i hasło, żeby
grać.
Nie wiem jak się zakłada konto w GW, nawet nie wiem jak się zakłada konto w demie bo moje pochodzi
z czasów otwartej bety. Ważne jest to, że by zachować konto trzeba mieć specjalny kod dostępny
w u nas w pre-order packach. W przypadku zamówienia samej gry CDP nie dostarcza tego klucza
automatycznie - prawdopodobnie należało do nich napisać prośbę o przydzielenie takiego klucza
(takie postępowanie zaleca Massive Entertainment). Według informacji pochodzących od Massive
Entertainment wszystkie konta, które nie zostały wzbogacone o wspomniany kod zostaną usunięte
przed premierą w USA. Dodatkowo wszystkie konta, które przetrwają to usuwanie stracą wszelkie
statystyki - jedyne co pozostanie to specjalna odznaka (i chyba czas członkostwa w Massgate).
Dodatkowo wedle oświadczenia Massive Entertainment, http://www.massgate.net/read.php?182,35110,
od 11 września b.r. nie ma już możliwości rezerwacji nazwy konta.

Tak więc odpowiedź brzmi: nie, nie ma już możliwości zachowania konta z dema (wedle danych
oficjalnych).
Wprowadzanie ludzi w błąd nie jest moją specjalnością.

Oczywiście można mieć nadzieję, że ludzie odpowiedzialni za Massgate zapomną o usuwaniu kont
i zerowaniu wyników...

Przepraszam, masz rację. Myliłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK zamówione :) ciekawe czy koszulki to będą XXLki chociaż ;D bo z Mka to sobie za dużo nie zrobie, a mam taki zwyczaj, że chodzę w growych koszulkach, a nie tylko wieszam je nad ołtarzem z kompem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 139 zł ?? jeszcze niedawno tyle kosztowały gry w standardzie. Choć wydanie b.ładne to się nie skuszę bo jakoś World in Conflict mnie nie kręci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować