Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hellgate: London - zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl!

163 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2007 o 20:41, Mistic napisał:

> pisało na onecie

W komentarzach sławnego Jasia Śmietany?
Jedyne za co trzeba będzie płacić to sama gra oraz OPCJONALNIE abonament MP odblokowywujący
parę ciekawych rzeczy.

dobra dziex za oświecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 20:50, dur napisał:

czy CDP dal znac cokolwiek w sprawie naszych kluczy?


CDP nic nam nie da, bo oni za to odpowiedzialni nie są, grę wydaje EA, a z nimi współpracuje gram.pl.
Wysłałem zapytanie do DOKu jak stoi sprawa kluczy, mam nadzieje, że jutro czegoś konkretnego się dowiem, a wtedy nie omieszkam poinformować tutaj ludzi, ale obawiam się, że niecierpliwość wasza odniesie druzgoczące zwycięstwo i mój post zginie w powodzi bluzgów i zapytań co z kluczem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA czy nie EA, wyjaśnienia należą się nam najpóźniej od dzisiejszego poranka. To nie EA mydli nam oczy o dołączeniu do bety już 17 września, a serwis gram.pl. Co ciekawe - mamy tutaj standardowy system "woda w usta-walić klienta". Nie oczekuję wyjaśnień od EA, gdyż to nie im będę płacił za dostarczenie mi gry, tylko panom i paniom z gram.pl, którzy tak doniośle nadawali o tym, że pre-order''owcy dostaną klucze do bety już dzisiaj. Co tu dużo gadać, czuję się oszukany i co gorsze - nie ma ABSOLUTNIE żadnego wytłumaczenia, które w tej chwili tłumaczyłoby PODEJŚCIE (nie samo nie-zagwarantowanie nam kluczy na czas) tego serwisu, gdyż niewiele czasu kosztowałby ich niewielki news z wyjaśnieniem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadnej odp nie ma od CDP pewnie dlatego ze to by wzbudzilo jeszcze wiecej postow typu ''zostalismy oszukani'', pewnie dopiero jak beda mieli wyjasniona sprawe z EA to wtedy nas poinformuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako przedstawiciel EA pozwolę sobie na komentarz. Potwierdzam, że wszystkie osoby, które złożyły pre-order otrzymają dostęp do bety. Klucze są już gotowe, niestety strona Flagship odmówiła chwilowo posłuszeństwa (zapewne na skutek nawału chętnych do "otwartej" bety) nie ma więc sensu rozsyłać kluczy, których nie da się wykorzystać w danym momenciew (pad strony jest już niestety poza wpływem polskiego oddziału EA) . Dodatkowo informacje była taka, że beta startuje 17 września, nie zaś że wszyscy otrzymają klucze 17 września. 17 września dodatkowo było datą przewidzianą na start bety w Stanach, w Europie beta miała ruszyć/ruszy w ciągu kilku najbliższych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekamy na key do BETY ! Ciekaw jestem czy się doczekamy ? Jeszcze jedno pytanie, w jaki sposób Beta zostanie udostępniona do testów ? Będzie jakiś link skąd możnaby ją pobrać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hincu1981:

No i wreszcie ktoś wyjaśnił sprawę :] powiedzmy że wierzymy w Twoje przedstawicielstwo - wreszcie jakiś odzew. Nie łatwiej było tego po prostu od razu napisać? Nie było by niektórych głupich komentarzy - w tym i mój ;) W takim razie czekamy na key''e. Tak czy siak minus dla gram.pl zostaje, minus dla EA Polska wyzerowany... zakładając oczywiście że jesteś przedstawicielem EA ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hincu1981,
Witamy przedstawicielstwo EA chlebem i solą :-) i powtarzamy pytanie: Czy ogranicenia wynikające z braku opłat będą dotyczyc tylko abonamentu, czy żeby miec kilka postaci (więcej niż 3) powyżej poziomu 40 trzeba płacic (mówię o singlu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier w okresie przed bożonarodzeniowym. Zrobiłem wyliczankę i HG:L wygrał jestem ciekawy czy jak złożyłem zamówienie 18 to czy też mam szanse na klucz jeżeli nie zgłoszę sie na stronie może mi dopisze szczęście ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no i wiedziałem że o czymś zapomniałem - czy jest możliwe dostanie w polsce edycji kolekcjonerskiej? Czy trzeba zamawiać zza granicy? Bo szczerze mówiąc zwykła wersja niezbyt mnie satysfakcjonuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie tych co wierzą w moje przedstawicielstwo i tych którzy nie wierzą także :) Dokładniej mówiąc nie należy do moich obowiązków kontaktowanie z community graczy (osoba odpowiedzialna za community ujawni się z pewnością w niedługim czasie :) ), jednak od strony organizacyjnej współtworzyłem akcję pre-orderową z dostępem do bety więc poczułem się w obowiązku zabrać głos :)

Teraz odpowiedzi:

Nero007 - niestety nie jestem w stanie potwierdzić na 100%. Wydaje mi się że w singlu nie powinno być takich ograniczeń.

Silverius - gdy strona Flaghip - https://accounts.hellgatelondon.com/PingAccount/beta_signup.jsp zacznie już działać będzie można się tam zarejestrować, podać kod i pobrać klienta gry

pres1990 - dostaniesz kod jeśli złożyłeś zamówienie 18-tego :)

FreemaN - decyzja o wprowadzeniu edycji kolekcjonerskiej na polski rynek nie została jeszcze podjęta, ale raczej szanse na nią są niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierze w twoje przedstawicielstwo ^^ A swoją drogą w multi będą takie serwery ja w wowie?? A jeśli tak to vzy będą jakieś polskie serwery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie na maila na stronie gram.pl wchodzisz na sklep moje zamówienia i tam masz swoje zamówienie oczekiwanie na płatność (maila w sprawie płatności otrzymasz na 5 dni przed wysyłką) a następne jest pobierz swój klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować