Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hellgate: London - zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl!

163 postów w tym temacie

Uwaga - ważny news.

Ze względu na obawę przed przeciążeniem serwera, maila z kluczami do bety wysyłane są stopniowo. Nie do wszystkich jednocześnie.

Będę na bieżąco podawać kolejne ważne newsy na temat beta-testów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem, klucze nie są rozsyłane jednocześnie, do wszystkich. Także nie ma powodu do zmartwienia, jeśli jeszcze do Ciebie nie dotarł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 19:37, krwawykucyk napisał:

Ja ściągnąłem instalke do beta testów . Jednakże jest problem jeszcze nie uruchomili serverow
,obecnie grać mogą tylko alpha testerzy.

A skąd ściągałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się czy nie dostałem klucza przez to że mam maila na interii. Mialem juz problemy kiedyś z otrzymywaniem na interiowego maila poczty. Doszło komuś na poczte interii? Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:29, Devilyn napisał:

Obawiam się czy nie dostałem klucza przez to że mam maila na interii. Mialem juz problemy kiedyś
z otrzymywaniem na interiowego maila poczty. Doszło komuś na poczte interii? Proszę o odpowiedź!


Ja mam konto na interii, a klucz już mam ściągnięty. Link do klucza poza tym powinien być na twojej liście zamówień, a nie na mailu. Poza tym pan z EA już napisał też, że klucze będą rozdawane, ale nie wszystkim na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna beta, naprawdę! Mówię to z ironią of course ;p

Po zainstalowaniu i kliknięciu "Multiplayer" z głośników zaczynają wydobywać się przeraźliwe piski i karta dźwiękowa przestaje działać aż do wyłączenia bety ;p

Reaaallly nice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na polskim forum hgl ktoś zgłaszał problem, że na hellgatelondon.com po wpisaniu danych do logowania NIE można naciskać entera, tylko trzeba kliknąć kursorem w SUBMIT. Taki błąd na stronie, możliwe że występuje tylko u kilku osób, lub tylko u kilku nie występuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jakich portow uzywa gra HL?? Musze zlozyc podanie do administratora sieci zeby mi odblokowal porty ktore wykorzystuje gra HL. Czy ktos moze mi odpowiedziec na to pytanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować