Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co wspólnego mają Gears of War i Władca Pierścieni?

17 postów w tym temacie

Phii i tu o takie gówno jak szarańcza się rozchodzi. Dla mnie artykuł nic nie znaczący bo w każdej grze są jakieś inspiracje z jakiegoś filmu tylko że nikt nie zwraca uwagi na takie pierdoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi

Cliff Bleszinski, znany pod pseudonimem "CliffyB", zdradził, że The Locust w Gears of War są inspirowane Uruk-hai - bojowymi orkami stworzonymi przez J.R.R. Tolkiena na potrzeby uniwersum Władcy Pierścieni. Twórca GoW-a w ostatnim wywiadzie dla zachodniej prasy opowiedział o podobieństwie obu ras.

Przeczytaj cały tekst "Co wspólnego mają Gears of War i Władca Pierścieni?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inspiracja J.R.RTolkienem to nic nowego.. facet zebrał do kupy różne legendy i wierzenia i stwożył wielobarwny, cudowny i swym rozmachem ( właśnie ) inspirujący do dzisiaj świat.. wystarczy że przejrzymy dokonania wielu póżniejszych pisarzy czy twórców gier RTS czy RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Cliff Bleszinski, znany pod pseudonimem "CliffyB"; (...) popularny "CliffyB"; (...) opowiadał "CliffyB"; (...) dodał Bleszinski.

Nie wiem, jak wam się wydaje, ale jak dla mnie wpis ten brzmi bardzo głupio. Najpierw autor jakby zachwala się wiedzą, że Cliff Bleszinski nosi pseudonim CliffyB. Później infatycznie brzmiące zakończenia kolejnych akapitów-zdań zwrotami "opowiadał" i "dodał" - jakby jakąś bajkę nam tu opowiadał. pepsi, nie liczy się ilość, ale jakość - przykładaj się to tych newsów, plz! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thompson ---> hmm, pierwszy raz spotykam się z kimś, komu ta (swoją drogą bardzo popularna) forma się nie podoba. a pisząc " Cliff Bleszinski, znany pod pseudonimem "CliffyB"" nie miałem w żadnym razie na celu chwalić się swoją wiedzą (bo co to za wiedza), tylko raczej poinformować czytelników (spośród których nie każdy musi to wiedzieć), że Cliff Bleszinski = CliffyB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak, uważam że zamiast "opowiadał" powinno być "powiedział". "Opowiadał" jest takie nieprofesjonalne... ;P Co do tego "CliffyB" to zaczyna mnie to już dręczyć: GoW to gra dość popularna, więc dużo się o niej pisze. Jeżeli jednak zawsze przy jakichkolwiek informacjach o tej grze muszę czytać, że "Cliff Bleszinski = CliffyB" to po prostu już nie mogę... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować