Zaloguj się, aby obserwować  
Sarturias

Jumpstyle

125 postów w tym temacie

Jak ktoś tańczy wydaje się to trudne. Ale jak się ma filmiki do nauki to nie jest tak trudno. Ale trzeba trochę popracować żeby fajnie to wyglądało!!!

20071114141452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jumpstyle jest ciekawy, trzeba miec dobra koordynację ruchów i refleks , np. mój kumpel wougle tańczyc nie umie, nie umie śpiewac, mówią ze to przez to ze ma słabo rozwiniete mózgowie, ale wydaje mi się że to przez jego lenistwo bo jakoś głuchy tańczyc umie prawda...
Ja mam nadzieje że tez uda mi sie opanowac Jumstyl''a i podziwiam już tych co go opanowali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już tańczę ok. 3 miesiące i jest całkiem nieźle
umiem trochę i na wiosnę nakręce własny film , poza tym trenuję hardstyla (coś podobnego ale różni się m.in. standardem)
wcale tak trudno się nie uczy ale jak chce się tańczyć bardzooo dobrze to trzeba codziennie trochę tańczyć (np. w szkle - tak jak ja xD)
moim faworytem jest Bootleg [J.F.J.T.] można go znaleźć na youtubie
ja aktualnie tańczę do tych kawałków (niektóre są do hardstyl''a) :
Lethal MG - Youeternal
DJ Coone - Jumpstyle vibes
Lethal MG - The World Is Mine
Deepack vs. DJ Luna - Kick This Mutherfucka
DJ Coone - Infected
DJ Duro & DJ Furax - Punani Madre (tutaj dobry jest środek)
Dark Oscillators - Hardstyle Hell
DJ Coone - The Return

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hardjump, jeżeli już ;) Nie ma czegoś takiego jak hardstyle... I wątpie by treningi w szkole coś Ci pomogły ;) Najlepiej jest w domu, o ile ktoś ma duży pokój. Ja na szczęście mam ogólnie duży dom, więc nic nie stoi na przeszkodzie, ale by ćwiczyć niektóre ''figury'', lepiej nie mieć gapiów na karku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 22:47, Kryhuu napisał:

Hardjump, jeżeli już ;) Nie ma czegoś takiego jak hardstyle... I wątpie by treningi w szkole
coś Ci pomogły ;) Najlepiej jest w domu, o ile ktoś ma duży pokój. Ja na szczęście mam ogólnie
duży dom, więc nic nie stoi na przeszkodzie, ale by ćwiczyć niektóre ''figury'', lepiej nie
mieć gapiów na karku ;)


ech chodzi o to że mam mały pokoik i zrobienie tornada mija się z celem :P
a w szkole kiedy za dużo widzów/gapiów niema można całkiem niezły kawałek odwalić xD
a co do gapiów to często w mieście jestkręcony jakiś kawałek i jumperom to nieprzeszkadza ... chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie ten taniec... Bardzo miło się patrzy i tańczy :). mimo wszystko że wygląda na trudny, nie jest tak, najtrudniejsza jest moim zdaniem koordynacja... Na początku z tym miałem właśnie problem, potem i teraz to już tylko nowe tricki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu poprzyglądam się, jak ktoś stara się tak tańczyć :d Ale sam nie miałbym raczej i odwagi, i chęci żeby się za to zabrać :P. Dosyć spory czas temu (coś tam w szkole się działo), jeden koleś wyskoczył na środek i zaczął podskakiwać. Oczywiście pół sali fony w dłoń, i dawaj go :D Jak znajdę ten filmik to dam linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jumpstyle jest naprawdę dobrym sposobem na spędzanie wolnego czasu, bo i można zaszpanować (jeeee!) i trochę poćwiczyć nogi (pomogło w grze w kosza :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 21:53, Xaris192 napisał:

Jumpstyle jest naprawdę dobrym sposobem na spędzanie wolnego czasu, bo i można zaszpanować
(jeeee!) i trochę poćwiczyć nogi (pomogło w grze w kosza :P).


Grze w kosza? Litości... :P A w czym to pomaga? Skoczności nie poprawia, może troszkę koordynację, ale w koszykówce i tak średnio się to przyda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 22:12, Kryhuu napisał:

Grze w kosza? Litości... :P A w czym to pomaga? Skoczności nie poprawia, może troszkę koordynację,
ale w koszykówce i tak średnio się to przyda ;P


Jak to nie poprawia skoczności? przecież właśnie o skakanie w tym chodzi... Trzeba tylko się zmusić do skakania odrobinkę wyżej następnego dnia... i następnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, próbowałam też "poskakać" ;)
podstaw się nauczyłam itd. ale do dłuższego skakania nie mam szans ... - była kontuzja daje o sobie znać - zerwanie torebki stawowej ( na kostce :/ )

hm.. ogólnie Jumpstyle mi się podoba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:33, Xaris192 napisał:

Jak to nie poprawia skoczności? przecież właśnie o skakanie w tym chodzi... Trzeba tylko
się zmusić do skakania odrobinkę wyżej następnego dnia... i następnego...


To jest przeskakiwanie z jednej nogi na drugą, a nie skakanie wzwyż ;) Przecież tu podskakuje się na kilka centymetrów, a wyrzuty nóg na półtora metra to inna sprawa, nie miejąca nic do skakania. Ew, przy Stamp Jumpie co trzy kroki można pozwolić sobie na podciągnięcie kolan i pięt wyżej, ale to wymaga dużo ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam staram się tańczyć hip-hop, kieruję się różnymi filmikami z youtube, sporo ruchów mam już we krwi. Ale chwilowo przerwa, bo sobie wybiłem kciuka:\
Może mi ktoś opowiedzieć o jumpstyle?
edit: może i spróbuję swoich sił w tym stylu:) Może być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować