Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Oto obrazki do mojego lyouta (mam nadzieję że ktoś mi go zrobi)w ktorym jeden z nich ma byc tłem(wolałbym chyba 2 ale nie wiem jak by to dokładnie wygłądało).

20080503090615

20080503090743

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 02:27, Zelgadis napisał:

> To co, dasz tego 2?
Wysłałem ci na maila.


Wiem, dzięki. Tyle że mam problem. Sam zobacz na moim GS''sie (bo tła chyba nie zrobiłeś tam gdzie nagłówek, sam zobacz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz normalna wielkość obrazków to może ktoś się nad tym zastanowi ale z tego co dałeś raczej dużo się nie zdziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:06, Jaki Ganh1 napisał:

Tyle że mam problem. Sam zobacz na moim GS''sie (bo tła chyba nie zrobiłeś
tam gdzie nagłówek, sam zobacz)

Przygotowałem ci dwie nowe wersje, sprawdź maila. Wybierz taką, która będzie ci bardziej pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś tak miły i zrobił mi layout :) Mam zamiar zacząć interesować się swoim gramsajtem, ale przy moich zdolnościach nie chcę tracić czasu i nerwów na Layout. Jeśli chodzi o tematykę:
a) Muzyka
b)Piłka nożna
c)Temat dowolny :)

Więc, jak by ktoś miał czas i chęci to Dziękuje :)

PS: Wide screen :/ 1680x1050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się wkońcu zainteresować własnym gramsajtem. Nie mam żadnego doświadczenia w robieniu layoutów ale uważam że warto się tego nauczyć, zawsze warto takie rzeczy wiedzieć, moga się w przyszłości przydać. Od czego trzeba zacząć ? Jakich programów używacie ? Jakieś wskazówki dla początkującego ? Chce jakoś fajnie zrobić swojego GS''a i głupio mi pytać czy ktoś go zrobi za mnie.. nawet nie wiem jeszcze o jakiej tematyce i wogóle, byłbym wybredny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:38, Grizzly. napisał:

Chciałbym się wkońcu zainteresować własnym gramsajtem. Nie mam żadnego doświadczenia
w robieniu layoutów ale uważam że warto się tego nauczyć, zawsze warto takie rzeczy wiedzieć,
moga się w przyszłości przydać. Od czego trzeba zacząć ? Jakich programów używacie ?
Jakieś wskazówki dla początkującego ? Chce jakoś fajnie zrobić swojego GS''a i głupio
mi pytać czy ktoś go zrobi za mnie.. nawet nie wiem jeszcze o jakiej tematyce i wogóle,
byłbym wybredny :P

wejdź na mój gramsajt i zobacz czy ci by pasowało to ci powiem jak i co
a jeżeli chodzi o programy to GIMP I Photoshop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 14:38, Grizzly. napisał:

Chciałbym się wkońcu zainteresować własnym gramsajtem. Nie mam żadnego doświadczenia
w robieniu layoutów ale uważam że warto się tego nauczyć, zawsze warto takie rzeczy wiedzieć,
moga się w przyszłości przydać. Od czego trzeba zacząć ? Jakich programów używacie ?
Jakieś wskazówki dla początkującego ? Chce jakoś fajnie zrobić swojego GS''a i głupio
mi pytać czy ktoś go zrobi za mnie.. nawet nie wiem jeszcze o jakiej tematyce i wogóle,
byłbym wybredny :P


Powiem tak - aby mieć ładnego gramsajta, nie potrzebne jest wielkie doświadczenie. Wystarczy, aby layout był czytelny i schludny, a taki efekt można przecież uzyskać, aplikując tylko i wyłącznie tło.
Nic się nie stanie, jeśli - przy odpowiednim doborze materiałów - użyjesz tylko windowsowego Painta. Ciekawy gramsajt nie musi wyglądać hiperefektownie.
Więc moim zdaniem na początek wystarczą odpowiednie grafiki wyszukane choćby w Googlach i umiejętne ich użycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mógłbym prosić o beleczki związane z grą Gothic 3 ? Jak ktoś już się tego podejmie to powinny pasować do mojego Layouta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2008 o 15:06, gothicerofan napisał:

wejdź na mój gramsajt i zobacz czy ci by pasowało to ci powiem jak i co
a jeżeli chodzi o programy to GIMP I Photoshop


Tak fajny, tylko ja bym chciał zrobić coś w stylu jak mają przemas15 albo Wojman, że przez środek gdzie jest tekst można zrobić specjalne przezroczyste tło. W paintcie tego raczej nie zrobię. Ściągnąć do tego photoshopa albo gimpa. Co lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć czy ktoś mógłby mi wykonać layout z poniższego obrazka ? Chodzi mi o prosty layout aby ten obraz znajdował się pod "częścią pisaną" oraz to by wykonać belki w podobnym stylu lub po prostu w kolorze szarym. Nie biorę się za to ponieważ jestem antytalenciem w tych sprawach, a dla kogoś wprawionego to chwila moment tak więc proszę Was o pomoc. Z góry dziękuje.

milusass(at)gmail.com lub milusass(at)wp.pl

20080504160848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 16:11, Grizzly. napisał:


> wejdź na mój gramsajt i zobacz czy ci by pasowało to ci powiem jak i co
> a jeżeli chodzi o programy to GIMP I Photoshop

Tak fajny, tylko ja bym chciał zrobić coś w stylu jak mają przemas15 albo Wojman, że
przez środek gdzie jest tekst można zrobić specjalne przezroczyste tło. W paintcie tego
raczej nie zrobię. Ściągnąć do tego photoshopa albo gimpa. Co lepiej ?


Polecam raczej GIMP''a bo jest łatwiejszy w obsłudze i mniej zajmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jakos zawsze malo czasu mam na mojego gs wiec to prosba czy ktos bylby chetny na zrobienie dla mnie layout''u?

temat przewodni? do wyboru: WoW, komiks, albo jakies proste tlo ramki z kolorem rzucajacym sie w oczy, badz po prostu temat dowolny ;]
grunt zeby bylo Prosto i Elegancko a zarazem orginalnie ;]
kolor przewodni ? zywa czerwien,zielen(jak w avatarze) badz pomarancz, komiks jak ktos wybierze oczywiscie czarno bialy

z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 20:00, edsonpele napisał:

A mógłbyś coś takiego(tą przezroczystość) zrobić dla tych obrazków?

OK, chwilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować