Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2008 o 18:38, Kuboo PL napisał:

Mógłby mi ktoś dorobić przezroczyste tło do tego obrazka. Chciałbym, aby było ono na
szerokości ramion tej postaci.


Te dwa zdania jakby nie patrzeć przeczą idei "Głównej strony".
Raz, że obrazek jest nieproporcjonalny jak na gramsajty, dwa, że ''szerokość ramion tej postaci'' to po prostu cała płaszczyzna.

Proponuję jaśniej opisywać swoje prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2008 o 21:01, W.S.A.D napisał:

Ja miałem to samo, więc biorę sprawę w swoje ręce.. Szkoda, bo na forum jest dużo osób,
które potrafią to robić 100 razy lepiej:)



Eh gdybyś wiedział jakie to dal mnie stresujące zajęcie i pracochłonne, taki porządny lay zajmuje mi około coś 5-6 dni. A na dodatek tylko niestety umie robić laye z gier, a jak chcesz laya to się zgłoś tu http://ja.gram.pl/J%20and%20L%20Company, tylko przeczytaj regulamin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 21:07, mobtel napisał:

Macie, zrobiłem czarne bo nie mówiliście jakie

W.S.A.D. Kuubo pl

Dzięki! A mógłbym prosić jeszcze o białe? Bo muszę zobaczyć jak to będzie wyglądało. Sorry, że cię tak męcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 21:04, DJ Szlafrok napisał:

Te dwa zdania jakby nie patrzeć przeczą idei "Głównej strony".
Raz, że obrazek jest nieproporcjonalny jak na gramsajty, dwa, że ''szerokość ramion tej
postaci'' to po prostu cała płaszczyzna.

Proponuję jaśniej opisywać swoje prośby.


Przepraszam, rzeczywiście źle opisałem swoją prośbę. Chodziło mi o początek ramion, a nie o ich koniec. W moim umyśle miało to wyglądać tak, jak to zrobił mobtel.

Mobtel wygląda super. Właśnie o to mi chodziło. Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 21:54, W.S.A.D napisał:

Tadam! Dzięki za pomoc. I teraz pytanko... Jak wam się podoba mój nowy Layout? :) Mi
nawet się podoba;]


Rzecz pierwsza - koniecznie zrób coś z bokami tła. Nie wiem, w jakiej rozdzielczości pracujesz, jednak w dosyć standardowej 1280x1024 wygląda to zdecydowanie zbyt kontrastowo. Zmień to na cokolwiek, choćby na czarny kolor.
Rzecz druga - na Twoim miejscu usunąłbym "Dekorację pod belką". Ta obecna niezbyt pasuje.

Jeśli zasugerujesz się tym, co napisałem, może to wyglądać lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry- wiem, że ktoś próbował się ze mną skontaktować, ale nie mam pojęcia, kto to był :/ Nawaliło mi gg. Niech ten ,,ktoś" jak najprędzej zrobi to ponownie;] Sorry za utrudnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dekorację" Zmienię, ale z tym drugim... Niestety mój monitor i moja karta graficzna nawet nie śnią, żeby działać w 1280x1024... Ja niestety pracuję w 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli przezroczyste pole po środku zmienię na białe? Jak myślisz?
Sorry za 2 posty, ale poszedłem na stronę wcześniej i nie zauważyłem, że już pisałem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 09:37, W.S.A.D napisał:

A jeżeli przezroczyste pole po środku zmienię na białe? Jak myślisz?
Sorry za 2 posty, ale poszedłem na stronę wcześniej i nie zauważyłem, że już pisałem:/

JA się mogę zająć twoim lay''em, bo na razie masz tylko tło;] (jak co, to pisz: 10349681)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 21:07, mobtel napisał:

Macie, zrobiłem czarne bo nie mówiliście jakie

W.S.A.D. Kuubo pl


Bardzo dziękuję za layout. I teraz moją prośba: Jak się on podoba? Zależy mi na ocenie, ponieważ zrobicie to sprawiedliwie. Chodzi mi m.in. o to, czy da się coś z tamtąd odczytać. Ja znam tekst więc nie mam z tym problemów. Liczę na Wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 11:10, Kuboo PL napisał:

Bardzo dziękuję za layout. I teraz moją prośba: Jak się on podoba? Zależy mi na ocenie,
ponieważ zrobicie to sprawiedliwie. Chodzi mi m.in. o to, czy da się coś z tamtąd odczytać.
Ja znam tekst więc nie mam z tym problemów. Liczę na Wasze zdanie.

Jeśli chodzi o czytelność, to ja nie miałem z tym problemów, choć to przyciemnienie mogłoby być trochę mocniejsze. Co do ogólnego wyglądu GS-a to przydałoby się zmienić nagłówek i belki na coś bardziej fallout''owego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobi mi ktoś CAŁY layout na mój gs?Najlepiej z jakimś autem albo screenem z gier z serii NFS lub TDU.Mówiąc cały mam na myśli:Nagłowek,Belka-moduł blogów,Belka-pozostałe moduły,Dekoracja pod belką,Zakładki,Tło pod stroną,główna część strony,Wyróżnienie linii.Chodzi oczywiście o tła,a nie o napisy:D Nie spieszy mi się.Rozdzielczość dowolna,ale najlepiej taka,jaka jest powszechnie i najczęściej używana.Pytania piszcie tutaj lub na GG:5255847.Proszę o ten layout,bo ja jestem zupełnie zielony w grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 12:07, cichy10 napisał:

> Ja znam tekst więc nie mam z tym problemów. Liczę na Wasze zdanie.
Jeśli chodzi o czytelność, to ja nie miałem z tym problemów, choć to przyciemnienie mogłoby
być trochę mocniejsze. Co do ogólnego wyglądu GS-a to przydałoby się zmienić nagłówek
i belki na coś bardziej fallout''owego.:)


Myślałem już nad tym, ale nic ciekawego narazie nie znalazłem. Jak coś odkryję to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 12:09, pan m. napisał:

Zrobi mi ktoś CAŁY layout na mój gs?Najlepiej z jakimś autem albo screenem z gier z serii
NFS lub TDU.Mówiąc cały mam na myśli:Nagłowek,Belka-moduł blogów,Belka-pozostałe moduły,Dekoracja
pod belką,Zakładki,Tło pod stroną,główna część strony,Wyróżnienie linii.Chodzi oczywiście
o tła,a nie o napisy:D Nie spieszy mi się.Rozdzielczość dowolna,ale najlepiej taka,jaka
jest powszechnie i najczęściej używana.Pytania piszcie tutaj lub na GG:5255847.Proszę
o ten layout,bo ja jestem zupełnie zielony w grafice.


Ja mogę się tym zająć- napisz do mnie (10349681). Jak zgłosisz się dziś, lay powinien być na środe.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 11:10, Kuboo PL napisał:

Bardzo dziękuję za layout. I teraz moją prośba: Jak się on podoba? Zależy mi na ocenie,
ponieważ zrobicie to sprawiedliwie. Chodzi mi m.in. o to, czy da się coś z tamtąd odczytać.
Ja znam tekst więc nie mam z tym problemów. Liczę na Wasze zdanie.


Kolor czcionki moim zdaniem jest zbyt ciemny, a tak po prawdzie jedyną rzeczą, jaką zrobiłeś, było dodanie tła. ;-) Zdziałaj więcej, wtedy będzie można ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 13:17, DJ Szlafrok napisał:

Kolor czcionki moim zdaniem jest zbyt ciemny, a tak po prawdzie jedyną rzeczą, jaką zrobiłeś,
było dodanie tła. ;-) Zdziałaj więcej, wtedy będzie można ocenić.


Na początek chodziło mi tylko o litery. Jeśli to nawali, to po co robić wszystko pasujące do tego layout''a. Jeśli natomiast to zda egzamin, będę pracował nad tym dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować